18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy polski banknot

xiro • 2019-01-06, 10:22
fake czy nie fake, pomysl ciekawy


jak bylo to do pieca

traf

2019-01-06, 10:39
do pieca z wyznawcami popis-u :)

Isenstadt

2019-01-06, 10:48
jakbyś do wrzucił gdzieś na o2 to po chwili obrażałoby cię 453 fantyków pisu i broniło 356 fanatyków po.

T3RMINATOR

2019-01-06, 11:01
no weź , też myślałem żeby to wrzucić ale to nie kwejk.

~Velture

2019-01-06, 11:02
Jeśli faktycznie ktoś to dał księdzu w kopercie to nawet zabawne :amused:

longlong7

2019-01-06, 11:15
ja zawsze mówię "bog zapłać" i patrze jak sie czerwienią

kwas79

2019-01-06, 11:25
Kurde, dostał naderwany banknot. Ale spoko, w banku mu wymienią.

Cara_Al_Sol

2019-01-06, 11:33
Znów jakiś typ robi tu Kwejka albo Joemonster.org
To jest sadistic.pl!
Tu wrzuca się śmieszne pieski i kotki.

mygyry

2019-01-06, 11:43
Nie wiem jakich wy macie plebanów w swoim pobliżu a raczej na kogo ich wasze otoczenie same wyhodowało, ale jeżeli chodzi o kolędę to nie spotkałem się z wymaganiem kasy, jak żona była w ciąży to nic nie wziął mówiąc, że nam bardziej będzie potrzebne a jak nie miałem ochoty przyjmować to w drzwiach pobłogosławił i poszedł.
Całą ta nagonka jest kreowana przez debili, którzy nie umieją normalnie gadać z innym człowiekiem czy o ch*j chodzi?

SirMajkel

2019-01-06, 12:45
gdzie mogę nabyć takie karteczki?

Rebeliant_ZPF napisał/a:

@Velture: Antyklerykalne ścierwo z internetu to zwykle p*zdeusze, nie mieliby odwagi. A z resztą, jakim trzeba być debilem aby chcieć dać księdzu taką ulotkę, czyli być antryklerykałem i antypisowcem, i jednocześnie przyjmować księdza? Z drugiej strony antyklerykalno-antypisowskie ścierwo jest po stokroć bardziej popie**olone od fanatycznych moherów i innych fanatycznych katoli. Szkoda gadać o tym ścierwie, mowa o obu skrajnościach tej samej strony monety ;)



czyli jak ktoś uważa, że kościół obecnie wali w ch*ja i przy okazji nie lubi pisu to już nie może być katolikiem?
To jest typowe burackie myślenie kolego.. bo jesteś taki czy owaki to nie możesz być polakiem/katolikiem itd. A kim ty k***a jesteś, żeby decydować kto może być Polakiem/katolikiem a kto nie?

Nic ci nie pasuje, typowy napinacz internetowy z wypranym łbem.

Ca...........on

2019-01-06, 13:47
Skrócę powyższą tyradę.

"j***ł ich pies, że mnie zmuszają, bym ich tak wyzywał".

support3

2019-01-06, 13:56
@Rebeliant_ZPF przestań już bronić Czarną mafię i PIS bo się zesrasz z wk***ienia. Każdy wali w ch*ja najpierw okradało nas PO teraz okrada nas PIS a czarna mafia robi to od zawsze (od średniowiecza) i nic tego nie zmieni.
Księża w większości przypadków są pazerni jak biznesmen papa Rydzyk. W całym swoim życiu spotkałem raptem 3 księży z powołania (warto dodać, że były to osoby bardzo inteligentne) pozostali robią to dla $$$ albo idą w ślady tatusia który też był księdzem. Więc dla mnie Ty mój drogi jesteś katościerwem o IQ ameby. Jestem wierzący i jak potrzebuję to pomodlę się w domu a na kościół mam wyj***ne.

skywalker75

2019-01-06, 14:13
spoko, wróci PO, to się będziemy wszyscy zrzucać na wyłudzaczy VATu

support3

2019-01-06, 14:38
@Rebeliant_ZPF - w takim razie przepraszam, bo źle Cię zrozumiałem, sam jestem za zostawieniem KK bo jak nie KK to wjebie się coś innego więc lepiej już mieć u nas KK. Co do j***nych komuchów to się z Tobą zgadzam a k***y pokroju Piotrowicza powinny zdychać z głodu a nie mieć ciepłe posadki jako posłowie.

@skywalker75 - chwilowo zrzucasz się na DOJNĄ ZMIANĘ czyli patusów i nierobów 500+ oraz pensję dla rusycystki z nbp 65000zł miesięcznie - rozumiem że ci to nie przeszkadza głąbie? A wyniki audytów pokazują że uszczelnienie VATu ch*ja dało więc łykasz propagandę niczym młody pelikan albo czerepy co czytają szmaty pokroju wsieci, niezależna, wyborcza.

Hrabia Drapula

2019-01-06, 14:52
@skywalker75, pamiętasz jak został podniesiony vat z 22 do 23 itd ? pamiętasz jak mówili że od 2019r wróci do dawnych stawek ? jakie są teraz? no to by było tyle w temacie vatu