18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy polski banknot

xiro • 2019-01-06, 10:22
fake czy nie fake, pomysl ciekawy


jak bylo to do pieca

ziajos

2019-01-07, 09:59
A ja przyjmuję księdza na kolędzie, daję na tacę i ofiarę.
Przy dwóch pogrzebach rodziców ksiądz nie chciał ode mnie kasy - a mszę odpie**olił taką, że nawet po Lechu takiej nie mieli.
A będę dawał na ofiarę i mam w dupie czyjesz zdanie.

Wiecie dlaczego? Bo ch*j komuś do tego, co robię z MOIMI pieniędzmi. Jak będę chchiał, to zacznę je rozdawać ludziom na ulicy, zacznę kupować niepotrzebne mi rzeczy i wywalać je w tym samym dniu do śmieci, wybuduję wielki pomnik Chrystusa króla na działce, albo zacznę płacić k***om z roksy za samo odebranie telefonu. I żaden ch*j nie ma nic do tego.
A jak chcesz być wielkim internetowym "gimbo-ateistą" pie**olącym na każdym kroku jacy to "faceci w sukienkach" są źli i pazerni, to idź i to wykrzycz na porannej mszy w lokalnej parafii. Pokaż jaki z ciebie kozak. A jak nie - to zamknij k***a p*zdę.

Wiewór

2019-01-07, 10:19
ziajos napisał/a:

Wiecie dlaczego? Bo ch*j komuś do tego, co robię z MOIMI pieniędzmi. Jak będę chchiał, to zacznę je rozdawać ludziom na ulicy, zacznę kupować niepotrzebne mi rzeczy i wywalać je w tym samym dniu do śmieci, wybuduję wielki pomnik Chrystusa króla na działce, albo zacznę płacić k***om z roksy za samo odebranie telefonu. I żaden ch*j nie ma nic do tego.
A jak chcesz być wielkim internetowym "gimbo-ateistą" pie**olącym na każdym kroku jacy to "faceci w sukienkach" są źli i pazerni, to idź i to wykrzycz na porannej mszy w lokalnej parafii. Pokaż jaki z ciebie kozak. A jak nie - to zamknij k***a p*zdę.


ch*j nas obchodzi co robisz z pieniędzmi dokładnie tak samo jak ch*j nas obchodzi twoje zdanie. Pewnie nawet raz biblii nie czytałeś gimbakatolu. Łazisz na mszę bo tak cię rodzicie nauczyli i co by somsiad powiedzioł.
Idziesz, zamulasz godzinę stojąc w półśnie i wykonujesz komendy czarodzieja jak bezmózgi trep. Na kolana, powstań, padnij, powstań, zrób znak krzyżyka, padnij, powstań. Brawo. Masz magicznego wafelka w nagrodę, wyskakuj z kasy na tacę i won.
Dlaczego uważasz, że krzyczenie na mszy jest kozactwem? :roll:

Cara_Al_Sol

2019-01-07, 15:44
Proszę...

...Nie umieraj temacie.
Fajnie się Was czyta.

Justynka99

2019-01-07, 16:07
Rebeliant_ZPF napisał/a:



To jest k***a zajebiście logiczne dla każdego kiepa co ma IQ 90+, zatem pewnie też to w zbliżony sposób dostrzegasz, "kolego", czyż nie?


Mam prośbę. Jak się tak rozpisujesz, to zaczynaj od tego zdania, które zacytowałam, a resztę opisz poniżej. Będzie wiadomo, że pisze megaloman myślący, że kto ma inne zdanie ten debil i oszczędzę sobie czas na czytanie tych pierdół.