18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nóżka po usunięciu śrub

En...........94 • 2020-10-24, 19:37
Nie dawałbym tego na +18, ale jak coś to to zmieńcie, nie wchodzę tu za często, sry za ewentualny bajzel z mojego powodu...

Materiał własny

Ah shit, here we go again...
Pamiętacie? 26 grudnia 2018 roku zostałem przyjęty na oddział ortopedyczny w Śremie. Montowane wówczas były 4 śruby:

"Zastosowane leczenie:
Operacyjne (27.12.2018r. doc *******): rekonstrukcja przyczepu więzadła właściwego rzepki z przeniesieniem przyśrodkowym przyczepu metodą Hausera. Fiksacja przeszczepów 4 śrubami korowymi średnicy 4.5mm."

Wczoraj, tj. 23.10.2020r. wreszcie zostało to żelastwo usunięte:

"Zastosowane leczenie:
Operacyjne (23.10.2020r. Op: prof. *******- ten sam, ino profesurę se zrobił): Usunięcie 4 śrub z podudzia lewego."

W sumie to póki co tyle. Za kilka miesięcy jadę na wymianę prawego stawu biodrowego, może będą lepsze fotki, bo teraz nuda, a nie chciało mi się kombinować ;)
Blizna jest, więc na sadola się chyba nadaje.
Nie dodaję fotek z obiadków szpitalnych, bo od 26 sierpnia 2019r. siedzę w keto i odmówiłem wszelkich posiłków. Wziąłem ze sobą kabanosy, mięsną mega tłustą sałatkę, orzeszki, gorzką czekoladę i wodę Muszyniankę :D

Zrezygnowałem również z pooperacyjnych, proponowanych mi środków przeciwbólowych, z recepty również nie wykupiłem tego syfu...
Jedynie wykupiłem zastrzyki przeciwzakrzepowe i przez 10 dni se będę robił iniekcje, elo.
Do zobaczenia.

Zmiana opatrunku 2018




Rozładunek i kawusia:
spoiler


Kabanoski - Matka Ketoza nas poprowadzi!:
spoiler

Kolega z pokoju oglądał jakiś mecz. Lech grał z kimś tam:
spoiler

Wypucowany w oczekiwaniu na zabieg:
spoiler

Ostatnie szlify przed krojeniem:
spoiler

Moment po przebudzeniu:
spoiler

Dzisiaj tj. 24 paź 2020 przed iniekcją:
spoiler

brytnejzpirs

2020-10-24, 19:44
Witam kolegę ketoholika. Zdrówka.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-24, 20:01
Jakiej marki był zszywacz? Pewnie Stanley dla medyków nie produkuje?

mygyry

2020-10-24, 20:05
Jak w zeszłym roku rozj***łem kciuka to też nawet nie kupiłem środków przeciw bólowych, bo nie bolało bardziej niż egzystencja, ale powiem szczerze, że nie wiem czy to mądre :mrgreen:

~sensualna

2020-10-24, 20:11
a cóż to ci się stanęło że kolejną operacją będzie biodro?

En...........94

2020-10-24, 20:26
sensualna napisał/a:

a cóż to ci się stanęło że kolejną operacją będzie biodro?



"W skrócie jakby ktoś pytał czy wypadek czy co:

Po urodzeniu zostałem zainfekowany gronkowcem złocistym (przecinanie pępowiny brudnym narzędziem i przez pępek do krwi), w wyniku czego doszło do ogólnego zakażenia krwi gronkowcem złocistym. Potem była sepsa, zapalenie stawów, obu kolanowych i prawego stawu biodrowego (w wieku 4 tygodni groziła mi amputacja obydwóch nóg), poważna deformacja główki kości udowej, późniejsze pojawienie się jądra kostnienia (główka kości udowej - prawego uda - wygląda jak siekierka - zrosła się po swojemu), blokada chrząstki wzrostowej w "zdrowej", lewej nodze, w celu zminimalizowania różnicy w długości między kończynami (różnica wynosiła 9,5cm, aktualnie ok. 5cm). Brak terminu zakończenia leczenia."

W chwili obecnej, różnica w długości kończyn wynosi ok. 1cm, wygrywa kończyna prawa.

KebabRemover

2020-10-24, 20:30
ale paznokcie obgryzione, widać nie równo masz pod kopułą jeszcze bardziej niż ja.
a takie pytanko jak robią operacje to leżysz bez majtek z ku*asem na wierzchu czy to przykrywają? jak się czujesz z świadomością że ten doktor co ci to robił widział twojego ku*asa i mógł go pomacać jak byłeś nieprzytomny

Znawca_Cipek

2020-10-24, 20:36
KebabRemover napisał/a:

a takie pytanko jak robią operacje to leżysz bez majtek z ku*asem na wierzchu czy to przykrywają? jak się czujesz z świadomością że ten doktor co ci to robił widział twojego ku*asa i mógł go pomacać jak byłeś nieprzytomny



Ty bys pewnie jeszcze chciał, żeby ci do buzi wziął, debilu...

Budrys2000

2020-10-24, 20:43
Enbo94 napisał/a:

"W skrócie jakby ktoś pytał czy wypadek czy co:
Po urodzeniu zostałem zainfekowany gronkowcem złocistym (przecinanie pępowiny brudnym narzędziem i przez pępek do krwi), w wyniku czego doszło do ogólnego zakażenia krwi gronkowcem złocistym. Potem była sepsa, zapalenie stawów, obu kolanowych i prawego stawu biodrowego (w wieku 4 tygodni groziła mi amputacja obydwóch nóg), poważna deformacja główki kości udowej, późniejsze pojawienie się jądra kostnienia (główka kości udowej - prawego uda - wygląda jak siekierka - zrosła się po swojemu), blokada chrząstki wzrostowej w "zdrowej", lewej nodze, w celu zminimalizowania różnicy w długości między kończynami (różnica wynosiła 9,5cm, aktualnie ok. 5cm). Brak terminu zakończenia leczenia."
W chwili obecnej, różnica w długości kończyn wynosi ok. 1cm, wygrywa kończyna .



Czyli zdjęcie profilowe to autentyk ;-)

~sensualna

2020-10-24, 20:47
KebabRemover napisał/a:

ale paznokcie obgryzione, widać nie równo masz pod kopułą jeszcze bardziej niż ja.
a takie pytanko jak robią operacje to leżysz bez majtek z ku*asem na wierzchu czy to przykrywają? jak się czujesz z świadomością że ten doktor co ci to robił widział twojego ku*asa i mógł go pomacać jak byłeś nieprzytomny



jak ja miałam operację to leżałam całkowicie naga, a w okół mnie jakieś 10 osób się kręciło... niby dla nich to norma ale dla mnie to był straszny wstyd

sard

2020-10-24, 20:49
Co za p*zdeusz... nie kręcił podczas operacji...

Grymson

2020-10-24, 21:11
Ratujesz gościu ten portal takimi fotami. A nie tylko ch*ja warte bombardowania jakiegoś tam kraju 3 świata, czy walki kolorowej bandy małp. Dziękuję w swoim i sadoli imieniu. Zdrówka...

dżonyłojlker

2020-10-24, 21:12
sensualna napisał/a:

jak ja miałam operację to leżałam całkowicie naga, a w okół mnie jakieś 10 osób się kręciło... niby dla nich to norma ale dla mnie to był straszny wstyd



Było tyle nie żreć :roll: