18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motórzysta vs protestujące pedryle

~Velture • 2018-02-26, 12:18
Szkoda, że to nie był autobus :mom_please:

Kładź się na ulicy protestując przeciwko wypadkom i bądź zdziwiony, że pojazd porusza się po drodze i miej pretensje o to jeszcze
:homer:


100Burned

2018-02-26, 12:21
A co miał k***a zrobić? Zawrócić bo jakieś k***ie się opalają na ulicy? Jak by mnie jakiś pedał łapał za zadupek to bym zsiadł z moto, rozłożył w pół sekundy pałkę i ją połamał mu na łbie. Bardzo opanowany ten motocyklista muszę przyznać.

Sosna84

2018-02-26, 12:28
Motocykle to śmierć! To samobójcy! Zaostrzyć przepisy dot. prawa jazdy!

A samemu kmioty zmieniają pasy ruchu bez kierunkowskazów, pie**olą przez telefon trzymając go w łapie, albo piszą smsy...

Fiksat

2018-02-26, 13:58
Jeszcze ze dwie czy trzy takie akcje i może zacznę szanować motop*zdy

ex32

2018-02-26, 14:08
Koleś został za to aresztowany :)


Loaloa

2018-02-26, 15:44
Powinien rozjechać jak najwięcej z tych leżących debili, a potem zostać odstrzelony przez policję.

~Velture

2018-02-26, 15:47
ex32 napisał/a:

Koleś został za to aresztowany :)

Obrazek


Aresztowany za jazdę ulicą zgodnie z przepisami :homer:
A to pie**olą, że u nas nie ma demokracji ani prawa...

Profx5015

2018-02-26, 17:36
Jakbym im Fantastico taki Guangdong zaserwował to byłby super materiał

support3

2018-02-26, 17:53
Velture napisał/a:

A to pie**olą, że u nas nie ma demokracji ani prawa...



Ty już k***a nie broń socjalistycznych lewaków (PIS), żydowskimi lewakami socjalistycznymi (USA). Bo to żadna wymówka.

Kelmans

2018-02-26, 18:14
support3 napisał/a:



Ty już k***a nie broń socjalistycznych lewaków (PIS), żydowskimi lewakami socjalistycznymi (USA). Bo to żadna wymówka.



Zapewne byłbyś wniebowzięty, gdyby w dalszym ciągu rządziła opozycja, wtedy zabawiałbyś pod swoim dachem opalonych. :lozko:

PieronJasnySzlag

2018-02-26, 18:16
Nigdy nie byłem zamordystą. Zawsze miałem poglądy wolnościowe.
Ale to co teraz się wyprawia to serio jest dogorywanie cywilizacji zachodniej. Lepiej już nie będzie, tylko gorzej.
Doskonale widać że ludzie nie mogą mieć za dużo praw i swobód bo im odpie**ala!!
Mają co jeść, gdzie spać, mają opieke medyczną, nie grozi im zjedzenie przez dinozaura czy lwa, nie muszą orać w polu od rana do wieczora, nie grozi im powódź czy wojna...można by powiedzieć są wolnymi i szczęśliwymi ludźmi. Ale nie!! Postępowi przedstawiciele cywilizacji zachodu muszą na siłe szukać dziury w całym (czyt. dziury w bolącej dupie) i muszą protestować. Oni bez protestów by niebyli sobą.

ellsworth

2018-02-26, 20:47
Velture napisał/a:


Aresztowany za jazdę ulicą zgodnie z przepisami :homer:
A to pie**olą, że u nas nie ma demokracji ani prawa...


A od kiedy to zgodnie z prawem jest jechanie gdy przeszkoda (i to człowiek!!) leży na drodze?

Arles.

2018-02-26, 21:18
Nie wjechał z impetem tylko starał się tą zwierzyne ominąć, może miał czekać aż te pierdoły się opalą?

m7eznb

2018-02-26, 23:25
motop*zdeczka bohatyrem sadistica, świat siękończy

SpijaczWymiotów

2018-02-27, 05:11
100Burned napisał/a:

A co miał k***a zrobić? Zawrócić bo jakieś k***ie się opalają na ulicy? Jak by mnie jakiś pedał łapał za zadupek to bym zsiadł z moto, rozłożył w pół sekundy pałkę i ją połamał mu na łbie. Bardzo opanowany ten motocyklista muszę przyznać.


Musisz mieć małego skoro rozkładasz go w pół sekundy :amused: