18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O narodzie wybranym

Hauer88 • 2012-05-25, 16:10
garść cytatów




tak, tak antysemityzm :hitler:

ru_ziolo

2012-05-25, 16:29
A "najgorsze" jest to, że wszystko w tresci tego filmiku jest prawda.

Piterek_19

2012-05-25, 16:49
Problem z żydami polega na tym, że nie asymilują się w żaden sposób z ludnością autochtoniczną, a wręcz przeciwnie, starają się ją zniszczyć lub przejąć nad nią kontrolę. Nie miał bym najmniejszych oporów podać ręki żydowi kochającemu Polskę, dbającego o wspólne dobro, czującego się Polakiem... Niestety jak na razie takowego nie spotkałem...

ru_ziolo

2012-05-25, 16:54
problem z żydami jest tylk ojeden.
oni po prostu istnieją

no żyd no problem

pakicito

2012-05-25, 17:00
-żyd do połowy wbity w ziemię?
-żydkiewka

bloodwar

2012-05-25, 17:05
Piterek_19 napisał/a:

Problem z żydami polega na tym, że nie asymilują się w żaden sposób z ludnością autochtoniczną, a wręcz przeciwnie, starają się ją zniszczyć lub przejąć nad nią kontrolę. Nie miał bym najmniejszych oporów podać ręki żydowi kochającemu Polskę, dbającego o wspólne dobro, czującego się Polakiem... Niestety jak na razie takowego nie spotkałem...



A czemu on ma kochac Polskę skoro jest Żydem? Tobie ktoś każe kochać Madagaskar, Chiny albo Indonezję? Masz jakieś błędy w logicznym myśleniu!

antyzog

2012-05-25, 17:08
Sami sobie napisali książkę w której nazwali siebie narodem wybranym i cały chrześcijański świat w to wierzy. Żal dupę ściska, gdzie był ich bóg Jahwe, jak zdychali w Auschwitz? Niemcy nawet ich nie okłamywali, oni naprawdę szli do "dezynsekcji", pozbywano się tam tych robali. Swoją drogą chrześcijanie wierzą w tego samego boga co żydzi, z tym że chrześcijanie dodają jeszcze żyda na patyku jako zbawiciela. Mamy ich religie w głowach oraz narzuconą przez nich poprawność polityczną, multiculti, wpływ w mediach, w prasie, w szkołach. Ciekawe, jak bardzo cały biały świat dał im się sk***ić. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że już nigdy się nie ogarniemy, jako narody jesteśmy już tak zmanipulowani, że już nic się nie da zrobić, bo wymagałoby to radykalnych kroków, na które nas nie stać. Polacy jaki i cała Europa, Rosja, biała Ameryka wyginą i to niedługo. Biali ludzie płodzą za mało dzieci, a arabusy, murzyny, cyganie aż zanadto. Mam tylko nadzieje że dożyje tego momentu, tej wspaniałej chwili kiedy Izrael zostanie zniszczony a jego zbrodnie pomszczone.

Piterek_19

2012-05-25, 18:35
bloodwar napisał/a:



A czemu on ma kochac Polskę skoro jest Żydem? Tobie ktoś każe kochać Madagaskar, Chiny albo Indonezję? Masz jakieś błędy w logicznym myśleniu!



Błędy w logicznym myśleniu to ma twoja s.....
Żydzi to nie narodowość, a związek wyznaniowy tak samo jak katolicy, buddyści itd (swoją drogą żyd powinno się pisać z małej litery). Dlatego nie rozumiem czemu wyznanie miało by przeszkadzać w lojalności wobec kraju w którym mieszka się od pokoleń?

bloodwar

2012-05-25, 18:43
Przyjmując retorykę: "Żydzi to nie narodowość, a związek wyznaniowy" udowadniasz, że to TY masz problem z tolerowaniem ich odmienności i ułatwianiem im asymilacji, gdyż zamiast uznawać Polaków za jeden naród wydzielasz "lepszych i gorszych" opierając się na kryterium wiary a nie narodowości, jednocześnie wypominasz im to, że to niby oni się asymiliują i że nie okazują lojalności dla kraju w którym mieszkają od pokoleń - niby jak mają okazywac lojalność skoro ich "rodacy" wytykają ich palcami? Antysemityzm jest taki popie**olony że aż trudno zrozumieć tych, którzy się w to bawią!

Hauer88

2012-05-25, 19:04
Ortodoksyjni żydzi mają tak samo pod górkę ze swoim syjonistycznym rządem. Najczęściej ktoś uderza w religijnych żydów bo najłatwiej ich "zidentyfikować" - jednak w gł.mierze to nie oni stanowią zagrożenie dla wolnych narodów europy a zakamuflowani syjoniści - zwykle lubujący się w okultyzmie.

Kamm

2012-05-25, 19:29
Koko koko euro spoko żyd w powietrzu unosi się wysoko.

Pater patriae

2012-05-25, 19:52
Oj Hauer, Hauer, pozdrów ONR :hitler: Wiesz co jest najlepsze? że w niektórych przypadkach macie rację, np. w tym, czy w sprawie pedałów, ale patrząc na całość to się przestraszyć można.


Hauer88

2012-05-25, 20:13
Muszę Cię rozczarować ale nie mam nic wspólnego z ONR [poza częścią zbieżnych poglądów]. Nie należę do żadnej organizacji - przykro mi :)