18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie 2 ukraińców przez Polaków

~Velture • 2023-09-10, 12:59
Ośrodek propagandy lewackiej napisał/a:

Pobicie dwojga nastolatków przy stawie na Stogach

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich zamieścił na Twitterze nagranie z pobicia, do jakiego doszło w Gdańsku wraz z opisem zdarzenia: - "Wypie**alać do siebie na Ukrainę!" - wrzeszczeli agresorzy. - Potem zaczęli bić. Za to, że młodzi ludzie byli pełni radości, że trafili do bezpiecznego kraju, gdzie czeka ich może lepsza przyszłość... za to, że mówili po ukraińsku.




źródło: https://tv.trojmiasto.pl/Pobicie-dwojga-nastolatkow-przy-stawie-na-Stogach-07-09-2023-video-84504.html

DarioLee

2023-09-10, 13:08
Biedni Ukraińcy i okropni Polacy a
za parę dni będzie odwrotna sytuacja i tak w kółko .
Patusy zawsze sie znajdą czy u nas czy gdziekolwiek w świecie . I ch*j im wszystkim w dupe .

Jesse.Pinkman

2023-09-10, 13:14
DarioLee napisał/a:

Patusy zawsze sie znajdą czy u nas czy gdziekolwiek w świecie


Ostatnio widziałem w telewizji młodego, ruskiego pilota który zdezerterował z kacapskiej armii bo nie chciał brać udziału w tym gównie putina. Jakiś mały płomyk nadziei w tych poj***nych czasach na tym poj***nym świecie.

borsuk18

2023-09-10, 13:17
Uff już myslałem, że to ukraińcy pobili Polaków, a tak to nic ważnego się nie stało. Scrolujemy dalej

ruskietopodludzietfuu

2023-09-10, 13:20
za słabo za słabo , to trzeba tak napie**alać że im do łba nie przyjdzie tu przyjezdzać do stodoł zaganiać i palić

opółnocyuciebie

2023-09-10, 13:32
Cytat:

Pobicie 2 ukraińców przez Polaków


No i w czym problem? :-P

cedrikk

2023-09-10, 13:35
Mam nadzieję że w końcu zaczną wypie**alać cały ten ukraiński Syf. Szczam , Sram i kicham na nich.

kirkor1245

2023-09-10, 14:31
A mogli ich zabić.. czuję niedosyt

ErwinR

2023-09-10, 14:54
j***ć ukraińców i j***nych ukrofili

VeIture napisał/a:

Jak dla ciebie to dam ci zniżkę dla stałego klienta i wystarczy 1x




Taka promocja ile nóg

Love_is_Love

2023-09-10, 15:20
Sk***iałe prawicowe bydło... Wstyd przez takich być Polakiem.

35i

2023-09-10, 15:36
Jak zwykle, afera o jakiś fragment wyrwany z kontekstu.

chceszczynie

2023-09-10, 15:58
w ch*ju mam ich narodowość, za takie coś powinni ostro dojechać tych gruzinów!

a tak powaznie, śmiało zakładam, że jak ukraińcy pobiją polaków, to nawet nie wiadomo, czy to byli ukraińcy, bo pewnie ktoś się podszywał i sprawa niewyjaśniona.

jak polacy pobiją ukraińców, to zaraz poznamy ich dane osobowe, wyznawaną religię, poglądy polityczne oraz które wrzutki mentzena ostatnio plusowali na fejsie.

do tego małe śmiecie z wyborczej i innych ubeckich instytucji jak ten ośrodek monitorowania zaraz przyjdą robić kampanię anty-prawicową na wszystkich możliwych portalach z sadolem włącznie.

sam mam przyjaciela, ukraińca, jeszcze z kolorowych lat 90. wielki kafar po odsiadkach w ukr więzieniach, a w środku artysta i bardzo mądry człowiek.
nie raz widziałem jak komuś wpie**olił i nigdy nie przyszło nawet do głowy jakieś nacjololo, ale teraz, kiedy widze ile kurew z wyborczej/popisów włącza się w te akcje robiąc na nich antypolską politykę, to zauważam, że moje poglądy zaczynają się radykalizować.

ciekawe czy właśnie o to tym ubeckim świniom chodzi









merak

2023-09-10, 16:30
To byli Gruzini