18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękna cyganka...

Halman • 2018-12-23, 15:12

i jej kontrola drogowa oraz te stereotypy... Nie, nie trzeba znać niepoprawnego politycznie rosyjskiego.

bleblebator1

2018-12-23, 15:49
Zgłaszam to do Gawła z trzyrzecze jako nienawiść rasową do cyganów :mrgreen:

skfarovski

2018-12-23, 16:03
nie trzeba znać niepoprawnego politycznie rosyjskiego, bo materiał jest ukraiński ;-)

martinkane

2018-12-23, 16:33
Lepszy Cygan jak UPAdliniec.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-23, 17:33
skfarovski napisał/a:

nie trzeba znać niepoprawnego politycznie rosyjskiego, bo materiał jest ukraiński ;-)



No patrz... ukraińce a pie**olą po rusku...
A Cyganka fajna, opie**oliła banderowców :mrgreen:

mesjans

2018-12-23, 17:36
Kiedyś pojechałem z kumplami i koleżankami na Słowację, tak w ciemno. Nie mieliśmy obranej miejscowości i w ogóle. Wsiedliśmy w pierwszy lepszy autobus i wysiedliśmy bo miejscowość się nam podobała. Cygan na wyjściu z autobusu zaoferował nam nocleg w dobrej cenie. Zawiózł nas do pobocznej miejscowości gdzie miała być naszym noclegiem starą Tavrią. Domek był ok więc się nam spodobało. Pierwsze wyjście po rozpakowaniu się zadziwiło że w miejscowości nie ma kobiet w wieku 20-35 lat. Napotkałem małe dzieci które prosiło mnie o kasę na wino i żebym je jeszcze kupił. Zanim pojechaliśmy do tego większego miasta postanowiliśmy odwiedzić miejscową karczmę. tam dowiedzieliśmy się że to małe miasteczko zamieszkuje około 99% cyganów a kobiet w wieku którym pisałem wcześniej nie ma bo pilnują w domach dzieci. Cyganie na początku myśleli że jedna z dziewczyn która była wśród nas jest któregoś z nas żoną i gdy się dowiedzieli że nie, chcieli ją siłą nie wiem co bo do tego nie doszło. Uciekaliśmy od nich do domku w biegu lejąc się po mordach. Gdy już byliśmy przy domku jeden z nich wyrwał płytę chodnikową i rzucając w nas trafił w elewację domku zbijając tynk. Na drugi dzień poszliśmy do karczmy na skargę bo właściciel (cygan) był też właścicielem domku w którym mieszkaliśmy. Gość miał wywalone na nasze niemiłe przeżycia do momentu gdy powiedzieliśmy że zniszczyli panu elewację płytą chodnikową. Wtedy od razu było widać że się wk***ił. Złapał za telefon i do kogoś zadzwonił. Myśleliśmy że na policję bo te cyganie siedzieli w knajpie zesrani po tym telefonie. Jednak to nie była policja a kasiasty cygan w eleganckim mercedesie, skoksowany i obwieszony taką ilością złota że mnie na jego miejscu dokuczałaby grawitacja. Wysiadł powiedział im na boku kilka słów i nagle wszyscy ci co mówili że tak wcale nie było ustawili się w kolejce przeprosinowej. Znajomi poszli do domku ja zostałem w karczmie i oni wszyscy byli miluścy. Podszedł do mnie ten złoty koksu i powiedział że chodźmy na dyskotekę i że postawi mi piwo. Nie wiedziałem że jest tam dyskoteka. Zachodzimy a tam zwykła chatka w środku bar i leci muza. On wchodząc zamknął za mną drzwi na klucz i postaił mi piwo, potem drugie i zaproponował mi taniec. Myślę sobie O k***a co to będzie ale okazało się że ich baby siedzą w domach i oni na dysko tańczą chłop z chłopem. No i tak tańczyłem z gościem skoksowanym twoje moje sami w tym lokalu bo co miałem zrobić, liściem by mnie zabił. Na szczęście poszedł lać a ja uciekłem oknem. Na drugi dzień uciekliśmy z tej miejscowości. Taka przygoda.

Halman

2018-12-23, 17:43
mesjans napisał/a:

On wchodząc zamknął za mną drzwi na klucz i postaił mi piwo, potem drugie i zaproponował mi taniec... No i tak tańczyłem z gościem skoksowanym twoje moje sami w tym lokalu bo co miałem zrobić,


stary, serce w przełyku, najgorsza, najstraszniejsza creepy pasta jaką czytałem...

mesjans

2018-12-23, 17:46
Tyle że to nie pasta a moje prawdziwe przeżycia z wakacji po taniości.

woytasw

2018-12-23, 18:33
Trzeba znać język kacapski - język wroga trzeba znać.
Potem łatwiej przesłuchiwać.

Essent

2018-12-23, 18:35
Ale do bagażnika to nie chciał zaglądać j***niutki :lol:

spiepszaj_dzbanie

2018-12-23, 19:52
@Essent
Bo to nie "bagażnik", tylko "wychłop" był.

Wiewór

2018-12-23, 22:37
Raz kumpel mnie wziął na safari do rezerwatu cyganskiego na Słowacji. Stanęliśmy autem na środku wsi i robiliśmy foty stojąc w otwartym szyberdachu. Było co fotografować. Syf i bród. Półnagie dzikusy w lachmanach, nagie dzieci jak w afryce. Trzeci świat. Murzynowo.
Zobaczyli nas, że mamy z nich bekę i nagle cała wioska rzuciła się do nas biegiem z siekierami, maczetami i wszystkim co mieli pod reka.
Pomyślałem że jak auto nie odpali to nas zajebia. W życiu tak dobrze się nie wysralem. Szkoda że w spodnie

mlekozklasa

2018-12-24, 10:01
Zobaczcie sobie największe cygańskie getto w Europie - osiedle Lunik IX w Koszycach

https://www.google.pl/maps/place/040+11+Luník+IX,+Słowacja/@48.6966561,21.2208862,539m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x473f1fe004dbe081:0x500f7d1c6979280!8m2!3d48.6972038!4d21.2224101

Polecam street view, tam czas się zatrzymał 100 lat temu :D Kto pojedzie i zrobi reportaż foto/video - stawiam piwo :D

camelmc

2019-01-02, 03:50
@Abraxus, @mlekozklasa

Słowacy i Czesi mają ogromny problem z romami. Kilka lat temu mieszkałem przez miesiąc w Ostrawie (nie tak daleko w sumie granicy z Polską). Mieszkaliśmy z kumplami w hotelu i w dzień jeździliśmy na takie a' la praktyki zawodowe, a wieczorkami uderzaliśmy na Stodolni, czyli taką imprezową ulicę z klubami. Kiedyś, jeszcze za dnia, poj***liśmy tramwaje i przejeżdżaliśmy przez takie getto właśnie. 5ciu nas jechało niby, ale i tak się k***a każdy modlił, żeby się nigdzie tam tramwaj nie zatrzymał syf, brud, ubóstwo i bandy chłopów albo po alko, albo po ch*j wie czym z agresywnym grymasem na twarzy.

Swoją drogą Czesi się kiedyś ponoć ostro wk***ili i były normalnie rozróby na ulicach z cyganami.