Grudzień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     


Motocross

Deprechamurowana • 2017-01-15, 01:13
1300
In 10 lifetimes, this will never happen again.



Coś pięknego :D

Podnoszenie ciężarów

LegendarnyZiom • 2017-01-15, 14:32
652
Połączone z akrobatyką. 8-)

Szybki wąż i szybki gryzoń

zygmuntor • 2017-01-15, 12:02
592
Konfrontacja refleksu z szybkością ataku: szczuroskoczek vs grzechotnik. Nagrane szybką kamerą

Modliszka

LegendarnyZiom • 2017-01-15, 13:01
577
Chyba go polubiła. :amused:

pakicito • 2017-01-15, 13:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (140 piw)
@up
piwo, że Ci sie chciało tyle pie**olić z komentarzem :D

Narciarz

Zadi_ • 2017-01-15, 22:05
386
j***niutki :lol:



PS. Nie sp***olił się
PannaEluveitie • 2017-01-16, 02:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
Ciekawe o ile trudniejsze jest utrzymanie równowagi z takimi jajami.

Owsiak spada z krzesła

Nazir80 • 2017-01-15, 17:15
343
Jurek Oswiak nie trafia w krzesło i ....

Przyczajonykangur • 2017-01-15, 18:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (75 piw)
Temat: "Owsiak spada z krzesła"

[quote:1]z założenia to cel szczytny. szkoda tylko, że płynność finansowa szemrana... [/quote:1]

"dżizaz" Przecież masz sprawozdania finansowe, poszukaj ich, sprawdź, wejdź w temat, nie słuchaj mediów.
Każda organizacja charytatywna ma swoje koszta, pracowników organizację itp. to wszystko kosztuje.
Nawet nie wiesz jakie wały idą na takich rzekomych organizacjach, które pokazują się tylko wtedy gdy nadchodzi czas rozliczania się z fiskusem, i proszą o przekazanie jednego procenta z PIT-u. WOŚP zrobił więcej niż Ci wszyscy politycy którzy krytykują tą zbiórkę. Niejednej osobie sprzęt zakupiony za owe zebranie pieniądze uratował życie. Efekty tych zbiórek widać.
Miesiąc w miesiąc napychamy nienasycone mordy polityków naszymi podatkami, ( bo nikt nie powie tego że oprócz, diet otrzymują liczne dodatki, między innymi na prowadzenie biur poselskich a co za tym idzie, zwroty za paliwo itp) więc raz do roku można wrzucić tego zeta do tej puszki i niech się gonią na drzewo. Bo już mi się rzygać chce kiedy widzę że tłamszą każdego który nie chce przepuścić, chociaż części pieniędzy przez ich chciwe łapska, gdzie nie mogą wprowadzić swojego bratanka od strony wujka stryjka żeby brał kasę za nic. Mógłbym tak długo ale obawiam się że tusz w monitorze mi się skończy taki żarcik kosmonaucik na koniec.

Krwawienie z nosa kobiety

fantastico • 2017-01-15, 03:02
336
Niejeden wampir by się skusił na tą fontannę krwi tryskającej z nosa, po wyjęciu z niego czegoś co to uczyniło. Niektórych to zgorszy ale na harda za słabe chyba ;P

Złodziej szarpany psami

fantastico • 2017-01-15, 02:55
309
Psy nie pozwoliły złodziejowi dokonać kradzieży odstraszając go gryzieniem.

saves • 2017-01-15, 09:41  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (50 piw)
To potwierdza tylko stereotyp o inteligencji ras. Czy jakikolwiek biały złodziej kontynuowałby włamanie widząc dwa psy?

Dji w Afryce

lexusx • 2017-01-15, 09:42
287
Dzieciaki w szoku na widok czarów.

Lista rzeczy do zrobienia w swoim życiu

rumunek152 • 2017-01-15, 11:35
283
Witam całą sadolową społeczność !
Cała ta historia będzie się ciągnać przez kilka zdań więc dla osób , które goni czas- scrollujcie dalej :*
Wiem , że jest teraz mega hejt na posty tego typu ale jako totalny senior na sadolu(od 2010) licze chociaż na to , że nie zlinczujecie mnie poki tego nie przeczytacie ;)
Więc do rzeczy ...
W moim 25-letnim życiu przydażyło mi się kilka sytuacji , które pokazały mi jak bardzo ludzki żywot jest kruchy.
Nie żebym chciał tu was brak na litość albo zgrywać jakiegoś wielkiego mądralińskiego ale byłem świadkiem tego , jak życie tracili ludzie mi bliscy, na prawdę młodzi , którzy mieli jeszcze dużo do zrobienia na tym ch*ja wartym świecie...
Te kilka , przykrych sytuacji zmusiło mnie do przemyślenia co by było , gdyby to spotkało mnie?
Analizując wszystko co wpadło mi do głowy i czynniki , na które nie mamy wpływu spisałem liste rzeczy jakie chciałbym zrobić w swoim życiu.
Nie chodzi mi tu o spłodzenie syna(co akurat byłoby zajebiste :D ) ale o rzeczy bardziej materialne i rozrywkowe.
Taki Bucket List .
Pomyślałem , że fajnie byłoby to nagrać i pokazać kiedyś dzieciom żeby zobaczyły jaki stary był poj***ny np. Gdy skakał ze spadochronem :)
Tak więc zanim skończę na hardzie będąc chwilą radości w waszym życiu będę się starał ww listę realizować.
Z czasem przyszło mi do głowy żeby ten cały szajs wrzucić na youtube.
Tak wiem , wiem... wysyp celbrytów i k***a youtuberów bo kasa bo sława itp. itd.
Nie jestem żadnym profesjonalistą , nie wrzucam w to żadnej kasy a to co bede robił i tak bym robił więc pomyślałem , że nie byłby głupio pokazać komuś jak pewnie wariactwa wyglądają i może kogoś do tego zachęcic.
Wiem też jaki jest hejt ostatnimi czasy na tego typu pomysły ale wiem , że jak juz zobaczycie filmik to sami dojdziecie do wniosku , że nie jest to ani rakowy kontent ani żaden łepek lecący na kase z wyświetleń.
Nagrywam na najtańszym chyba na polskim rynku lapku,podrobką gopro więc jeżeli chodzi o jakość to ok możecie nak***iać hejtami :)
Konstryktywna krytyka też bardzo mile widziana !!
Aha i jeszcze jedno-nie jestem żadnym nowobogackim , który dostaje ze wsząd kasę na robienie tego całego cyrku tylko wszystko opłacam sam. Przez to chce wam też pokazać , że sami możecie takie rzeczy robić.
No i kierując się zasadą 'za materiał własny zawsze piwo' mam nadzieję , że temat nie zginie w sucharach.
Wrzucałem już swoje tematy i przyjęly się całkiem spoko ;)
Dzieki dla tych , którzy doczytali do końca :* zaznaczam ,że jest to jedyna strona , z którą się utożsamiam i jedyna gdzie to udpstępniam wiec miło by było gdyby nie dostał po łbie na dzień dobry od jedynego portalu , który lubie i szanuje :D