Styczeń 2018
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Luty 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Marzec 2018
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Mówiłem, że nie trafię ci w rękę

józekdeluxe • 2018-02-26, 10:40
851
... a ty wciąż nie dowierzasz.

Wstalodziany • 2018-02-26, 11:27  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (71 piw)
Gość przyjął to z takim spokojem jakby mu się to zdarzało 2 razy dziennie ;D

Wesele inżyniera i pani doktórki :)

CoJaTamKurwaWiem • 2018-02-26, 03:07
646
Tradycyjna rozwałka gości weselnych w kraju inżynierów i dochtorów pontonami płynących :mrgreen:

en-em • 2018-02-26, 03:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (82 piw)
pewnie odj***ł tych co mało w kopercie dali

Fizyka się kłania ...

yoPL • 2018-02-26, 15:06
510
Przygotowania szły nieźle ...

Gorzej z wykonaniem :idzwch*j:
Loaloa • 2018-02-26, 15:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
Właśnie wykonanie było wyjątkowo udane. pie**olnął o glebę, jak nakazuje grawitacja.

Puk, puk.

Ve...........ek • 2018-02-26, 07:24
437
-Kto tam?
-Demokracja sk***ysynu!

BKKWK • 2018-02-26, 10:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (64 piw)
Ja bym się nie zdziwił, znając inteligencję niektórych zwierząt, że potrzebował pomocy i przyszedł / przyleciał do ludzi. W mojej rodzinie był taki przypadek, gdy dzika kotka urodziła w środku zimy i przyniosła wszystkie kocięta pod próg domu rodzinnego mojego ojca. Wiedziała, że pomogą i się nie pomyliła. Niekiedy zwierzęta wiedzą, co robić.

Rozrywka w toalecie

Crazy_Edek • 2018-02-26, 13:32
424
Ciii, ktoś idzie... Już poszedł?

Ślizg po lodzie

LegendarnyZiom • 2018-02-26, 18:46
419
Nie ma to jak zaszpanować przed kolegami. :amused:

Turystka

Crazy_Edek • 2018-02-26, 10:24
415
Pokaż cycki.

Wiewór • 2018-02-26, 10:38  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (105 piw)
W filmiku brak motywu fallicznego. Zgodnie ze zwyczajem administracji jak nie ma ch*ja to temat idzie do suszenia.
Na szczęście przyszedł Velture i kryterium jednego ch*ja w temacie zostało spełnione. Filmik uratowany.
Nie każdy bohater ma pelerynę. Dzięki Velture! :amused:

Motórzysta vs protestujące pedryle

Ve...........ek • 2018-02-26, 12:18
413
Szkoda, że to nie był autobus :mom_please:

Kładź się na ulicy protestując przeciwko wypadkom i bądź zdziwiony, że pojazd porusza się po drodze i miej pretensje o to jeszcze
:homer:

100Burned • 2018-02-26, 12:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (53 piw)
A co miał k***a zrobić? Zawrócić bo jakieś k***ie się opalają na ulicy? Jak by mnie jakiś pedał łapał za zadupek to bym zsiadł z moto, rozłożył w pół sekundy pałkę i ją połamał mu na łbie. Bardzo opanowany ten motocyklista muszę przyznać.

Zakaz filmowania

Angel • 2018-02-26, 20:39
380
gdzie mnie z tą kamerą