18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O jasny holender...

Halman • 2023-05-11, 06:57

jak widać multikulti działa jak należy...

Robajson

2023-05-11, 23:26
Już widzę jak taki negroszczyl atakuje Polaka :lol: Szybko dostałby wpie**ol jakich mało :lol:

GIF-Seeker

2023-05-11, 23:32
Robajson napisał/a:

Już widzę jak taki negroszczyl atakuje Polaka Szybko dostałby wpie**ol jakich mało



Wyj***łem kiedyś turasowi w Holandii, musiałem się gęsto tłumaczyć z siekiery w drzwiach kierowcy w samochodzie służbowym, a i ledwo zdążyłem sp***olić, bo by mnie trzy pokolenia na raz dojechały. Niby dwie inne nacje, ale zasada działania ta sama, stadem i bez pie**olenia się.

ch*ja się zrobi w takiej sytuacji i raczej nie warto być kozakiem na siłę, tym bardziej w pojedynkę.

Janko

2023-05-11, 23:36
Uj***ć tego pchlarza

Jokerd

2023-05-12, 02:18
Stonka napisał/a:

k***a. Zawsze mam ze sobą nóż. Zawsze.



Nigdy nie wiadomo, kiedy bedziesz musial posmarować kromkę chleba, masz rację.

Bo jako narzędzie do obrony to pewnie bys skonczyl z tym swoim nozem w swoim brzuchu, twardzielu…

htr83

2023-05-12, 07:43
Gdyby postępowa Europa potrafiła uderzyć się w pierś i przyznać do błędu wprowadziliby przynajmniej szybką deportacje za tego typu przewinienia (to było naruszenie nietykalności osobistej, ale sprawny prokurator podciągnąłby to pod napaść) . Nam będzie już wszystko jedno, ale nasze wnuki będą patrzeć na upadek Europy. Niemcy czy inni Belgowie będą zabijać się o możliwość zamieszkania w tej ciemnej Polsce. To już się dzieje tylko na razie na małą skalę.

Agoreth

2023-05-12, 10:20
Oj, chyba będzie drugi hitler.

JackCola

2023-05-12, 12:13
Europa Zachodnia rozgrywana jest fekalioskórymi a my banderowskimi upadlińcami .

Darkwaterfall

2023-05-12, 21:28
Love_is_Love napisał/a:

Strasznie się na takie rzeczy patrzy. Nie ma nic gorszego niż odzieranie starszego człowieka z godności. Być może jakby dawać imigrantom szansę poprawy i w sytuacji recydywy odsyłać ich z najbliższą rodziną skąd przybyli...
Natomiast ciekawi mnie najmocniej jak zachowują się nie imigranci, ale ich dzieci urodzone w Europie zachodniej. I myślę że te nowe pokolenia są nadzieją tamtejszych polityków i jednocześnie prawdziwą motywacją otwarcia granic.



Widzę w Twoim komentarzu pewne sprzeczności. Sprzeczności w zestawieniu z poglądami współczesnego społeczeństwa. To społeczeństwo bowiem albo jest silnie spolaryzowane wobec poszczególnych tematów-w kontekście tego odcinka, załóżmy, tematów: imigracji, mieszania się ras, konsekwencji imigracji albo tak mi się tylko zdaje, ale rzadko spotykam komentarz, w którym autor pisze o dawaniu imigrantom szans poprawy w tym samym zdaniu , w którym pisze o odsyłaniu ich, w dodatku z najbliższą rodziną do miejsca ich pochodzenia. Co do dalszej części komentarza to moja opinia jest taka: Imigranci zachowują się różnie, jedni pracują i płacą podatki, są częścią społeczeństwa, inni należą do gangów lub organizacji ekstremistycznych; dzieci imigrantów tak samo; nowe pokolenia są nadzieją i jednocześnie zmorą, dla każdego zawsze, jak zmiany w życiu, kończysz pewien etap i masz nadzieję, że następny będzie lepszy, ale jednocześnie boisz się, że może być gorszy. W kontekście pokoleń: zagłosują na nas czy na naszych przeciwników. A co do motywacji do otwarcia granic to trzeba wiedzieć przed kim, co i kiedy się otwiera.

Nemrod90

2023-05-12, 21:52
RokiVulovic napisał/a:

100x zagłosuje na PiS niż raz na PO, PSL, SLD.



Typie, ze schodów spadłeś? Pis tylko w 2022 r. wpuścił do Polski 136 tys. muzułmańskich imigrantów. Nie patrz na ich słowa, lecz na czyny - straszą migracją z Afryki i krajów muzułmańskich, a od 2015 roku przyjęli co najmniej ćwierć miliona brudasów. Ile tych zwierząt będzie za 10-20 lat? Jesteśmy obecnie na początku drogi, na której państwa zachodnie były dekady temu.

Córka_Spawacza

2023-05-12, 23:16
ch*j z psem. murzyn atakuje, murzyn do utylizacji

brio2011

2023-05-15, 08:50
I dudni ci w głowie.... Ja pół życia płaciłem na nich podatki....

M0SSTAFU

2023-05-16, 18:34
Skrzeczące małpy