18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O narodzie wybranym

Hauer88 • 2012-05-25, 16:10
garść cytatów




tak, tak antysemityzm :hitler:

Miecz

2012-05-27, 20:59
Ale goovno. To samo można powiedzieć o rowerzystach.

q_arek_p

2012-05-28, 19:05
qbamatus napisał/a:

A 99% osob tutaj piszacych na oczy Zyda nie widziala, barany :D




jak chcecie zobaczyc to zapraszam do Leżajska w rocznice smierci ich ukochanego cadyka czy jakiegos innego kacapa, ulica przejechac sie nie da, policja obstawia zydostwo pelna mobilizacja sil porzadkowych, zeby przypadkiem nikt do nich nie podszedl i nie powiedzial pare slow na temat ich smrodu i syfu jaki po sobie zostawiaja.

tarnobyl1234

2018-12-02, 11:15
Żyd Mnie obraża, Ja Go nie mogę Od razu staje się ksenofobem. Antysemitą albo rasistą Choć tylko Flagę trzymam Ojczystą. Wróćmy do wojny i do Hitlera, Na dziesięć Żydów, Polak umiera. Ale dlaczego? Bo Was chowali, I własne życie tym narażali. A Ty w tej chwili razem z Niemcami, Właśnie nazywasz Nas Faszystami. Tak z tymi ludźmi i wielkiej skali Co Was miliony wymordowali. Powiedz to babci, powiedz dziadkowi Być może prawdę wtedy Ci powie. Kto był Faszystą – Czy to Polacy? I co to słowo naprawdę znaczy. To Wasza nacja tworzyła Kapo W gettach, obozach niczym Gestapo. By tylko Sami wojnę przetrwali To Własnych braci na śmierć wydali. Czemu akurat o tym nie mówisz? Kim było Kapo tym się nie chlubisz. Ale Ty z błotem mieszasz Polaka Już widać Wasza natura taka. Bo Polak nigdy się nie poddawał I nawet w Waszej obronie stawał. Walczył na frontach w całej Europie A dziś Go właśnie Europa kopie. Poznałeś prawdę przez całą dobę Choć jest mi przykro, Wybaczam Tobie. Na koniec powiem Ci prawdę taką: Być może żyjesz Dzięki Polakom…

panar3

2018-12-02, 13:30
Zaiste, świetny przykład przekazu dla prawdziwych Polaków, i w treści i w stylu deklamacji... ech Mam nadzieję że to prowokacja.

Bizior4

2018-12-02, 17:57
Te k***iszony się dosiegna, to po co reke wyciagaja


JackCactus

2018-12-02, 18:43
Gdzieś kiedyś przeczytałem komentarz który utkwił mi w pamięci:
"tylko Hitler wiedział jak trzymać populację żyda na odpowiednim poziomie"

Sv...........ge

2018-12-02, 18:53
Autor jest debilem

Adra

2018-12-02, 19:26
Takie pie**olenie. Żydzi dobrze myślą. Inwestują w naukę i potem zostają bankierami, lekarzami, prawnikami, producentami, politykami, handlarzami diamentów itp. I trzymają się razem. Dlatego rządzą światem, bo potrafią się trzymać razem.

Polacy z kolei innym Polakom najchętniej by dopie**olili, gdy jakiś Polak osiągnie sukces (bo uważają że ukradł/ dostał pracę od rodziny/po znajomości/ bo coś tam). Zjednoczyć potrafimy się tylko jak już wszystko wokół się jebie (patrz rozbiory, wojny czy komuna). Jak jest pokój to każdy tylko myśli o sobie, a resztę ma w dupie. Jakby Polacy mieli takie wpływy na świecie to by były teksty "Polak potrafi" a jak Żydzi mają wpływy to "Za wszystkim stoją Żydzi".
Kiedy byłem młodszy i głupszy to nie lubiłem Żydów. Ale co oni mi właściwie zrobili, czemu oni są winni? To że potrafią zadbać o swoich? To że potrafią dorobić się fortun? To ze myślą przyszłościowo, a nie tylko |tu i teraz"?

Jak nie mamy na kogo zrzucić winy to zawsze znajdziemy winnego. Bo my Polacy tak jak wspomniałem patrzymy tylko na czubek własnego nosa. I potem nas dymają, bo inni potrafią się zorganizować, a my nie.

Mogliśmy rządzić Rosją, ale nasi szlachcice wołali swawolić na Kremlu w XVII. A potem zorganizowane nacje nas dymały kolejno - , Szwecja, Ottomani, Prusy/Niemcy, Rosja itd. Bo u nas zawsze musi być burdel. Ale najlepsze jest to, że ten burdel i tak kocham.

nano50

2018-12-02, 20:13
$Adra. Ogólnie się z Tobą zgadzam poza tym o nienawiści do żydów. To nie jest tak, że ich nie lubimy, bo sobie radzą, tylko z pewnych bardzo charakterystycznych cech, które często u przedstawicieli ich rodzaju się powtarzały. Nie bez powodu jest to naród, którego nie lubił nikt w całej Europie i na świecie. Do własnej egzekucji dodali masę cegiełek i zrobili z niej biznes. W Izraelu panuje propaganda dużo większa od tej rosyjskiej czy europejskiej. Nienawiść rodzi nienawiść i dlatego my jako naród mamy najbardziej coś do nich za obarczanie nas winnymi ich holokaustu, w którym miliony Polaków zginęło. Statystycznie w każdej rodzinie ktoś stracił życie. Do tego znam z opowieści sytuację mi najbliższą. Przed wojną w mojej miejscowości były 2 żydowskie sklepy. Kiedy żyd do Ciebie przychodził kupić np. krowę i mu nie sprzedałeś to potem tylko dla Ciebie ceny w sklepie były dużo wyższe. Podobne praktyki rozciągały się wszędzie, lichwiarstwo okrzyknięte złą sławą też znajdowało się tylko w ich rękach.

To nie jest tak, że my jesteśmy bez winy, albo lepsi. Po prostu mają w sobie dużo cech, które każdemu zdrowego człowiekowi każą trzymać się od nich z daleka.

gabriel0

2018-12-02, 20:32
Adra, to nie dlatego że się trzymają razem to są bogaci. To dlatego, że każdego by sprzedali za czapkę gruszek.