18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"O włos" Warszafka Po Stolicy

warszafkapostolicy • 2016-08-15, 15:53


Warszafka Po Stolicy - odcinek 6. "O włos" to kompilacja zachowań kierowców na uliach Warszawy. Film został zrobiony ku przestrodze.

Sz...........an

2016-08-16, 21:44
fiattt napisał/a:

A tak naprawdę każdy z nas widzi po 10 takich nagięć przepisów dziennie i nie robi z tego afery bo każdy wie że nie da się jeździć w tym kraju idealnie pod dyktando KRD.



Ale tu nie chodzi o łamanie przepisów tylko o to, że goście się pod maskę wpie**alają albo na chama przeciskają na dwupasmówkach...

Lunchboxie

2016-08-16, 22:28
Wszędzie znajdą się debile. Czy to Warszawa, czy Poznań. To z jakiego miasta czy wsi jesteśmy, tak szczerze gówno mówi. Nie spinajcie więc tak dupy, że ten filmik jest zakłamany, czy whatever w tym stylu. Pokazuje głupotę kierowców, których jeszcze (<- podkreślam) nie dopadła selekcja naturalna i nie trafili na harda. Przyjemnie się ogląda, gdy ma się na myśli ich przyszłe wypadki. Trochę optymizmu.

Taz

2016-08-16, 22:33
A może byś lamusie nie zakrywał tablic? To by wyszło, co to za "warszafka"... słoiku... wstyd, co? że koledzy spod remizy tak lujowo jeżdżą :D

tarcer123

2016-08-16, 22:36
Warszawa miejscami ma bardzo ch*jową infrastrukturę. Do tego dochodzi cwaniacki styl jazdy. I każdemu się śpieszy w ch*j... na swój pogrzeb.

kam332

2016-08-16, 22:48
W Warszawie jakoś ostatnimi czasy byłem kilka razy i normalnie się jeździło. Spodziewałem się chamstwa na drodze, ale baaaardzo się pomyliłem. Przeważnie ludzie wiedzą, że istnieje zasada ograniczonego zaufania i szkoda im samochodu + mają trochę kultury osobistej i nie widziałem problemu z włączeniem się do ruchu, czy zmianą pasa. To nie jest ta zła Warszawa z opowieści 10 lat temu.

t1ger_delta

2016-08-16, 23:16
Velture napisał/a:

Przyjechało to bydło z wiosek do warszawy i głupieją widząc drogę szerszą niż 2 metry... więc co robią? Kupują kamerki i wrzucają na yt aby inne wieśniaki z wyp*zdowa widziały więcej niż 2 samochody naraz obok siebie.



Wieśniaki nagrywają, bo szanują swoje auta. Parszywiaczki zapierdzielają i zwalają winę na słoiki. Zakurzone słoiki pieprzone. To, że twoja matka przyjechała do Wawy nie czyni cie warszawiakiem, tylko zakurzonym słoikiem. Słoma ci wystaje.

Psilocke

2016-08-17, 01:02
A pie**olicie.
Ja jestem ze wsi i ch*j. Jestem z tego dumny.
pie**olicie o sloikach jakby cała wina po ich stronie leżała.
Ciekawe tylko czemu na mojej wiosce jeden z drugim się zgubił kto ma pierwszeństwo i jak jechać jak świateł i pasów zabrakło. A k***a równorzędne to już w ogóle jakiś mistyczny wymysł.
Teraz mieszkam w Wawie. Co k***a odpie**alaja ci rodowici to pała mała. Polecam przejechać się Solidarności, Chelmzynska, Targowa w godzinach szczytu. Jeden k***a lepszy od drugiego.

