18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakaz filmowania

~Angel • 2018-02-26, 20:39
gdzie mnie z tą kamerą


józekdeluxe

2018-02-26, 20:58
Coś musiał odj***ć konkretnego, że aż takie zbiorowisko paparazzi się zrobiło.

Argeusz

2018-02-26, 21:39
@up jasne, a potem płacić kilka tysięcy za sprzęt.

Cz...........as

2018-02-26, 22:45
Rebeliant_ZPF napisał/a:


Nawet największemu ścierwu należy się ochrona prawna i poszanowanie jego godności, nawet jak k***a zgwałcił wam wszystkie baby w rodzinie, łącznie z babką, którą po robocie w domu wykopał z ogródka ;-)



Takiemu ścierwu należy się śmierć w cierpieniach. Jeśli ktoś występuje przeciwko prawu, to prawo powinno przestać go chronić.

en-em

2018-02-26, 22:54
nauczka dla tych sępów z tv..zawsze się wpie**alają z kamerą pod sam nos

Dzisiaj

2018-02-26, 23:18
Rebeliant_ZPF napisał/a:

W sumie ch*j jakim by ścierwem nie był, ale to nie był przechodzień, co sobie film nagra i nigdy nie obejrzy, ewentualnie pokaże kilka razy znajomym.

W przypadku dziennikarzy jest niemal 100% pewność, że opublikują twój wizerunek, łamiąc przy tym prawo, zatem prewencyjnie jak najbardziej NALEŻY rozpie**alać j***nemu dziennikarskiemu ścierwu ich kamery gdy sobie nie życzycie być publicznie okazanym.

A w Polsce szczególnie, bo zamazanie twarzy paskiem to zdecydowanie za mało aby ochronić czyjeś dane osobowe.

Nawet największemu ścierwu należy się ochrona prawna i poszanowanie jego godności, nawet jak k***a zgwałcił wam wszystkie baby w rodzinie, łącznie z babką, którą po robocie w domu wykopał z ogródka ;-)

edit: NALEŻY - o ile jesteście w centrum uwagi, a nie jeśli jesteście częścią tłumu/zbiegowiska.




pie**olisz synek...

jesteś scierwem to tracisz wszystkie przywileje zwiazane z byciem czlowiekiem.

Gwalcisz k***a dzieci, mordujesz dla zabawy itd. jestes scierwem a twoj tępy ryj powinien zobaczyc caly swiat, tak na wszelki wypadek - jakbys uciekl zamiast zdechnać w pierdlu.

Jestes scierwem to ostatnia rzecz przed egzekujca to wlasnie powinien byc pokazany twoj glupi ryj wraz z imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania.

Poszanowanie godnosci? Kolesiowi, ktory gwalci i morduje kilkuletnie dzieci nalezy sie cokolwiek poza karą śmierci? NIE :idzwch*j:

samae

2018-02-26, 23:34
17 lat żyje a ona mu pietnastaka dała...

edek.bajzel

2018-02-26, 23:35
na spokojne zachowanie aresztowanego, zalecam mocny kop w wydmuszki ,
profesor od patologii

zielak300

2018-02-27, 02:03
Znam to uczucie. Gram w jednym znanym serialu i często zdarza się ktoś robiący zdjęcia jak wychodze z mcdonalda. Mam ochote wyj***ć takiego buta :D

józekdeluxe

2018-02-27, 08:10
zielak300 napisał/a:

Znam to uczucie. Gram w jednym znanym serialu i często zdarza się ktoś robiący zdjęcia jak wychodze z mcdonalda. Mam ochote wyj***ć takiego buta :D



To wyjeb. Sławie to na pewno nie zaszkodzi. ;-)

~Angel

2018-02-27, 08:35
zielak300 napisał/a:

Znam to uczucie. Gram w jednym znanym serialu i często zdarza się ktoś robiący zdjęcia jak wychodze z mcdonalda. Mam ochote wyj***ć takiego buta



Ooo... k***a!

Maciuś z Klanu :mrgreen:

furandi

2018-02-27, 09:04
Co do dyskusji, czy nie więźniowie powinni pracować na podatników, a nie na odwrót?

jackalski

2018-02-27, 09:10
Rebeliant_ZPF napisał/a:


W przypadku dziennikarzy jest niemal 100% pewność, że opublikują twój wizerunek, łamiąc przy tym prawo, zatem prewencyjnie jak najbardziej NALEŻY rozpie**alać j***nemu dziennikarskiemu ścierwu ich kamery gdy sobie nie życzycie być publicznie okazanym.



Ach, jakże pięknie by było, gdyby podobnie Tobie myślący obrońcy przestępców wyjechali do kraju gdzie takie standardy obowiązują.

Rosja czeka…

TeaWithLemon

2018-02-27, 09:36
Jesli nie wyrazal zgody na filmowanie to moze miec wyjabane.. :P

Przeciez za to go nie posadza

Patroll1964

2018-02-27, 22:21
Temu ścierwu ZPF dałem piwo przypadkowo, moje serce boli
@Dzisiaj popieram