18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychodzenie zza przeszkody

~_Yarko_ • 2023-09-10, 09:40

W Turcji się to wydarzyło.

Lok

2023-09-10, 09:46
To się k***a zdziwił....
Kierowca debilizmu.

ungubungu

2023-09-10, 10:06
Takie zachowania powinny być wpisywane pod samobójstwo.

BubaBuba

2023-09-10, 12:42
No dobra, ale czemu mały kozoentuzjasta idzie, idzie i k***a metr przed końcem busa zaczyna nabierać rozpędu? Nie można wyjsc i popatrzeć? Wolniej? Czy u nich to już jest allahu akbar i dzida przez jezdnię, bo się uda albo nie?

bercisko

2023-09-10, 13:05
Samoeliminacja głupich genów. Mądry pójdzie na przód autobusu, żeby widzieć czy coś jedzie. Za kilka lat zar*cha i przekaże dobre gany kaszojadom :-)

Sadek90

2023-09-10, 13:29
bercisko napisał/a:

Samoeliminacja głupich genów. Mądry pójdzie na przód autobusu, żeby widzieć czy coś jedzie. Za kilka lat zar*cha i przekaże dobre gany kaszojadom



Ten już raczej nie zar*cha.

SkoPio1

2023-09-10, 15:03
BubaBuba napisał/a:

ale czemu mały kozoentuzjasta idzie, idzie i k***a metr przed końcem busa zaczyna nabierać rozpędu?



Kury robią tak samo. No, gdaczą jeszcze przy tym niemiłosiernie i trzepią skrzydłami. Ale sp***alają jak głupie.
I ten szczyl też jest (był?) głupi.
Na 100% z powodu wieku (IQ średnio w populacji rośnie wraz z wiekiem do pewnego poziomu), a być może mimo wieku... :-)

Paprotek

2023-09-10, 17:39
k***a jak ten tir szybko się zatrzymał, nie sądziłem że to możliwe przy takiej masie. :shock:

Cosmo85

2023-09-11, 11:37
Miałem kiedyś babcie która tak zrobiła. Przechodziła przez jezdnie za autobusem w niedozwolonym miejscu jednoczesnie odpalając szluga. pie**olnął ją Polonez Caro z prędkością ok 60-70 km/h. Babcia swoją wagę miała ale z relacji swiadków wynika że przelaciała kilkanaście metrów lądując twarzą na asfalcie. Babcia łącznie półtora roku spędziła w gipsie. Miała połamane żebra, obojczyk, ramie, obie nogi i coś z miednicą. Polonez też rozj***ny dobrze.

bercisko

2023-09-11, 12:17
Cosmo85 napisał/a:

Miałem kiedyś babcie która tak zrobiła. Przechodziła przez jezdnie za autobusem w niedozwolonym miejscu jednoczesnie odpalając szluga. pie**olnął ją Polonez Caro z prędkością ok 60-70 km/h. Babcia swoją wagę miała ale z relacji swiadków wynika że przelaciała kilkanaście metrów lądując twarzą na asfalcie. Babcia łącznie półtora roku spędziła w gipsie. Miała połamane żebra, obojczyk, ramie, obie nogi i coś z miednicą. Polonez też rozj***ny dobrze.



ch*j ze starą. Czy Poldek był w gazie?