A tak zupełnie poza konkursem. Nie szczyccie się tak tego warszawskiego pochodzenia bo choćby moja rodzina ma bardziej warszawskie korzenie niż większości, choć podkreślam jestem ze wsi. Druga rzecz to to że w Wawie to większość buraki. Ciężko wam k***a choćby dzień dobry powiedzieć.

nnvmen

2016-08-17, 01:54
Szeryfian napisał/a:

@up w pierwszym filmie nie zasłaniali tablic jak burak jechał pod prąd jednokierunkową, ale najwidoczniej musieli mieć z tym jakiś problem skoro teraz zasłaniają. Ogólnie taki był cel tego kanału aby tablice pokazywać, no ale pewnie zadziałało tu nasze nieszczęsne Polskie prawo i stąd pozasłaniane tablice...



Sprawa wygląda tak, że nigdzie nie jest sprecyzowane czy można upubliczniać dane w postaci numeru rejestracyjnego. Przepisy mówią jedynie o numerach identyfikacyjnych czy innych elementach, cechach kulturowych, ekonomicznych etc., które bezpośrednio i pośrednio umożliwiają identyfikację osoby.

No i teraz rozchodzi się o to, że tak łatwo nie jest ogarnąć kto jest właścicielem auta po samych numerach, ale znowu teoretycznie jak to twierdzą niektórzy- sąsiedzi mogą je pamiętać(kto k***a normalny zapamiętuje tablice swoich sąsiadów?)

Gziu

2016-08-17, 07:58
Wkurzają mnie nazwa tych filmików. Jeździ taki słój zły na cały świat i żeby się dowartościować zamienia w na f w nazwie i na dodatek zdrabnia. Kolega jest strażakiem na wsi w Lubelskiem i na drogach gdzie nie przejeżdża nawet 10 samochodów na dobę dochodzi do wypadków. Ale najlepiej uwziąć się na Warszawę, że tam każdy jeździ jak debil nie biorąc pod uwagę natężenia ruchu a o tym, że na każdym rogu czają się słoje, którzy u siebie na wsi uważają siebie za rajdowców i światowej klasy drifterów bo na śniegu golfem to on najpiękniesze oberki kręci.
Prawda jest taka, że po Warszawie trzeba nauczyć się jeździć ze względu na ogromną ilość pojazdów. Jak się nic nie podoba i potraficie tylko narzekać na stolice i jej mieszkańców (w dużej mierze słoje) to zostańcie u siebie na roli, kopcie kartofle, dójcie krowy czy co tam chcecie.

Kluseczek

2016-08-17, 08:45
oj jak farszafiacy burcza jak te ich stare trabanty :D

Wiewór

2016-08-17, 09:21
k***a jak w Moskwie. W Krakowie na drogach jest już w przeważającej większości zachód. Tylko jeszcze złotówy jeżdżą po warszawsku

~Velture

2016-08-17, 10:37
t1ger_delta napisał/a:



Wieśniaki nagrywają, bo szanują swoje auta. Parszywiaczki zapierdzielają i zwalają winę na słoiki. Zakurzone słoiki pieprzone. To, że twoja matka przyjechała do Wawy nie czyni cie warszawiakiem, tylko zakurzonym słoikiem. Słoma ci wystaje.


Niestety nie trafiłaś dziewczynko z zapałkami.

tarcer123

2016-08-17, 10:44
Wiedziałem że znowu będzie gównoburza jak ta lala. :amused:

zairland

2016-08-17, 11:43
Szeryfian napisał/a:

@up w pierwszym filmie nie zasłaniali tablic jak burak jechał pod prąd jednokierunkową, ale najwidoczniej musieli mieć z tym jakiś problem skoro teraz zasłaniają. Ogólnie taki był cel tego kanału aby tablice pokazywać, no ale pewnie zadziałało tu nasze nieszczęsne Polskie prawo i stąd pozasłaniane tablice...


Praktycznie tablice należą do państwa a nie do właściciela auta, więc zakaz ma na celu ograniczenie negatywnego wizerunku poszczególnych samorządów.

Sz...........an

2016-08-17, 15:00
@up państwo to my :)