18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O jasny holender...

Halman • 2023-05-11, 06:57

jak widać multikulti działa jak należy...

paragon0

2023-05-11, 16:12
A gdyby wynaleźć wirus który by wytępił wszystkie te pie**olone czarne małpy?
Jeżeli chociaż służby lepiej działały. :(

silwerbalk

2023-05-11, 17:01
Dziadek idzie i nawet mu buta nie zajebie za tego liścia.... :roll: mogły się wtedy małpki zdziwić że ktoś im oddaje.

Heret666

2023-05-11, 17:06
k***a małpie ścierwa dlatego wyjechałem z Holandii bo mi się nóż w kieszeni otwierał jak widziałem te j***ne małpy

vortexture

2023-05-11, 17:35
Mez napisał/a:

Smieje się razem z nimi, sami sobie zgotowali taki los to czego teraz nie rozumieją. Czarne bez zbytniego IQ to problem teraz to tylko problem do multilewaków. Gratulacje, pod tym względem i tylko pod tym dobrze ze mamy PISIORÓW. (Tylko za to jestem im wdzieczny) I całuję rączki Jarusiowi.



PiS sprowadził do Polski więcej imigrantów niż chciała UE. Zamiast czarnych masz Gruzinów, Ukraińców i przestępczość jak w latach 90

JanJankowski

2023-05-11, 18:33
Za mało ich jeszcze wpuścili. Dawać więcej tych czarnych małp

Policeman

2023-05-11, 18:47
ch*j tym starym dziadom w dupę nie wiem czy to Niemcy czy Holandia czy Austria czy coś innego, niech cierpią. Wiecie dlaczego? Już abstrah*ją od tego jak traktowali i traktują nasz kraj, ale myśleli, że oni się już wzbogacili i mogą sobie wprowadzać restrykcje niszczące gospodarkę i podcinające skrzydła krajom, które chcą się dorobić. Oni zakumulowali kapitał i żyje im się dobrze, żeby jednak ktoś sprzątał ich ulice, podcierał dupę, trzeba sprowadzić tanią siłę roboczą, a ta i tak nie chce pracować, tylko będzie im w te dupy dawała kopa.
Nie bronię tego bydła, ścierwa, które przelewa się takimi grupami po ulicach większych miast, ale serio te j***ne dziady, które odeszły od gospodarki wolnorynkowej w stronę socjalizmu, tolerancji, tęczowego pierdzenia, multi-kulti, nagle mają zasługiwać na współczucie. Nic z tego nie wydarzyłoby się, gdyby wzięli sprawy w swoje ręce, tak jak zresztą robią to Szwajcarzy, tam te wszystkie socjalistyczne zamysły są duszone w zarodku od lat.

ProVVe

2023-05-11, 18:48
Love_is_Love napisał/a:

Strasznie się na takie rzeczy patrzy. Nie ma nic gorszego niż odzieranie starszego człowieka z godności. Być może jakby dawać imigrantom szansę poprawy i w sytuacji recydywy odsyłać ich z najbliższą rodziną skąd przybyli...
Natomiast ciekawi mnie najmocniej jak zachowują się nie imigranci, ale ich dzieci urodzone w Europie zachodniej. I myślę że te nowe pokolenia są nadzieją tamtejszych polityków i jednocześnie prawdziwą motywacją otwarcia granic.



ciebie trzeba wysłać skad zes się tu wturlał z ta kula gnoju... wiem że to celowe działanie bo nie aż takich debili.

Ps. Przyznacie, że nie byłoby nic lepszego jak strzelić prosto w te małpie ryje zaraz przed skowytem o litość

Stonka

2023-05-11, 18:55
k***a. Zawsze mam ze sobą nóż. Zawsze.

n1ck.ee

2023-05-11, 19:46
Bardzo dobrze niech tłuką

alucard321

2023-05-11, 20:01
vortexture napisał/a:

PiS sprowadził do Polski więcej imigrantów niż chciała UE. Zamiast czarnych masz Gruzinów, Ukraińców i przestępczość jak w latach 90



Po prostu wracają do czasów które nie są im obce.

Beasf

2023-05-11, 20:06
U mnie zawsze działały Akity Amerykańskie. Głównie na wyobraźnie, ale wystarczyło.

Geraldinio

2023-05-11, 20:07
RokiVulovic napisał/a:

100x zagłosuje na PiS niż raz na PO, PSL, SLD.



o tak, dyktatura, religijny reżim i powszechna bieda, wałki na miliardy, brak KPO, kary za Turów, skłócenie ze wszystkimi krajami świata, łamanie konstytucji, ale peło na pewno wpuści miliard murzynów, bo tak mówili w goebelsowskiej tv, więc i tak zagłosujesz na pis? :D

Takim ludziom jak ty powinno się dawać rentę inwalidzką za upośledzenie, a jednocześnie odbierać prawa obywatelskie, żeby nie szkodzili krajowi przy wyborach.

zec

2023-05-11, 21:28
Szkoła chłopa, ale trzeba być zapuszczonym nieźle bez aktywności fizycznej żeby od takiego "kopa" się tak wyj***ć.

vladok

2023-05-11, 22:05
....i wyjmuje chłop spluwę i odjebuje te czarne ścierwka

zc

2023-05-11, 23:26
j***ne czarne smiecie