18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożownik na WOŚP

TT4 • 2019-01-17, 17:40
Nie ten sławny. Nagranie i pan (kierownik sklepu/właściciel) na nagraniu wyjaśnią.



Nie będzie z tego akcji jak w Gdańsku:

spoiler

Shotterr

2019-01-17, 22:29
Dżizas_kurde napisał/a:

Mógłbyś kolego powiedzieć o jakiej interpretacji mówisz ?

Bo dla mnie to jest utwór ktory opowiada o chorym zwyrolu który ma ochote zabić siebie i wszystkich dookoła...



Ty tak na poważnie?.... :facepalm:

edek.bajzel

2019-01-18, 06:55
żygam już tym tematem z Gdańska

remus6969

2019-01-18, 07:21
na onecie piszą
"Raper z Knurowa usłyszał dziś zarzut publicznego pochwalania przestępstwa po tym, gdy zamieścił w internecie drwiący i pełen nienawiści wpis na temat śmierci zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - poinformowała gliwicka prokuratura."
powie mi ktoś proszę jak się umiera tragicznie, bo czegoś nie rozumiem...?
Według mnie po prostu sobie umarł, a umarł dzień później po całym incydencie. Tragicznie jako męczennik umarłby bez opieki medycznej, a był pewnie przez cały czas pod narkozą lub w śpiączce farmakologicznej... jak zwał tak zwał... na mój gust tragizmu nie było w śmierci Pana Pawła. Sit ei terra levis - niech mu ziemia lekką będzie

Wiewór

2019-01-18, 07:35
Trzeba być podczłowiekiem podczłowieka, żeby się połasić na puszkę z datkami na pomoc. Jakąkolwiek. Nawet nie mówią o WOŚP bo taki sebek potrafi zaj***ć nawet puszkę z pomocą dla dziecka chorego na raka.

FransFr

2019-01-18, 08:08
edek.bajzel napisał/a:

żygam już tym tematem z Gdańska



Żygam już tym Gdańskiem... :hitler:

Lizodup

2019-01-18, 08:26
zas pie**olenie o gdansku ilez mozna umarl to umarl na uj drazyc temat!!!!! ile ta telenowela bedzie trwac

SirMajkel

2019-01-18, 09:07
no to teraz jego zapuszkują, albo niech przynajmniej zgnoją porządnie patusa na komisariacie.

Esccax

2019-01-18, 10:20
Jaki sadol się grzeczny zrobił od czasu aresztowań za mowę nienawiści. Takie potulne psiaki, czasem coś tam warkną, ale cichutko, w kąciku.

Rejti

2019-01-18, 10:25
Oczywiście k***a, to był rezultat do przewidzenia. Lewaki sobie zrobiły przeciwwagę dla Lecha ze Smoleńska. Teraz będą kazali każdemu lizać podłogę przed jego trumną, bo bohater! A o tym że po 89' okradł swoich współobywateli jak magia, nikt już nie pamięta. Już wieszają psy na każdym, kto ma inne zdanie. Na Lecha pluli i szczali, ale jak na swojego gieroja ktoś wypowie swoją własną niezależną opinię to draka na pół kraju. Połowa tego narodu jest tak dokumentnie zj***na że nawet psychiatryk by im nie pomógł. Tylko Polonia jako tako będzie mogła zachować niezależność wypowiedzi, bo tak długich łap sp***oliny nie mają, z czego się bardzo cieszę.
Nie faworyzuję żadnej opcji politycznej tą wypowiedzą, jedynie podkreślam hipokryzję... No kogo? Pewnie ci sami starzy zj***ny kodomici. :idzwch*j:

Wiewór

2019-01-18, 11:18
@up idź sobie zmówić jakiś paciorek pod pomnik leszka czy schody donikąd. Będzię z pożytkiem dla nas bo oszczędzisz nam wypróżnień swojego mózgu.

Rejti

2019-01-18, 12:01
@up wywołałem wilka z lasu
A raczej psa z budy, idź szczekać gdzie indziej patusie

Edit: paciorek zmówiłbym za ciebie, ale nic ci już nie pomoże bo nie umiesz już nawet czytać ze zrozumieniem, publiczny wydatek na twoją edukację ch*j strzelił.

Rocco007

2019-01-18, 13:43
Katie napisał/a:

Oczywiście k***a, to był rezultat do przewidzenia. Lewaki sobie zrobiły przeciwwagę dla Lecha ze Smoleńska. Teraz będą kazali każdemu lizać podłogę przed jego trumną, bo bohater! A o tym że po 89' okradł swoich współobywateli jak magia, nikt już nie pamięta. Już wieszają psy na każdym, kto ma inne zdanie. Na Lecha pluli i szczali, ale jak na swojego gieroja ktoś wypowie swoją własną niezależną opinię to draka na pół kraju. Połowa tego narodu jest tak dokumentnie zj***na że nawet psychiatryk by im nie pomógł. Tylko Polonia jako tako będzie mogła zachować niezależność wypowiedzi, bo tak długich łap sp***oliny nie mają, z czego się bardzo cieszę.

Nie faworyzuję żadnej opcji politycznej tą wypowiedzą, jedynie podkreślam hipokryzję... No kogo? Pewnie ci sami starzy zj***ny kodomici.



Jesteś dobrze pok***iony.....

ag...........th

2019-01-18, 13:58
A co ten raper z knurowa dokładnie napisał?

Wiewór

2019-01-18, 14:19
Katie napisał/a:

@up wywołałem wilka z lasu

A raczej psa z budy, idź szczekać gdzie indziej patusie



Edit: paciorek zmówiłbym za ciebie, ale nic ci już nie pomoże bo nie umiesz już nawet czytać ze zrozumieniem, publiczny wydatek na twoją edukację ch*j strzelił.


Patusię? Nie jestem za PiS. :facepalm:

Wszystko zrozumiałem. Po prostu uznałem cię za idiotę.

Za moją edukację zapłacili moi rodzicie. Miałem to szczęście, że nie musiałem siedzieć w publicznych śmierdzących szkołach produkujących półanalfabetów.

Możesz zmówić paciorek, odtańczyć indiański taniec, rzucić zaklęcie magiczne. Niczym to się nie różni. Gusła dla kretynów.