18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Sierpień 2023
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Wrzesień 2023
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Październik 2023
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Bo gardę to trzeba trzymać

Jesse.Pinkman • 2023-09-10, 11:59
436
Z opuszczonymi rączkami chciał walkę wygrać?
Batman_ • 2023-09-10, 12:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
DOSKONAŁE. Zwolnienie tempa weszło lepiej niż ten finałowy cios. Zimne, pszeniczne piwko!

Kamerzysta się spisał

Jesse.Pinkman • 2023-09-10, 19:35
414
Samobójczy skok na Filipinach, kamerzyście należy się krata zimnego browarka.

Wymarzony towarzysz lotu

_Yarko_ • 2023-09-10, 23:35
311

Troszkę się ulało ;-)
spike2222 • 2023-09-11, 02:13  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (40 piw)
Byłem kiedys na Seszelach z żoną i córką, mieliśmy podróż najpierw miedzy wyspami zwionetką, a później daliśmy się namówić na prom. Płyneliśmy kiedyś promem na Bali i full wypas, płytko, elegancko i w ogole high life. Natomiast pierwsza lampka przy promie na Seszelach zapaliła się...kiedy każdemu, KAŻDEMU pasażerowi rozdawali na wstępie torbe...Papierową. Drobne wyjaśnienie 0 na Seszelach jest moda na torby papieroda dużo większa niż u nas, tam są one wszędzie, a torby foliowej nie uświadczysz nigdzie, tak więc na żygi dali torbe papierową. No i zaczynamy płynąć, ja sobie myśle eee, elegancko...po czym wypłyneliśmy na głębokie wody. Ło matko boska, k***a karuzela, 2m w góre, 2m w dół, tak cały zcas, po 5 minutach, będąc już fioletowy, pytam ile czasu będziemy płynąć - cała droga twa około godziny. Zajebiście myśle, no i pech chciał, że po kolejnych 10 minutach moje śniadanie zechcialo ujrzeć światło dzienne, ale se myśle, haaaaa mam torbe...papierową. Cóż, po paru sekundach torbe jebła, ja żygam na podłoge, obsługa w panice dezynfekuje nogi mojego współpasażera, o generalnie to był etap rok po Covidzie, więc dezynfekcja i maseczki na topie.. Ja daej żygam do papierowej torby, za ch*ja nie wiem poco, bo nie miała już dna. Generalnie, obżygałem troche miejsca, na koniec bardzo przeprosiłem i wyszedłem zdrowy jak ryba. Żona, która całą drogę wytrzymałą i nie żygała - przez reszte dnia narzekała na cholerny bół głowy (przez wstrzymywanie wymiotów :-) ) Jak ktoś dotarł do końca, gratuluje

Dodam jeszcze śmieszną ciekawostke - a szczytowym momencie nogi tego typa dezynfekowały i myły 4 osoby, przy czym jedna psikając na mase środkiem dezynfekującym, w pewnym momencie zwątpił w jego moc, odkręcił i polewał z butelki. Ehh piękne wspomnienia

Dżentelmen z Seattle

_Yarko_ • 2023-09-10, 11:52
310

Pokazał kobietom wyższość swojej rasy.
Batman_ • 2023-09-10, 12:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (56 piw)
Bardzo wam k***a dobrze, hamerykańskie zjeby. Wchodźcie więcej w dupe tym czarnym odpadom, to będziecie mieli jeszcze lepiej. Nawarzyliscie sobie rzygowin, to teraz to pijcie.

Nie żałowali nabojów

Jesse.Pinkman • 2023-09-10, 02:15
283
Wj***li w niego sporo ołowiu. Link do całości.

Info:
spoiler
NickFejkkk • 2023-09-10, 06:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
Popełnił samobójstwo

Wychodzenie zza przeszkody

_Yarko_ • 2023-09-10, 09:40
220

W Turcji się to wydarzyło.

Masakra w Ekwadorze

Dyngus • 2023-09-10, 10:30
215
Mają rozmach sk***ysyny. Cztery trupy w tym jedno dziecko to bilans starcia gangów.

DużyKogut • 2023-09-10, 11:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
Ale poj***ne... Tam musi kiedyś jebnąć jakaś atomówka, żeby to robactwo usunąć

Pobicie 2 ukraińców przez Polaków

Velture • 2023-09-10, 12:59
199
Ośrodek propagandy lewackiej napisał/a:

Pobicie dwojga nastolatków przy stawie na Stogach

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich zamieścił na Twitterze nagranie z pobicia, do jakiego doszło w Gdańsku wraz z opisem zdarzenia: - "Wypie**alać do siebie na Ukrainę!" - wrzeszczeli agresorzy. - Potem zaczęli bić. Za to, że młodzi ludzie byli pełni radości, że trafili do bezpiecznego kraju, gdzie czeka ich może lepsza przyszłość... za to, że mówili po ukraińsku.




źródło: https://tv.trojmiasto.pl/Pobicie-dwojga-nastolatkow-przy-stawie-na-Stogach-07-09-2023-video-84504.html
DarioLee • 2023-09-10, 13:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (69 piw)
Biedni Ukraińcy i okropni Polacy a
za parę dni będzie odwrotna sytuacja i tak w kółko .
Patusy zawsze sie znajdą czy u nas czy gdziekolwiek w świecie . I ch*j im wszystkim w dupe .

Nielegalne wyścigi

Jesse.Pinkman • 2023-09-10, 11:56
178
Nóżki mu naprostował.

Turecki zawód miłosny

Jesse.Pinkman • 2023-09-10, 18:18
169
Według źródła panna odrzuciła zaloty łysego. Postanowił więc odj***ć wybranka jej serca, nie udało mu się i teraz pójdzie do paki. Źródło.