18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O narodzie wybranym

Hauer88 • 2012-05-25, 16:10
garść cytatów




tak, tak antysemityzm :hitler:

mi...........ji

2012-05-26, 00:11
antyzog napisał/a:

Sami sobie napisali książkę w której nazwali siebie narodem wybranym i cały chrześcijański świat w to wierzy. Żal dupę ściska, gdzie był ich bóg Jahwe, jak zdychali w Auschwitz? Niemcy nawet ich nie okłamywali, oni naprawdę szli do "dezynsekcji", pozbywano się tam tych robali. Swoją drogą chrześcijanie wierzą w tego samego boga co żydzi, z tym że chrześcijanie dodają jeszcze żyda na patyku jako zbawiciela. Mamy ich religie w głowach oraz narzuconą przez nich poprawność polityczną, multiculti, wpływ w mediach, w prasie, w szkołach. Ciekawe, jak bardzo cały biały świat dał im się sk***ić. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że już nigdy się nie ogarniemy, jako narody jesteśmy już tak zmanipulowani, że już nic się nie da zrobić, bo wymagałoby to radykalnych kroków, na które nas nie stać. Polacy jaki i cała Europa, Rosja, biała Ameryka wyginą i to niedługo. Biali ludzie płodzą za mało dzieci, a arabusy, murzyny, cyganie aż zanadto. Mam tylko nadzieje że dożyje tego momentu, tej wspaniałej chwili kiedy Izrael zostanie zniszczony a jego zbrodnie pomszczone.




No widzisz, oni znaja sposób jak się zjednoczyć, bo mają "książkę" która jest ich uniwersalnym "samouczkiem" do życia.


Mało jest narodów, (muzułmanie, japońce), w których odgórnie są jakieś zasady, które sprawdzają się w organizowaniu i jednoczeniu ludzi.

Dlaczego my tego nie mamy? A no tak (uwaga kapitanie, otwieram śluzę z narzekctwem), bo u nas każdy jest najmądrzejszy, wszyscy wiedzą lepiej co by zrobił na czyimś miejscu lub co ta osoba powinna zrobić, dlaczego nie zrobiła tak a tak itd. itd.



Gdybyśmy mieli taki uniwersalny kodeks, porównywalny "samouczkiem" żydowskim, gdzie nie pie**olą się z idiotami tylko "mówią" mu, albo mądrzejesz, albo nie należysz do nas i tym samym stajesz się gojem, co wiąże się z kolejnymi konsekwencjami i dalej radź se sam.


Izrael, żydzi, tak czy siak znowu powrócą. Żyd to sposób bycia i światopogląd, a nie pochodzenie.

PS: Po za tym cytowane postacie, to w większości "Oświeceniowcy", oni nigdy nie lubili konkurencji, a że trafiło na żydów...

anonymousm

2012-05-26, 00:12
Ten film dobrze obrazuje historię antysemityzmu. Pomógł mi zrozumieć nieprzejdnane stanowisko Izraela w wielu sprawach. To wspaniałe, że naród od tylu wieków kłamliwie oskarżany i pogardzany, zdobył się na tak wielki czyn jak utworzenie państwta. I utrzymanie go, mimo że Ziemia pełna jest takich debili większość użytkowników tego portalu.

lunio86

2012-05-26, 00:47

Niewiedziałem że Wilhelm II to był taki spoko gość.

Doktór

2012-05-26, 01:19
anonymousm napisał/a:

Ten film dobrze obrazuje historię antysemityzmu. Pomógł mi zrozumieć nieprzejdnane stanowisko Izraela w wielu sprawach. To wspaniałe, że naród od tylu wieków kłamliwie oskarżany i pogardzany, zdobył się na tak wielki czyn jak utworzenie państwta. I utrzymanie go, mimo że Ziemia pełna jest takich debili większość użytkowników tego portalu.



Hmm, kłamliwe? Pierwszych dwóch żydów jacy mi przychodzą na myśl to- Adam Michnik- obrońca komunistów, propagandysta, redaktor osłaniający w Polsce socjalizm, jego brat- Stefan Michnik (pierwotnie nazywali się Szechter) sędzia Stalinowski, skazał między innymi słynnego Cichociemnego, osobiście uczestniczył przy jego egzekucji poprzez strzał w tył głowy. Szechterowie są żydami. Stefan nigdy nie osądzony, do dziś mieszka w Szwecji, tamtejszy rząd nie chce go wydać (rządzą czerwoni).

Sprawdź odsetek żydów wśród komisarzy armii czerwonej, bolszewików, decydentów w sprawie Katynia.

W końcu zobacz co wyprawiają dzisiaj- najbardziej widoczne akcje w Palestynie, do jakiej nowej wojny próbują wciągnąć USA.

Ja po prostu nie rozumiem jak można, będąc w posiadaniu chociażby takich informacji dalej pozostawać ignorantem i klepać te swoje głupoty, że żydzi są nieskazitelni.

