18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nóżka po usunięciu śrub

En...........94 • 2020-10-24, 19:37
Nie dawałbym tego na +18, ale jak coś to to zmieńcie, nie wchodzę tu za często, sry za ewentualny bajzel z mojego powodu...

Materiał własny

Ah shit, here we go again...
Pamiętacie? 26 grudnia 2018 roku zostałem przyjęty na oddział ortopedyczny w Śremie. Montowane wówczas były 4 śruby:

"Zastosowane leczenie:
Operacyjne (27.12.2018r. doc *******): rekonstrukcja przyczepu więzadła właściwego rzepki z przeniesieniem przyśrodkowym przyczepu metodą Hausera. Fiksacja przeszczepów 4 śrubami korowymi średnicy 4.5mm."

Wczoraj, tj. 23.10.2020r. wreszcie zostało to żelastwo usunięte:

"Zastosowane leczenie:
Operacyjne (23.10.2020r. Op: prof. *******- ten sam, ino profesurę se zrobił): Usunięcie 4 śrub z podudzia lewego."

W sumie to póki co tyle. Za kilka miesięcy jadę na wymianę prawego stawu biodrowego, może będą lepsze fotki, bo teraz nuda, a nie chciało mi się kombinować ;)
Blizna jest, więc na sadola się chyba nadaje.
Nie dodaję fotek z obiadków szpitalnych, bo od 26 sierpnia 2019r. siedzę w keto i odmówiłem wszelkich posiłków. Wziąłem ze sobą kabanosy, mięsną mega tłustą sałatkę, orzeszki, gorzką czekoladę i wodę Muszyniankę :D

Zrezygnowałem również z pooperacyjnych, proponowanych mi środków przeciwbólowych, z recepty również nie wykupiłem tego syfu...
Jedynie wykupiłem zastrzyki przeciwzakrzepowe i przez 10 dni se będę robił iniekcje, elo.
Do zobaczenia.

Zmiana opatrunku 2018




Rozładunek i kawusia:
spoiler


Kabanoski - Matka Ketoza nas poprowadzi!:
spoiler

Kolega z pokoju oglądał jakiś mecz. Lech grał z kimś tam:
spoiler

Wypucowany w oczekiwaniu na zabieg:
spoiler

Ostatnie szlify przed krojeniem:
spoiler

Moment po przebudzeniu:
spoiler

Dzisiaj tj. 24 paź 2020 przed iniekcją:
spoiler

a1lp2ha3

2020-10-24, 21:39
Boziu chlopaku przestan sluchac debili keto sie zalaczy jak przez 18h przestaniesz jesc po 18h sie wlacza jak dasz rade 36h to bedzie razy 10. Pozniej jesz normalnie ale unikaj picia sokow rano. Stosuj sroda piatek a dodatkowo zapunktujesz w niebie. Efekt po miesiacu bez sciemy

octave25

2020-10-24, 21:40
Trzymaj się i się kuruj.

PISIOREK

2020-10-24, 22:42
Facet. lecz się.... długo lecz się

oso

2020-10-24, 22:47
Mnie ostatnio pokroili jak...






martika

2020-10-24, 22:59
moje kolanko po 17 operacjach właśnie czekam na 18 i trzecią endoprotezę bo lekarz dwa razy źle założył O_o


szymek10kk

2020-10-24, 23:22
martika napisał/a:

moje kolanko po 17 operacjach właśnie czekam na 18 i trzecią endoprotezę bo lekarz dwa razy źle założył O_o



Fajne masz nóżki mmmmmm

Wiewór

2020-10-24, 23:24
Ja pie**ole ile trzeba mieć IQ żeby uważać że ketoza to jest dieta? To jest zaprzeczenie wszystkiego co zdrowe.

Su...........wn

2020-10-24, 23:32
Trzymaj się ziomek , masz przynajmniej radochę czytając ;) .

Kokoloko98

2020-10-24, 23:32
Jako bywalec co najmniej kilkudziesięciu operacji w czasach studenckich mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o to co jest przykryte a co nie to zależy od zabiegu.
Zazwyczaj pacjent jest przykryty wszędzie poza polem operacyjnym. Każdy (poza studentami) będący na sali operacyjnej widział już tysiące nagich ciał i szczerze mówiąc jest to dla personelu tak samo interesujące jak towary w magazynie dla magazyniera.
Liczy się przede wszystkim zadaniowość, czyli poprawne wykonanie danego zabiegu. A przykrywamy dla utrzymania odpowiedniej temperatury pacjenta.
Ot, taka historia.
A co do oglądania okolic intymnych, to pacjenci do zabiegów w znieczuleniu ogólnym są cewnikowani, więc tak czy inaczej ktoś tam musi zajrzeć i wsadzić ten cewnik. I każdy kogo znam podchodzi do tego jak do każdej innej procedury, czyli wolałby tego nie robić, ale jak trzeba to się robi.

bubek90

2020-10-24, 23:43
Pozdro też ze Śremu ;)

martika

2020-10-24, 23:48
szymek10kk napisał/a:

Fajne masz nóżki mmmmmm



Dzięki ale moim zdanie nie wygląda to za dobrze ;P jakby operowali tasakiem :D


KebabRemover

2020-10-24, 23:51
Znawca_Cipek napisał/a:

Ty bys pewnie jeszcze chciał, żeby ci do buzi wziął, debilu...



jak był bym nieptrzytomny to nie robiło by mi różnicy

sensualna napisał/a:

jak ja miałam operację to leżałam całkowicie naga, a w okół mnie jakieś 10 osób się kręciło... niby dla nich to norma ale dla mnie to był straszny wstyd



ja będąc kobietą bym się podniecił że tylu mnie ogląda i by mi pewnie sutki staneły

oso napisał/a:

Mnie ostatnio pokroili jak...



ale dupeczka mniam



martika napisał/a:

moje kolanko po 17 operacjach właśnie czekam na 18 i trzecią endoprotezę bo lekarz dwa razy źle założył O_o



mniam pokaz co mas pod spodenkami jeszcze

Kokoloko98 napisał/a:

Jako bywalec co najmniej kilkudziesięciu operacji w czasach studenckich mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o to co jest przykryte a co nie to zależy od zabiegu.
Zazwyczaj pacjent jest przykryty wszędzie poza polem operacyjnym. Każdy (poza studentami) będący na sali operacyjnej widział już tysiące nagich ciał i szczerze mówiąc jest to dla personelu tak samo interesujące jak towary w magazynie dla magazyniera.
Liczy się przede wszystkim zadaniowość, czyli poprawne wykonanie danego zabiegu. A przykrywamy dla utrzymania odpowiedniej temperatury pacjenta.
Ot, taka historia.
A co do oglądania okolic intymnych, to pacjenci do zabiegów w znieczuleniu ogólnym są cewnikowani, więc tak czy inaczej ktoś tam musi zajrzeć i wsadzić ten cewnik. I każdy kogo znam podchodzi do tego jak do każdej innej procedury, czyli wolałby tego nie robić, ale jak trzeba to się robi.



ja bym wsadzał cewniki i nie tylko

ytrewqqwerty

2020-10-24, 23:57
Ale z niebraniem lekow ktore ci zapisali to nie badz taki cwaniak. To co ty rozumiesz jako przeciwbolowe to pewnie mialo byc tez przeciwzapalne. Juz nie mowiac ze moze antybiotyki dostales. Gdyby nie leki to nie przezylbys tej sepsy takze szanuj farmakologie

oso

2020-10-25, 00:05
martika napisał/a:

Dzięki ale moim zdanie nie wygląda to za dobrze ;P jakby operowali tasakiem



Pokaż cycki to Ci powiem czy ładnie wyglądają :P