18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy polski banknot

xiro • 2019-01-06, 10:22
fake czy nie fake, pomysl ciekawy


jak bylo to do pieca

skywalker75

2019-01-06, 15:14
@support

Poszukaj sobie jak wzrosły wpływy z vat przez ostatnie lata . to nie są tajne dane. Poczytaj sobie o pakiecie paliwowym i jak zmienił szarą strefę w tej branży. Przejdź się po ulicach i znajdź solon gier 777 , ja 3 lata temu miałem 4 takie punkty na mojej ulicy, teraz ani jednego. Tak pensja 65000 dla asystentki w NBP mnie wk***ia... tu akurat nic się nie zmieniło.

@Hrabia Drapula ale ty mówisz o vacie który wpływa do kasy państwa... a ja o tym, że on przestał na taka skalę wypływać z tej kasy, ch*j wie gdzie, na Seszele

Wiewór

2019-01-06, 15:31
Rozpie**ala ja mnie tacy ludzie co chodzą do kościoła, przyjmują czarodzieja w domu, chrzcza i posylaja dzieci na religię, biorą ślub kościelny a wk***iaja i śmieją sie z pazernosci księży.
Albo jesteś katolem i bierzesz swoją religie z dobrem całego iwentarza albo ch*j z ciebie a nie katolik. Swoją religie maja utrzymywać jej wyznawcy.
Ja nie chodzie do kościoła, nie daje kasy czarownikom, nie przyjmuje w domu, nie ochrzcilem dziecka, miałem ślub cywilny i jak zdechne to będę miał pogrzeb świecki.
Przyjales w domu typa i nie zapłaciłes za usługę dla mnie tak to wyglada

mygyry

2019-01-06, 15:38
Abraxus napisał/a:

Rozpie**ala ja mnie tacy ludzie co chodzą do kościoła, przyjmują czarodzieja w domu, chrzcza i posylaja dzieci na religię, biorą ślub kościelny a wk***iaja i śmieją sie z pazernosci księży.
Albo jesteś katolem i bierzesz swoją religie z dobrem całego iwentarza albo ch*j z ciebie a nie katolik. Swoją religie maja utrzymywać jej wyznawcy.
Ja nie chodzie do kościoła, nie daje kasy czarownikom, nie przyjmuje w domu, nie ochrzcilem dziecka, miałem ślub cywilny i jak zdechne to będę miał pogrzeb świecki.
Przyjales w domu typa i nie zapłaciłes za usługę dla mnie tak to wyglada


Bo 3/4 tych co idzie do kościoła to idzie na zasadzie popatrzyć kto z kim przyszedł, jak się ubrał, czym przyjechał w której ławce siedział, siedzą później takie dewoty i całymi dniami obgadują innych, ale żeby nie było z drugiej strony niektórzy są równie poj***ni jak taki dowcipniś z obrazka, nie umie grzecznie odmówić i podziękować plebanowi i żyć dalej swoim życiem, tylko będzie jakieś szopki odpie**alał, albo światło gasił jak kolęda pójdzie i udawał, że nikogo niema w domu to sory, ale taki postępowy zjeb jest głupszy od moherów.
To, że jestem katolikiem wcale nie znaczy, że mam w ciemno brać cały inwentarz to właśnie powoduje patologie, kościół i zachowanie kapłanów jest odzwierciedleniem społeczeństwa, które do niego chodzi, jak idioci sami mu pchają kasę w kieszeń "nie mniej niż 1000" to później sami są ofiarami swojego działania, uczą bezkarności, wyższości i chciwości.

sa...........os

2019-01-06, 16:27
mygyry napisał/a:

Nie wiem jakich wy macie plebanów w swoim pobliżu a raczej na kogo ich wasze otoczenie same wyhodowało, ale jeżeli chodzi o kolędę to nie spotkałem się z wymaganiem kasy



He he, zapraszam na Podkarpacie. Tam to nawet w banku, jak byłem gadać o lokacie, urzędas mi zaczął pie**olić o Chrystusie i cudach niebiańskich, spiskach lewaków i tak dalej.
A tamtejsze katabasy to już esencja kołtuństwa. Żeby parę słów na pogrzebie przeczytał, trzeba słono zabulić, a jeszcze się sk***ysyn dwa razy przy tym pie**olnie i pomyli nazwisko zmarłego. :mrgreen:

Cytat:

Rozpie**ala ja mnie tacy ludzie co chodzą do kościoła, przyjmują czarodzieja w domu, chrzcza i posylaja dzieci na religię, biorą ślub kościelny a wk***iaja i śmieją sie z pazernosci księży.
Albo jesteś katolem i bierzesz swoją religie z dobrem całego iwentarza albo ch*j z ciebie a nie katolik. Swoją religie maja utrzymywać jej wyznawcy.
Ja nie chodzie do kościoła, nie daje kasy czarownikom, nie przyjmuje w domu, nie ochrzcilem dziecka, miałem ślub cywilny i jak zdechne to będę miał pogrzeb świecki.
Przyjales w domu typa i nie zapłaciłes za usługę dla mnie tak to wyglada



Zasadniczo dobrze prawisz, ale myślę że sytuacja wynika z tego, że niektórzy po prostu rozgraniczają watykańskich magów od swoich zabobonów i ich pazerność zwyczajnie ich wk***ia. ;-)

mygyry

2019-01-06, 16:35
sanctusdiavolos napisał/a:

A tamtejsze katabasy to już esencja kołtuństwa. Żeby parę słów na pogrzebie przeczytał, trzeba słono zabulić, a jeszcze się sk***ysyn dwa razy przy tym pie**olnie i pomyli nazwisko zmarłego.


Ale to jest wina ludu ciemnego, który sam ich tego nauczył, głównie tym, że jeden przed drugim więcej kasy pcha plebanowi za posługę, żeby być lepszym od somsiada, bo on dał pińcet a somsiad trzterysta

sa...........os

2019-01-06, 16:36
mygyry napisał/a:


Ale to jest wina ludu ciemnego, który sam ich tego nauczył, głównie tym, że jeden przed drugim więcej kasy pcha plebanowi za posługę, żeby być lepszym od somsiada, bo on dał pińcet a somsiad trzterysta



Oczywiście, w pełni się z Tobą zgadzam!

Rasael

2019-01-06, 17:04
@Rebeliant_ZPF Kiepski troll. Serio myślisz że jakiś lewicowy ekstremista uwierzy że ktoś ma aż tak zrytą banię? Przecież takiego pie**olenia to nawet na hardzie nie ma. Następnym razem zastanów się zanim coś wyślesz, to może ktoś cię weźmie na serio. :roll:

SQRW3L_ponury

2019-01-06, 17:49
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Dla mnie KK ma funkcję taką, abym mógł spokojnie w Polsce chodzić po ulicach wszystkich dzielnic i o wszystkich porach i tak czynię. KK w pewnym sensie trzyma w ryzach debili. Komuniści i inne lewactwo prowadzi do tego co we Francji.



Szwajcaria - najbardziej zlaicyzowany kraj Europy w którym bezpieczenstwo jak i poziom życia są na wyższym poziomie niż u nas który z określeniem prawdziwej tożsamosci i jakosci pustynnych 'inżynierów' nie ma problemów i do lewactwa im daleko świadczy o czymś zupełnie przeciwnym (z Czechami jest podobnie) - wiec twierdzenie że czarna propaganda (której pochodną jest czerwona propaganda) ma decydujący wpływ na 'trzymanie w ryzach debili' to zwykłe ploty zbudowane na braku rzetelnej wiedzy w temacie - konkordat i 3 dekady religijnej indoktrynacji (wiecej godzin nie mającej nic wspónego z nauką religii niż historii! czy biologii! w szkole to jakiś posrany lewacki absurd) ewidentnie 'zrobiły robote'...

Rebeliant_ZPF napisał/a:

A co jest w laickiej Francji, gdzie hołota jest coraz bardziej bezbożna? Widzisz sam.



To nie jest kwestia laickosci (o czym wprost swiadczy 'brak hołoty' w zlaicyzowanej Szwajcarii Irlandii Hiszpanii Czechach w przeciwienstwie do turbokatolickich Włoch) tylko specyfika Franzuców - 'wynalazców' 'współczesnej rewolucji' w której król skonczył na gilotynie zaciągnięty tam przez tłum - tak jak my Polacy mamy zwyczaj siedzieć potulnie i dawać sie robić w jajo cwancykom do momentu aż nas coś wqrwi na tyle mocno żeby wywołać narodowe powstanie - tak u nich wystarczy odrobina i już wychodzą na ulice - taka tradycja...

Rebeliant_ZPF napisał/a:

P.S.: Zapamiętaj, że ja nie bronię KK, ale gdy w jednym zestawieniu jest KK i komuniści/inni czerwoni, to zawsze pojadę po czerwonym ścierwie. Nie tylko dlatego, że Polska istnieje tylko dzięki KK... nie było by nas wcale gdyby nie Watykan i Czechy... czego czerwona zaraza nie może wybaczyć, bo muszą kłamać zawzięcie aby indoktrynować następnych debili. JA po prostu nienawidzę czerwonych i bym do nich "z Kałacha bił".



Nie byłoby nas bez Watykanu ? Istniejemy jako panstwo/królewstwo dzieki Czechom (chrzest) i Cesarstwu Rzymskiemu pod wodzą króla Niemiec (Otton3) który koronował (uznał) Bolka Chrobrego jako króla Polski - a zrobiliśmy to tylko dlatego by nie skonczyć jak prusowie i reszta 'pogan' - 'Watykan' i współczesnie rozumiany 'katolicyzm' to miał tyle wspólnego z obroną naszych granic że przy jego aprobacie banda biskupów po zawiązaniu konfederacji targowickiej sprzedała carycy naszą niepodległość wystraszona laickimi reformami (defacto chodziło o zniesienie panszczyzny na czym KK straciłby krocie) jakie miała zagwarantować konstytucja.

Wiec jesli faktycznie i rzeczywiście 'nienawidzisz czerwonych' (jak ja) i masz ochotę 'bić do nich z kałacha' (ja mam ochotę nqrviać z bazooki) to musisz równiez nie znosić czarnych - bo czerwone jest jedynie lekko zmodyfikowaną kopią czarnego - jesli sie tego nie dostrzega to ewidentnie jest jakis problem z optyką

son_of_urza

2019-01-06, 18:04
SQRW3L_ponury napisał/a:



Szwajcaria - najbardziej zlaicyzowany kraj Europy w którym bezpieczenstwo jak i poziom życia są na wyższym poziomie niż u nas który z określeniem prawdziwej tożsamosci i jakosci pustynnych 'inżynierów' nie ma problemów i do lewactwa im daleko świadczy o czymś zupełnie przeciwnym (z Czechami jest podobnie) - wiec twierdzenie że czarna propaganda (której pochodną jest czerwona propaganda) ma decydujący wpływ na 'trzymanie w ryzach debili' to zwykłe ploty zbudowane na braku rzetelnej wiedzy w temacie - konkordat i 3 dekady religijnej indoktrynacji (wiecej godzin nie mającej nic wspónego z nauką religii niż historii! czy biologii! w szkole to jakiś posrany lewacki absurd) ewidentnie 'zrobiły robote'...



To nie jest kwestia laickosci (o czym wprost swiadczy 'brak hołoty' w zlaicyzowanej Szwajcarii Irlandii Hiszpanii Czechach w przeciwienstwie do turbokatolickich Włoch) tylko specyfika Franzuców - 'wynalazców' 'współczesnej rewolucji' w której król skonczył na gilotynie zaciągnięty tam przez tłum - tak jak my Polacy mamy zwyczaj siedzieć potulnie i dawać sie robić w jajo cwancykom do momentu aż nas coś wqrwi na tyle mocno żeby wywołać narodowe powstanie - tak u nich wystarczy odrobina i już wychodzą na ulice - taka tradycja...



Nie byłoby nas bez Watykanu ? Istniejemy jako panstwo/królewstwo dzieki Czechom (chrzest) i Cesarstwu Rzymskiemu pod wodzą króla Niemiec (Otton3) który koronował (uznał) Bolka Chrobrego jako króla Polski - a zrobiliśmy to tylko dlatego by nie skonczyć jak prusowie i reszta 'pogan' - 'Watykan' i współczesnie rozumiany 'katolicyzm' to miał tyle wspólnego z obroną naszych granic że przy jego aprobacie banda biskupów po zawiązaniu konfederacji targowickiej sprzedała carycy naszą niepodległość wystraszona laickimi reformami (defacto chodziło o zniesienie panszczyzny na czym KK straciłby krocie) jakie miała zagwarantować konstytucja.

Wiec jesli faktycznie i rzeczywiście 'nienawidzisz czerwonych' (jak ja) i masz ochotę 'bić do nich z kałacha' (ja mam ochotę nqrviać z bazooki) to musisz równiez nie znosić czarnych - bo czerwone jest jedynie lekko zmodyfikowaną kopią czarnego - jesli sie tego nie dostrzega to ewidentnie jest jakis problem z optyką




SirMajkel

2019-01-06, 19:55
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@Rasael: pie**oli mnie co myśli lewackie ścierwo. Wszyscy nadają się do gazu, od faszystów, przez nazistów, socjalistów, marksistów, trockistów, maoistów, komunistów aż do fanatycznych antyfaszystów. Zabić ich to za mało, dlatego w ch*ju mam co myślą.



w twoich wypowiedziach widać czasem głęboki sens, ale generalnie to wszystko zalane jest hektolitrami nienawiści i wyzwisk przez co można cie źle odebrać.

SQRW3L_ponury napisał/a:



Szwajcaria - najbardziej zlaicyzowany kraj Europy w którym bezpieczenstwo jak i poziom życia są na wyż......



I takie wypowiedzi lubię najbardziej.

Pawlogen

2019-01-06, 20:04
Te h*jki usunęły mi mój post więc wrzucam go z powrotem...

"Te Administratory Wasza Psia Mać za Ten j***ny buffering sie weźcie a nie te ch*jowe skórki zmieniacie jak Morawiecki podatki"

mygyry

2019-01-06, 20:07
Rebeliant_ZPF napisał/a:


A co jest w laickiej Francji, gdzie hołota jest coraz bardziej bezbożna? Widzisz sam.


Nie do końca masz racje, bo akurat we Francji schemat wygląda tak Katolicyzm->laicyzm->muzułmanizm
Rynek nie lubi próżni w momencie gdy usunęli jedno stworzyli podłoże pod drugie i nie pie**olcie o tym, że to imigranci, bo większość terrorystów jest z drugiego pokolenia ;-)

Ca...........on

2019-01-06, 20:08
Ale by było śmiesznie, gdyby się okazało, że całą tę gównoburzę prowadzi jeden wyjątkowo płodny pisacz komentarzy sponsorowany przez producentów pop-cornu...

SQRW3L_ponury

2019-01-07, 04:08
Rebeliant_ZPF napisał/a:


Co do Szwajcarii - ich sytuacja nie wynika z braku kleru, a z braku debili.



Brak debili z czegoś wynika - nie da sie ukryć ze brak kleru w tym nie przeszkadza...

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nie było wtedy jeszcze Niemiec, a Słowian było od ch*ja i graniczyliśmy z Cesarstwem Rzymskim ;)



Królestwo Niemiec to to samo co Swiete Cesarstwo Rzymskie - jesli uznajemy że była wtedy Polska to tym bardziej musimy uznać że były wtedy również Niemcy

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Co do czarnych - jak każda pie**olona organizacja kapłanów, jest ona państwem w państwie. Działa w swoim interesie. Polski KK działał na szczęście głównie w interesie Polski, przez stulecia. Żaden inny obcy twór nie dbał o Polskę tak długo. Żaden.




Nie dostrzegam żadnego konkretnego/wymiernego interesu jaki Polacy/Polska rzekomo odniosła na tym 'działaniu' - z kolei takie kwiatki jak Targowica czy Grunwald (kosciół popierał krucjatę skierowaną przeciwko sojuszowi Polski i Litwy - jednym słowem chciał nam zafundować średniowiecznokatolski dzihad) jasno pokazują jak było w rzeczywistosci... o tym czym jest ta organizacja (i czemu tak naprawde służy) najlepiej chyba swidczy fakt że ksieża byli najbardziej zinwiglilowaną porzez ubecje grupą zawodową - ponad połowa miała co najmniej tej samej klasy kontakty z UBecją co Bolek...

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Żaden inny obcy twór nie dbał o Polskę tak długo. Żaden.



Zdanie sugeruje że ten twór miał jakichkolwiek konkurentów (podczas gdy jego statutowym celem jest ich eliminacja - vide los albigensów/protestantów) i że 'dbał o Polskę' - co w świetle konkretów tj. te powyżej pokazuje jasno że dbał tylko i wyłącznie o swój interes z reguły kosztem Polaków - do dziś rokrocznie wysysają z tego narodu kilka milardów plnów nie dajc w zamian nic wymiernego. Kompletnie nic.

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Co do Watykanu - oni mieli swoje interesy, inne niż KK w Polsce, inne niż KK w Hiszpanii itd.. Czasem było nam po drodze, czasem nie - Watykan jest jak baba - idzie się k***ić z tym, gdzie się czuje bezpieczniej.



Co tylko pokazuje jak mocno ta instytucja jest poj***na...

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nasi czarni są nam bardziej pożyteczni, choć sporo to nas kosztuje, ale bez nich będzie w ch*j gorzej. Nie ma lepszej alternatywy, niestety.



Przykład Szwajcari oraz sąsiednich Czech pokazuje wyraźnie że jak najbardziej jest alternatywa - a afery pedofilskie, poziom zinwigilowania za komuny, jaki i koszt obsługi tych darmozjadów wynoszący kilka miliardów rocznie mówią same za siebie odnosnie ich faktycznej 'pozytecznosci'