18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O zmarłych tylko dobrze...

Jo...........23 • 2017-03-20, 22:27
...umarł D. Rockefeller i dobrze.



Ponoć planował dożyć 200 lat.
Skoro dał radę dociągnąć ledwo do połowy zamierzonego wieku, jest spora szansa, że to całe NWO również szlag trafi.

Według niektórych źródeł rodzina Rockefellerów dorobiła się na wynalazku Polaka Ignacego Łukasiewicza - wynalazcy lampy naftowej oraz przemysłowego wykorzystania ropy naftowej.

Ba...........yk

2017-03-24, 17:16
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@Basia_Stańczyk

Global elity z udziałem bogatych jednostek pochodzenia żydowskiego z poj***ną wizją świata robienia interesu na konfliktach zbrojnych były, są i niestety będą - to niestety jeden z największych minusów kapitalizmu.
Ale niestety tak świat działa :-D
Większość ludzi jest poddańczo i konformistycznie nastawiona, a pojedyncze indywidualne jednostki przy odrobinie szczęścia i z powodu urodzenia w bogatej rodzinie szybko osiągną status "panów tego globu" - nic na to nie poradzisz, ciesz się z tego co masz :lol:

A od Żydów to powinniśmy się uczyć jak robić interesy i pragmatycznie myśleć :amused:



Cieszą mnie Twoje słowa, końcowe.
Ale nie mogę się z nimi zgodzić, bo to było by równo znaczne z przyzwolenie na "kurewskość" - kilka postów up jest moja definicja tego określenia.
Tak, normalni [szlachetni, honorowi] ludzie powinni brać postępowanie lichwiarzy za przykład, postrzegając takie postępowanie jako złe.

Co do Twojej wizji kapitalizmu to się z nią zgadzam, tak funkcjonuje. Ale czy ludzie powinni się na to godzić?
Za mała świadomość w ludziach żeby zrozumieć po co wybuchają wojny... A szkoda, bo wystarczy bojkotować "tryby systemu"

Dziękuje za rzeczową odpowiedź. Pozdrawiam :*

sezamkowyRozpierdol

2017-03-26, 10:25
Basia_Stańczyk napisał/a:

Za mała świadomość w ludziach żeby zrozumieć po co wybuchają wojny...



To jest selekcja naturalna :krejzi:

AndrzejMen7

2023-06-29, 13:19
Jebac kirwe dobrze że zdechł, j***ny szczur.