18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O jasny holender...

Halman • 2023-05-11, 06:57

jak widać multikulti działa jak należy...

CzarnyAdolf

2023-05-11, 09:09
RokiVulovic napisał/a:

100x zagłosuje na PiS niż raz na PO, PSL, SLD.



Boś głupi

Cycu320

2023-05-11, 09:22
Love_is_Love napisał/a:

Strasznie się na takie rzeczy patrzy. Nie ma nic gorszego niż odzieranie starszego człowieka z godności. Być może jakby dawać imigrantom szansę poprawy i w sytuacji recydywy odsyłać ich z najbliższą rodziną skąd przybyli...
Natomiast ciekawi mnie najmocniej jak zachowują się nie imigranci, ale ich dzieci urodzone w Europie zachodniej. I myślę że te nowe pokolenia są nadzieją tamtejszych polityków i jednocześnie prawdziwą motywacją otwarcia granic.




Nie wiem czy ty taki k***a durny jesteś przez swoją naiwność lub ignorancję czy próbujesz trolowac. Bo to i to kiepsko ci wychodzi.

ra0mir

2023-05-11, 09:23
I bardzo k***a dobrze. Chcieli - mają.

michallpk

2023-05-11, 09:27
Chyba zapuszczę wąsa i założę partię... Czas wyczyścić Europę.

el...........ss

2023-05-11, 09:48
Heh, do ledwo chodzącego dziadka łatwo się skacze. Ciekawe czy do 100 kilogramowego chłopa w rashguardzie też by mieli odwagę tak poskakać.

Antoni79

2023-05-11, 10:20
Z założenia mieli uzupełnić lukę demograficzną i na rynu pracy. Trochę nie wyszło a nam się przypadkowo i dzięki Putinowi udało. Jest jeszcze ratunek. Dla niepracujących obozy pracy za wyżywienie, dach nad głową i 100 euro tygodniowo. Nadzorcy z batem, a pensjonariuszom jak nie pasuje to rejs do kontynentu ojczystego-całkiem za darmo. Niestety lewacka Europa nie zrozumie, że zwierzęta trzyma się w zoo, w terenach ogrodzonych i nie wypuszcza wśród ludzi.

smc

2023-05-11, 10:31
Ja bym odgrodził Europę na linii dawnej granicy NRD. Niech się tam wyniszczają dzikusy.

A My wtedy będziemy mieli bogactwo i święty spokój, bez tej całej eu. :-D .

habiTEK

2023-05-11, 10:43
RokiVulovic napisał/a:

100x zagłosuje na PiS niż raz na PO, PSL, SLD.



Po pierwsze to nikogo nie obchodzą twoje dewiacje i dysfunkcje umysłowe,
po drugie trzeba mieć gówno we łbie żeby nage wpieprzać sie z afiszowaniem
złodziejskiego Piso-shitu, po trzecie to debilu możesz głosować tylko raz, w twoim
przypadku powinenes miec i tak odebrane prawa.

crookla

2023-05-11, 10:54
Ale po ch*j ten dziadek do nich lezie?

0rion

2023-05-11, 10:57
nabrali sobie to niech se taraz radza xd. tak swoja droga to mieszkam w uk prawie 20 lat. nie wszyscy czarni/ciapki sa tacy zj***ni. wielu z nich to sa naprawde wporzadku ludzie co nie raz pomoga bezinteresownie i powiem szczerze ze momentami sa bardziej ucywilizowani niz spora czesc angoli. natomiast kazdy z nich ma ta sama zj***na mentalnosc - jakby cos im sie nalezalo i jakby to oni caly czas byli pokrzywdzeni i przez to im wszystko wolno. wszystko przez ta lewacja narracje :)

Sztruks

2023-05-11, 11:21
Jokerd napisał/a:

Ten pies to jest k***a hit…



Boi się małp

Gmajpmi

2023-05-11, 13:53
Love_is_Love napisał/a:

Strasznie się na takie rzeczy patrzy. Nie ma nic gorszego niż odzieranie starszego człowieka z godności. Być może jakby dawać imigrantom szansę poprawy i w sytuacji recydywy odsyłać ich z najbliższą rodziną skąd przybyli...
Natomiast ciekawi mnie najmocniej jak zachowują się nie imigranci, ale ich dzieci urodzone w Europie zachodniej. I myślę że te nowe pokolenia są nadzieją tamtejszych polityków i jednocześnie prawdziwą motywacją otwarcia granic.



Te dzieci urodzone w europie też się radykalizują i odpie**alają takie maniany albo i gorsze. Te wszystkie streamy z gwałtów na fejuniu gdzie smoluchy znają np. szwecki lub niemiecki, w zaleznosci od kraju, w ktorym sie to dzieje
, to sa wlasnie dzieci urodzone w europie - nadzieja i motywacja sp***olonych baranów xD

Jedyną nadzieją tutaj są pogromy i deportacje, a żeby było szybciej i lepiej to najlepsza byłaby deportacja do dołu w podmiejskim lesie.

onucek

2023-05-11, 16:04
j***ne zwierzęta

danielusx25

2023-05-11, 16:06
moj pies owczarek by ich przemielił na parówki powinna ich policja wylapac i deportować albo do pierdla a najlepj zeby ktoś uspił to dziadostwo