Lipiec 2018
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Sierpień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Wrzesień 2018
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Skoczek samobójca w Lubinie

T3RMINATOR • 2018-08-12, 17:05
188
Wreszcie coś z rodzimego podwórka, skok samójcy z okna w bloku wLublinie 8 sierpnia 2018.


Dupaapud • 2018-08-12, 17:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
DLU to LUBIN a nie Lublin. k***a!

Lublin to LU (a okolice to LLU)

Czy T3rminator to fantastico?

Próba samobójcza na torach

phrontch • 2018-08-12, 21:01
140
Samobójcza próba w jakimś bardzo dzikim, możliwe że gównianym kraju

dennissliwa • 2018-08-12, 21:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Boki zrywać..

Kobieta która i cień da i ogrzeje.

KlinikaAborcyjna • 2018-08-12, 23:29
111
przedstawiam Wam oto Shade:


~DMT • 2018-08-13, 00:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (58 piw)
Sol napisał/a:

Dopuszczalna masa całkowita przekroczona :-/



Właśnie rozwiązałem zagadkę z przed paru lat, która trapiła mnie i jeszcze kilka osób, które w historii uczestniczyły jakiś czas temu...

Brat znajomego siedzi w hamburgerowni i ma dobry dostęp do aut z licytacji komorniczych... Trafiła się okazja, zakupił Hondę S2000 jako prezent dla znajomego za obronienie pracy dyplomowej (nie, nie prawa :szydera: )

Wpakował w kontener tak jak stała i wysłał do Gdyni. Pojechałem lawetą z nim ją odebrać. Na miejscu formalności, Hondę myk na plecy i powrót... Po dotarciu na miejsce docelowe, rozpoczęły się testy 8-)

Każdy, łącznie ze mną, kto na nią wsiadł i nią polatał, twierdził zgodnie, że silnik bandzior, jednak zakręty w lewo wybiera tak jak trzeba, a w prawo to k***a katastrofa kompletna, nic nie kleiła i stukała jak dzięcioł...

Odpuściliśmy temat do rana, wtedy to mieliśmy pojechać do znajomego na stację diagnostyczną, rozeznać się co i jak...
Tak też się stało, po wnikliwej kontroli, wyszło, ze cała lewa strona zawieszenia, amory, tuleje wahaczy, generalnie wszystko, jest wyj***na całkowicie, a prawa w zajebistym stanie. Głowiliśmy się, jak to w ogóle możliwe, żeby aż taka znacząca różnica w zużyciu była, a teraz już wiem...

Dopuszczalna masa całkowita nacisku na jedną stronę, została przekroczona przez jakiegoś j***nego wieloryba/wielorybicę...

:ciasteczkowy:

Włochata skała

T3RMINATOR • 2018-08-12, 15:18
107


Pajączki w chmurze jak kolejka "ubogacających kulturowo" oczekujących na socjal we Francji. :amused:

Selfie

RutQ • 2018-08-12, 19:26
100
jak się patrzy. 8-)
Czy może jednak nic nie widać?

Ciemną nocą

Beny • 2018-08-12, 11:18
98
Na wietnamskiej szosie

Ochrona po uzbecku

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-08-12, 19:14
88
Jamshid Kenzhayev - w przeszłości reprezentant Uzbekistanu - zmarł w wyniku ataku przy wejściu jednego z nocnych klubów w Taszkiencie, stolicy tego kraju. Całe zajście nagrał monitoring. Dzięki temu udało się złapać sprawcę.

8 sierpnia Kenzhayev z grupą znajomych wybrał się do jednego z nocnych lokali. Przy wejściu do dyskoteki doszło do szamotaniny. Doskonale ją widać na nagraniu z monitoringu. Najpierw sportowiec próbował dostać się do środka, był agresywny, otrzymał kilka ciosów od ochroniarzy.

Były zapaśnik został sprowadzony na ziemię, tak kopany i bity, a na koniec jeden z napastników wyciągnął nóż (podobno to był nóż, który miał przy sobie sam Kenzhayev) i zadał mu kilka ciosów. Śmiertelnych.

Dzięki monitoringowi policja w Uzbekistanie błyskawicznie aresztowała napastnika. Okazał się nim jeden z ochroniarzy pracujących w dyskotece....




Niby h*j nas to obchodzi... ale k***a wpie**ol dostał "zacny".
A "nasz" rząd chce sprowadzać Uzbeków do Polski.
Będzie k***a gorzej jak na zachodzie z muslimami.
Już mamy w h*j Ukrów, Gruzinów, Mołdawian
utylizator666 • 2018-08-12, 19:51  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
5 sekund akcji i na scenie pojawia się Dyżurne Krzesło Do Wpie**olu... klasycznie.

Lewitujący kamień.

KlinikaAborcyjna • 2018-08-12, 23:24
81
-nie, nie potrzebuję kolejnego blacharza mam już dwóch takich leni.
-ale panie Mirku jeśli załatwię klienta to mnie pan zatrudni?


Brazylijski skoczek

phrontch • 2018-08-12, 14:24
70
Skoczek niestety skoczył ze zbyt małej wysokości

Tragiczne lądowanie spadochroniarza

T3RMINATOR • 2018-08-12, 12:45
68
Doświadczony spadochroniarz zginął podczas uderzenia w budynek lotniska Bolszoj Gryzłowo w obwodzie moskiewskim Według wstępnych danych, podczas wykonywania figury "swoop" zawodnik popełnił błąd, określając wysokość skrętu, a manewr zakończył się na niedopuszczalnie niskiej wysokości. ". Spadochroniarz zginął na miejscu.