Listopad 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Grudzień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Styczeń 2019
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Przemoc w rodzinie

Sunday • 2018-12-23, 16:27
467


No i wypie**olił kobite z domu :ciasteczkowy:
bumeck • 2018-12-23, 16:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
k***a tego ch*ja co te drzwi tak wstawił ze wypadły razem z futryna przy byle awanturze to bym zaj***l .

Kiedy śniegu brak

Sunday • 2018-12-23, 10:33
450
trzeba sobie jakoś radzić...
Hogger • 2018-12-23, 11:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
ja jebe ochroniarz nie potrafi przebiec 2m.......

Chodź tu do mnie...

MaszAyahuaskę • 2018-12-23, 12:11
432
Moja mała cielęcinko... :amused:

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-12-23, 12:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Pies ją j***ł.....

Świąteczny Apetor 2018

Dzemorek • 2018-12-23, 19:39
360
No i proszę bardzo, oto jak co roku nie zawiódł nas Majster Apetor



Ślicznie pozdrawiam.

Niedzielna awantura

Crazy_Edek • 2018-12-23, 20:44
311
W niedzielę nie pracujemy

facet85 • 2018-12-23, 21:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (80 piw)
ja pie**ole, jak dawno nie słyszałem prawdziwego angielskiego języka z prawdziwym brytyjskim [ ogólnie mówiąc ] akcentem!!! albo k***a angielski hinduski, angielski polski, angielski czarny ....

Przy tym to się można k***a uczyć języka! :)

Idiota tankuje paliwo

buczkog • 2018-12-23, 22:39
271
Cymbał nie umie zatankować.
Black Snake • 2018-12-24, 03:00  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (68 piw)
I o ch*j chodzi? Może pierwszy raz jedzie tym samochodem. Wlewy otwierane są na linkę, guzik, centralny, kluczyk albo bez niczego. Można nie wiedzieć akurat jaki dany samochód ma jeśli jedzie się nim pierwszy raz. Może dostał taki samochód jako zastępczy? Albo dopiero kupił? Najlepiej to być burakiem jak nagrywający i cisnąć bekę... Ciekawe czy nagrywający coś więcej potrafią niż otworzyć bez problemu puszkę Harnasia.

Dama s klasom

.......... • 2018-12-23, 08:15
268
Pani w starszym wieku pokazuje swoje umiejętności 8-)

Efektowne zejście ze sceny

Crazy_Edek • 2018-12-23, 08:45
225
Tsunami im pomogło

Tymczasem w Rosji

Sunday • 2018-12-23, 20:08
223


Trzeba dać napis żeby wpuszczać tylko w krawatach.
Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

:amused:
utrOne • 2018-12-23, 20:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Piła mechaniczna!!!
Szanuje :lol:

Piękna cyganka...

HAL9000/2 • 2018-12-23, 15:12
209

i jej kontrola drogowa oraz te stereotypy... Nie, nie trzeba znać niepoprawnego politycznie rosyjskiego.