18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O zmarłych tylko dobrze...

Jo...........23 • 2017-03-20, 22:27
...umarł D. Rockefeller i dobrze.



Ponoć planował dożyć 200 lat.
Skoro dał radę dociągnąć ledwo do połowy zamierzonego wieku, jest spora szansa, że to całe NWO również szlag trafi.

Według niektórych źródeł rodzina Rockefellerów dorobiła się na wynalazku Polaka Ignacego Łukasiewicza - wynalazcy lampy naftowej oraz przemysłowego wykorzystania ropy naftowej.

Talbot0

2017-03-21, 15:48
Przecież to zwykły pies jest

sezamkowyRozpierdol

2017-03-21, 16:36
Bez względu na to jakiego pochodzenia był - niech zdychają jeden po drugim, to są chore jednostki opłacające przewroty polityczne i konflikty zbrojne w wyniku których giną niewinni lub urobieni przez propagandę, przesączeni kłamstwami i fałszywymi nadziejami zwykli szarzy ludzie.

aligator-zbyszek

2017-03-21, 17:27
Marcus Eli Ravage żydowski dziennikarz w swoim felietonie z 1928 roku powiedział :

"Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralna figura w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy wasza rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!"

ch*j mu w dupe i niech mu ziemia ciężką będzie!

PierreDolish

2017-03-21, 17:35
Basia_Stańczyk napisał/a:

Muszę powiedzieć że niezmiernie cieszy mnie ta nowina! Jednej syjonistycznej świni mniej. Teraz czas na Rothschild familia i resztę czerwonego bydła.



Cieszy mnie niezmiernie coraz większa świadomość społeczeństwa o potrzebie wytępienia największych stoperów postępu od czasów średniowiecza. Oby tak dalej :D

zonk

2017-03-21, 17:47
Nie ważne czy zarobił sam czy odziedziczył majątek. To był jego majątek i cebulakom ch*j do tego. Zajmijcie się czymś pożytecznym, a nie ciągle plujecie jadem na każdego kto ma/miał lepiej od was.

HiSpect

2017-03-21, 18:22
Nie zesraj się SQT

Black-Sheep

2017-03-21, 18:54
Precz z kapitalistycznymi k***ami!!!

wzl_1946

2017-03-21, 20:40

Komentarze opanowali lewaccy idioci, którzy nie zadali sobie trudu sprawdzenia, że rodzina Rockefellerów miała tyle wspólnego z Żydami, ile oni z inteligencją.



ellsworth

2017-03-21, 21:46
Basia_Stańczyk napisał/a:


Nie sądzisz że dziwnym trafem te "wszystkie" pomysły w jakiś magiczny sposób zostały przejęte przez pejsów?


Jeśli tak, to tylko chwała i szacunek im za to. To znaczy, że to są mądrzy ludzie, którzy potrafią wykorzystywać nadarzające się okazji. To jest powód do dumy a nie hańby. A wstydzić to powinni się ci, co sami w życiu nic nie osiągnęli, ale pierwsi są do wytykania czegoś tym, którzy osiągnęli sukces.

Crapshit

2017-03-22, 00:12
Znów cioty wspominają o żydach, masonach itd.

Wiewór

2017-03-22, 08:46
Basia_Stańczyk napisał/a:


Dałem Ci piwko przez przypadek.

Nie sądzisz że dziwnym trafem te "wszystkie" pomysły w jakiś magiczny sposób zostały przejęte przez pejsów?

Trochę światła dadzą te cytaty – Henry Ford „Międzynarodowy żyd”




Nie ma w tym żadnego zbiegu okoliczności. Żydzi są zaradni, mądrzy i potrafią robić kasę. Patrzą na coś i widzą jak zrobić z tego kasę.
Dla ciebie to pewnie ogólnoświatowy spisek żydoski. Dla mnie cecha, która mi imponuje.

Ba...........yk

2017-03-22, 16:31
Abraxus napisał/a:


Nie ma w tym żadnego zbiegu okoliczności. Żydzi są zaradni, mądrzy i potrafią robić kasę. Patrzą na coś i widzą jak zrobić z tego kasę.
Dla ciebie to pewnie ogólnoświatowy spisek żydoski. Dla mnie cecha, która mi imponuje.



Dla mnie to nie spisek, to rzeczywistość.
Coś mi się zdaję że albo nie przeczytałeś cytowanych przemyśleń Forda lub nic z tego nie zrozumiałeś.
Bo wychodzi że cecha, która Ci imponuje to tak potocznie zwana kurewskość.
Kurewskość bogatego niekoniecznie mądrego nad biednym acz nie koniecznie głupim.

nano50

2017-03-24, 07:48
Abraxus napisał/a:


Nie ma w tym żadnego zbiegu okoliczności. Żydzi są zaradni, mądrzy i potrafią robić kasę. Patrzą na coś i widzą jak zrobić z tego kasę.
Dla ciebie to pewnie ogólnoświatowy spisek żydoski. Dla mnie cecha, która mi imponuje.



Dobrze wiedzieć, że imponuje Ci wzbogacanie za wszelką cenę. Śmieszni podludzie z Bogiem banknotem jako całym swoim światem.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-24, 08:41
@Basia_Stańczyk

Global elity z udziałem bogatych jednostek pochodzenia żydowskiego z poj***ną wizją świata robienia interesu na konfliktach zbrojnych były, są i niestety będą - to niestety jeden z największych minusów kapitalizmu.
Ale niestety tak świat działa :-D
Większość ludzi jest poddańczo i konformistycznie nastawiona, a pojedyncze indywidualne jednostki przy odrobinie szczęścia i z powodu urodzenia w bogatej rodzinie szybko osiągną status "panów tego globu" - nic na to nie poradzisz, ciesz się z tego co masz :lol:

A od Żydów to powinniśmy się uczyć jak robić interesy i pragmatycznie myśleć :amused: