18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożownik na WOŚP

TT4 • 2019-01-17, 17:40
Nie ten sławny. Nagranie i pan (kierownik sklepu/właściciel) na nagraniu wyjaśnią.



Nie będzie z tego akcji jak w Gdańsku:

spoiler

ag...........th

2019-01-17, 17:42
A ten nożownik, to miał serduszko na kurtce? :D

traf

2019-01-17, 17:52
@up bo to nożownik z sercem :)

TB303

2019-01-17, 17:57
Wszedł, wziął i wyszedł jakby nigdy nic :amused:

Essent

2019-01-17, 17:59
No i się wyjaśniło. więc o co chodzi ? :kawa:

Mom and Death

2019-01-17, 18:27
Trochę głupio byłoby dostać kosę próbując ratować puszkę browara.

Shotterr

2019-01-17, 19:01
Oddanie hołdu politykowi poprzez odtworzenie "The sound of silence" oznacza ni mniej ni więcej kompletne nie zrozumienie przekazu tego utworu.

ProVVe

2019-01-17, 19:33
Shotterr napisał/a:

Oddanie hołdu politykowi poprzez odtworzenie "The sound of silence" oznacza ni mniej ni więcej kompletne nie zrozumienie przekazu tego utworu.




Przepraszam... Chcesz mi powiedzieć, że Ci idioci puścili ten utwór stojąc nad zniczami? (nie otwieram bo nie bede nabijac wyswietlen debilom i uważam, że każdy polityk powinien sie bac ludzi... Bo uczciwy nie ma czego. Kolejna sprawa to taka, że teraz beda pie**olic o tym latami... Najlepiej jakby zaraz z tymi zniczami poszli nad rzeke i dolaczyli do niego). :facepalm: Totalne popie**olenstwo :facepalm:

remi1982

2019-01-17, 19:45
Rozumiem że to tragedia dla rodziny, zginął mąż i ojciec. Współczuje. Ale również umoczony polityk, który krecił wałki. A zaraz k***a z niego świetego zrobią. No ludzi już do reszty poj***ło. Zaraz bedzie pomnik, order i wawel k***a.

MotoPirat

2019-01-17, 19:52
Nożownik darował mi życie, bo spieszył się na ceremonię szlachtowania polityków.

ptwardowski2

2019-01-17, 20:57
Przejrzałem sobie ile lat macie i jestem zasmucony. Ludzie w wieku koło 30 lat a piszą takie bzdury. Abstrah*jąc od waszych sympatii, nawet wrogu należy się szacunek. Po dłuższym zastanowieniu już wiem, wy tego nie rozumiecie. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim staniecie się mężczyznami. Nie pozdrawiam.

Kusi883

2019-01-17, 21:11
A ma ktoś ten film z ataku ?

Dżizas_kurde

2019-01-17, 21:47
Cytat:


Przepraszam... Chcesz mi powiedzieć, że Ci idioci puścili ten utwór stojąc nad zniczami? (nie otwieram bo nie bede nabijac wyswietlen debilom i uważam, że każdy polityk powinien sie bac ludzi... Bo uczciwy nie ma czego. Kolejna sprawa to taka, że teraz beda pie**olic o tym latami... Najlepiej jakby zaraz z tymi zniczami poszli nad rzeke i dolaczyli do niego). :facepalm: Totalne popie**olenstwo :facepalm:


Mógłbyś kolego powiedzieć o jakiej interpretacji mówisz ?
Bo dla mnie to jest utwór ktory opowiada o chorym zwyrolu który ma ochote zabić siebie i wszystkich dookoła...

remi1982

2019-01-17, 22:04
ptwardowski2 napisał/a:

Przejrzałem sobie ile lat macie i jestem zasmucony. Ludzie w wieku koło 30 lat a piszą takie bzdury. Abstrah*jąc od waszych sympatii, nawet wrogu należy się szacunek. Po dłuższym zastanowieniu już wiem, wy tego nie rozumiecie. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim staniecie się mężczyznami. Nie pozdrawiam.



Tak zazwyczaj pie**olą ludki które w życiu w dupie były i gówno widziały. Szacunek do wroga? Pieknie to brzmi podczas pokoju. Ale kiedy ktoś napie**ala w ciebie wszystkim co ma, giną twoi przyjaciele to zasada szanowania wroga gdzies tam k***a umyka.