18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

"O włos" Warszafka Po Stolicy

warszafkapostolicy • 2016-08-15, 15:53


Warszafka Po Stolicy - odcinek 6. "O włos" to kompilacja zachowań kierowców na uliach Warszawy. Film został zrobiony ku przestrodze.

SirMajkel

2016-08-15, 15:56
zjadą się słoiki i jeżdżą jak na wsi.

RustyRat

2016-08-15, 16:20
SirMajkel napisał/a:

zjadą się słoiki i jeżdżą jak na wsi.


może dlatego że Warszawa to wieś :szczerbaty:

kapelan_szturmowy

2016-08-15, 16:33
Za nagranie tylu poważnych przestępstw autor dostanie tytuł honorowy Bohatera Związku Radzieckiego. A tak naprawdę każdy z nas widzi po 10 takich nagięć przepisów dziennie i nie robi z tego afery bo każdy wie że nie da się jeździć w tym kraju idealnie pod dyktando KRD.

P.s. z sytuacjami które można nazwać "o włos" to ma tyle wspólnego co ja z igrzyskami w Rio.

Essent

2016-08-15, 16:40
Ej Napiszcie o co chodzi z tym dźwiękiem ding dong podczas niektórych filmików?

boss.

2016-08-15, 17:03
Nagrywający to zwykły ch*j który celowo przyspiesza gdy ktoś wyjeżdża powodując samemu sytuacje "o włos" i szukając tym samym sensacji i poklasku.Wypie**alaj na swoją wiochę jak ci tak źle w tej "Warszafce"

Fifka

2016-08-15, 17:46
orisuniek napisał/a:

Ej Napiszcie o co chodzi z tym dźwiękiem ding dong podczas niektórych filmików?



To dźwięk zapisywania się filmiku. Znaczy zapisują się wszystkie, ale po tym ding dong ten konkretny filmik nie zostanie już usunięty dopóki nie sformatujesz pamięci.

serdel007

2016-08-15, 18:04
po co robić takie filmiki ????? autor tych filmików pewnie sam idealnie jeździ

kothletino

2016-08-15, 19:34
Ja pie**ole... ani jednego klaksonu? Nniech*jamożliwe... :shock:

rz...........nu

2016-08-15, 20:17
Kupiłem kamerkę, taką januszowatą z wąsem, do samochodu. I odkąd ją mam, z resztą tak samo jak wcześniej, nic ciekawego nie zarejestrowałem.

No raz...jak bmw o mało co nie rozj***ł rowerzystki. Ale że nie rozj***ł to nie wstawiam. Ogólnie jazda samochodem po Warszawie jest nudna...

Więcej się dzieje np. w Częstochowie, bo tam janusz na januszu...

flejtuch

2016-08-15, 21:06
Niedługo Rosja może być zagrożona jeśli chodzi o ilość łamań przepisów :)

~Velture

2016-08-16, 07:38
Przyjechało to bydło z wiosek do warszawy i głupieją widząc drogę szerszą niż 2 metry... więc co robią? Kupują kamerki i wrzucają na yt aby inne wieśniaki z wyp*zdowa widziały więcej niż 2 samochody naraz obok siebie.

nowynick

2016-08-16, 09:31
Zrobić film na YT, opisać "warszafka" i profilaktycznie pozasłaniać tablice wieśniaków, którzy odpie**alali na filmie, bo to mogą być sąsiedzi z wioski...

Sz...........an

2016-08-16, 21:22
@up w pierwszym filmie nie zasłaniali tablic jak burak jechał pod prąd jednokierunkową, ale najwidoczniej musieli mieć z tym jakiś problem skoro teraz zasłaniają. Ogólnie taki był cel tego kanału aby tablice pokazywać, no ale pewnie zadziałało tu nasze nieszczęsne Polskie prawo i stąd pozasłaniane tablice...

corrado1111

2016-08-16, 21:43
Jeżdżę dużo po całej Polsce, w Warszawie może i jest dużo cwaniaków ale nikt na nikogo nie trąbi, nikt się nie rzuca do bicia itd. Ruch idzie płynnie i lubię tam jeździć, czego nie mogę powiedzieć chociażby o swojej Łodzi, tutaj co chwila klakson i darcie mordy, w wielu innych miastach też.