Powiem więcej oni nigdy nie byli i nie będą Polakami, nawet jak się przefarbowali i pozmieniali nazwiska. Asymilacja w ich przypadku nie działa, bo wykonują przez cały czas krecią robotę, działają wyraźnie przeciwko interesowi państwowemu.

Co do ONR, bo było o nim wspomniane. Przeczytajcie sobie o Janie Mosdorfie- to jeden z założycieli ONR, zginął za pomoc niesioną żydom. Komentarz chyba zbędny, oczywiście dzisiaj Szechter robi z ONR faszystów. Obrzydlistwo.

qbek11

2012-05-26, 02:51
Misja - Michel Dismarquet. I wszystko na temat żydów rozwiązane.

Czesiek181

2012-05-26, 05:18
anonymousm napisał/a:

Ten film dobrze obrazuje historię antysemityzmu. Pomógł mi zrozumieć nieprzejdnane stanowisko Izraela w wielu sprawach. To wspaniałe, że naród od tylu wieków kłamliwie oskarżany i pogardzany, zdobył się na tak wielki czyn jak utworzenie państwta. I utrzymanie go, mimo że Ziemia pełna jest takich debili większość użytkowników tego portalu.





Zyd wspolczesny nie moze zyc bez
antysemityzmu. Jesli antysemityzm
gdzies nie istnieje - on go stworzy.
Dzisiejsi Zydzi sa jak kobiety -
pragna wladzy, nie jawnej, lecz
zakamuflowanej." - I. B. Singer,
noblista, wielki pisarz zydowski




Tyle sie plecie o antysemityzmie i
antysemitach... Jezeli kogos
nazywaja antysemita - niekoniecznie
musi on nim byc naprawde " I.Bubis,
lider niemieckich Zydow, 1998





Zaniechanie przez bardzo
wpływową i bogatą społeczność
Żydów amerykańskich, poważnych i
obiektywnych badań przypadków
antysemityzmu jest znamienne. Ani
religijni ani świeccy przywódcy
wielu żydowskich organizacji nie
chcą stracić tej potężnej broni, jaką
jest uprzedzenie rasowe do
obcoplemiennych i przywiązanie do
wiary.... Jest to spisek rabinatu,
żydowskich nacjonalistów, jak i
innych przywódców
zorganizowanego Żydostwa,
trzymającego zawsze oręż
uprzedzenia rasowego w zanadrzu."
- dr. Alfred Lilienthal żydowski historyk,
"Druga strona monety" (The other
side of coin)

Utajony rasizm praktykowany przez
Żydów w stosunku do
obcoplemiennych, wśród których
przyszło im żyć, prędzej czy później
powoduje otwartą i oczywistą
reakcję dotkniętych tym "gojów".
Reakcja takowa natychmiast zostaje
skarcona jako ? Antysemityzm !" -
pisarz żydowski Louis Golding, "The
Jewish Problem"

mi...........ji

2012-05-26, 05:19
Doktór napisał/a:





Powiem więcej oni nigdy nie byli i nie będą Polakami, nawet jak się przefarbowali i pozmieniali nazwiska.




Prześledź sobie historię osiedlania się żydów na świecie. W końcu dojdziesz do wniosku, że ziemie polskie to ziemie rdzenne żydów i że polska to ich drugi Izrael. Nie bez powodu większość rządu Izraela ma pochodzenie Polskie.

Ba, nawet ich prezydent jest pochodzenia polskiego.
Jeśli zagłębimy się bardziej to zauważysz że wyrazy które mówisz mają pochodzenie żydowskie. Możemy iść jeszcze głębiej, poprzez królów Polskich, którzy specjalnie budowali żydom miasta, dawali różne przywileje itd.


W ostatnich słowach, nie wiem dlaczego jeśli pokazują prawdę historyczną ludzie zawsze starają się przejść na jakąś stronę i atakować oponentów. Czy to naprawdę jest lepsze?

Już wolę być przedsiębiorczy jak żyd, niż jak zazdrosny parobek-polak...

Czesiek181

2012-05-26, 05:32
Danina krwi i wdzięczność Polacy uratowali 300-400 tysięcy
Żydów - za co Niemcy rozstrzelali
150.000 Polaków. Dzisiaj Żydzi
twierdzą że Polacy wymordowali kilka
milionów Żydów.


Cytaty z książek i programów
żydowskich:
"Polacy wymordowali więcej Żydów
niż hitlerowcy", "AK na rozkaz
polskiego rządu emigracyjnego w
Londynie, systematycznie mordowała
Żydów" (1995), "AK prowadziła
zdradziecką wojnę przeciwko Żydom,
zabijając więcej Żydów niż
Niemcy" (1996), "Kościół,
obermorderca i podżegacz do
żydobójstwa, stale karmił motłoch
nienawiścią wobec Żydów, zaś pomna
tych nauk Armia Krajowa mordowała
Żydów masowo" (1996), "Polacy
eksterminowali 3 miliony
Żydów" (1998), "Getta i niemieckie
obozy pracy były jedyną enklawą,
która dawała Żydom schronienie
przed Polakami"(1998) "Polska - kraj,
który wymyślił
Auschwitz" (22.03.2000). (W. Łysiak
"Stulecie Kłamców")

"Antysemityzm czesto hoduja
handlarze, Z ktorych kazdy dla
siebie pewien zysk w tym widzi;
Kiedy sie interesem korzystnym
ukaze, Ujma go w swoje rece
niezawodnie Zydzi "
Adam Asnyk

Hauer88

2012-05-26, 06:10
"w powietrzu czuć proch, ale dla nas to nic złego(...) skorzystajmy z dobrej okazji. Zamiast bawić się w patriotyzm, asymilację itp. mrzonki, myślmy przede wszystkim o sobie. Chłop polski nie lubi nas, wiemy o tym, ale chłop jest głupi - nie boimy się go. O szlachtę głównie nam idzie. Wmiesza się ona przez sam punkt honoru w awanturę, pójdzie do lasu, na krwawe pole, za co ją rząd ukarze, zniszczy, wytępi, wydusi, wywłaszczy, a wówczas dla nas droga otwarta"

"W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, opanujemy już przez giełdy i przez wielką część prasy nad polową Europy. Ale naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz "


"Bracia i Współwyznawcy! Trzeba aby kraj został naszym królestwem (...). Starajcię się po trochu usunąć Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i skupić w naszych rękach wszystkie nici władzy społecznej. Wszystko, co do chrześcijan należy, powinno stać się waszą własnością, związek izraelski dostarczy wam potrzebnych do tego środków. Już zaczęto na ten cel zbierać potrzebne fundusze, a udaje się lepiej, niż przypuścić by można. Dla doprowadzenia do skutku planu wyrwania stanowczo Galicji chrześcijanom, wszyscy nasi wielcy bogaci zapisali się na znaczne sumy. Da baron Hirsch, dadzą Rotschyldzi, Bleichrederowie i Mendelsonowie i inni dadzą (...). Bracia i współwyznawcy! Dołóżcie wszelkich usiłowań, ażeby doprowadzić do skutku to, co zamierzamy"



Oraz informacja od pół Żyda - pół Polaka z 1999:
http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/62.html

mjolnir

2012-05-26, 09:16
michji napisał/a:




Prześledź sobie historię osiedlania się żydów na świecie. W końcu dojdziesz do wniosku, że ziemie polskie to ziemie rdzenne żydów i że polska to ich drugi Izrael. Nie bez powodu większość rządu Izraela ma pochodzenie Polskie.


:shock: A ja myślałem że słowianie :shock: dobrze że mnie uświadomiłeś :ok:

zielonydarian

2012-05-26, 09:34
jesteście antysemitami czy judeosceptykami????

GroobyPL

2012-05-26, 12:28
bloodwar napisał/a:

Przyjmując retorykę: "Żydzi to nie narodowość, a związek wyznaniowy" udowadniasz, że to TY masz problem z tolerowaniem ich odmienności i ułatwianiem im asymilacji, gdyż zamiast uznawać Polaków za jeden naród wydzielasz "lepszych i gorszych" opierając się na kryterium wiary a nie narodowości, jednocześnie wypominasz im to, że to niby oni się asymiliują i że nie okazują lojalności dla kraju w którym mieszkają od pokoleń - niby jak mają okazywac lojalność skoro ich "rodacy" wytykają ich palcami? Antysemityzm jest taki popie**olony że aż trudno zrozumieć tych, którzy się w to bawią!



Żyd jest w tobie silny młody pejsie. Twoi kuzyni już dość dawno temu wyjechali do Izraela, nie wiem co tu jeszcze robisz.

Kacper638

2012-05-26, 16:29



Polecam od 13 min . : )

" Żydy żydy żydy palą się palą się ee ! "

bloodwar

2012-05-27, 14:55
GroobyPL napisał/a:



Żyd jest w tobie silny młody pejsie. Twoi kuzyni już dość dawno temu wyjechali do Izraela, nie wiem co tu jeszcze robisz.



Przed wojną 40% polskiego społeczeństwa było wyznania mojżeszowego, praktycznie każdy ma w rodzinie kogoś z "żydowskiej" strony, więc równie dobrze mogę zapytać: "Czemu ty, panie "jestem krew z krwi czystej rasy panów", nie wyjedziesz do Izraela, tam gdzie są twoi kuzyni?" bo na 100% masz w dalszej rodzinie jakiegoś Żyda!!!

mjolnir

2012-05-27, 18:44
bloodwar napisał/a:



Przed wojną 40% polskiego społeczeństwa było wyznania mojżeszowego, praktycznie każdy ma w rodzinie kogoś z "żydowskiej" strony, więc równie dobrze mogę zapytać: "Czemu ty, panie "jestem krew z krwi czystej rasy panów", nie wyjedziesz do Izraela, tam gdzie są twoi kuzyni?" bo na 100% masz w dalszej rodzinie jakiegoś Żyda!!!


Chyba sobie to z :dupsko: piszesz. Jakieś badania, niezależne źródła?