18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożownik na WOŚP

TT4 • 2019-01-17, 17:40
Nie ten sławny. Nagranie i pan (kierownik sklepu/właściciel) na nagraniu wyjaśnią.



Nie będzie z tego akcji jak w Gdańsku:

spoiler

surojak

2019-01-18, 14:59
remi1982 napisał/a:

Rozumiem że to tragedia dla rodziny, zginął mąż i ojciec. Współczuje. Ale również umoczony polityk, który krecił wałki. A zaraz k***a z niego świetego zrobią. No ludzi już do reszty poj***ło. Zaraz bedzie pomnik, order i wawel k***a.



Jeden już leży ma pomnik, order i leży na wawelu. Więc ch*j ci w dupę.

:-/

Ukesu

2019-01-18, 15:35
remi1982 - zgodzić się bardziej nie mogę !

Justynka99

2019-01-18, 17:17
Shotterr napisał/a:

Oddanie hołdu politykowi poprzez odtworzenie "The sound of silence" oznacza ni mniej ni więcej kompletne nie zrozumienie przekazu tego utworu.




Daj spokój. Gdyby autor chciał, żeby utwór był zrozumiały to by go napisał jak człowiek po polsku, a nie jakimś angielskim szyfrem. :D

realign

2019-01-18, 17:23
Śląsk.onet.pl? Dlaczego nie gwarą?

Grafi_

2019-01-18, 17:53
remi1982 napisał/a:

Rozumiem że to tragedia dla rodziny, zginął mąż i ojciec. Współczuje. Ale również umoczony polityk, który krecił wałki. A zaraz k***a z niego świetego zrobią. No ludzi już do reszty poj***ło. Zaraz bedzie pomnik, order i wawel k***a.



Wałek to twoi rodzice zrobili

TB303

2019-01-18, 17:56
Grafi_ napisał/a:

Wałek to twoi rodzice zrobili


Plebs i zmanipulowany motłoch, głosu nie mają. Więc wracaj bić się innymi o słuszność poglądów, małpeczko.

Wiewór

2019-01-18, 20:54
Uczciwym pracującym obywatelem.

Rejti

2019-01-18, 20:58
"prywatna szkoła"
No brawo abrax, sam się skasowałeś lepiej niż ktokolwiek inny by z tobą to zrobił
Co robisz matole po tej prywatnej szkole? Trzymasz loaloli gąbkę do zmywania naczyń?

Marianset

2019-01-18, 23:06
ptwardowski2 napisał/a:

Przejrzałem sobie ile lat macie i jestem zasmucony. Ludzie w wieku koło 30 lat a piszą takie bzdury. Abstrah*jąc od waszych sympatii, nawet wrogu należy się szacunek. Po dłuższym zastanowieniu już wiem, wy tego nie rozumiecie. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim staniecie się mężczyznami. Nie pozdrawiam.



o ile kojarze to szacunek wrogowi mozna okazac w rownej walce.
czym że jest moje liche mieszkanie przy jego 7 apartamentach ?
o cyzm ty wogole piszesz . Wywlekanie mendy na podium i wmawianie wszystkim ze byl wspanialym czlowiekiem ..
Zlodziej i kretacz jak wiekszosc politykow.
Nie szkoda mi takiego czlowieka.

forrest990

2019-01-19, 13:18
Poznań zabka przy ulicy Słowackiego. Mieszkam nie daleko, codziennie chodze do tego sklepu :D

unkenzo

2019-01-19, 14:38
o zmarłych należy wypowiadać się wyłącznie dobrze.
Nie żyje Adamowicz. I dobrze.

Wiewór

2019-01-19, 18:34
Katie napisał/a:

"prywatna szkoła"
No brawo abrax, sam się skasowałeś lepiej niż ktokolwiek inny by z tobą to zrobił
Co robisz matole po tej prywatnej szkole? Trzymasz loaloli gąbkę do zmywania naczyń?



Robię kapuche o której możesz tylko śnić :-D
A ty co. Wyższa szkoła robienia hałasu czy szlachta nie pracuje?
Jeden ch*j. W obu przypadkach skończysz w KFC na mopie bo nawet do smażenia frytek trzeba umieć czytać godzinę żebyś k***a frytek nie spalił 8-)

Rejti

2019-01-19, 19:51
Cytat:

Robię kapuche o której możesz tylko śnić :-D
A ty co. Wyższa szkoła robienia hałasu czy szlachta nie pracuje?
Jeden ch*j. W obu przypadkach skończysz w KFC na mopie bo nawet do smażenia frytek trzeba umieć czytać godzinę żebyś k***a frytek nie spalił 8-)



Kapuchę to ty co najwyżej babce możesz zrobić jak ci pozwoli :mrgreen: Ten twój dyplom po prywatnej szkółce to mogą uhonorwać na zmywaku. A teraz zmykaj pucować gałę Loaloli :cumshot: