18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kriski

2017-01-15, 12:55
Cygan jakiś, znaczy się Rom czyli rodzimy ciapaty?

kokos_123

2017-01-15, 12:56
Jak się mają przepisy do próby zatrzymania przez nieumundurowanego policjanta ( lub w niekompletnym mundurze, bez lizaka, latarki ), gdy mamy podejrzenie że nie jest policjantem ?

tarcer123

2017-01-15, 13:02
kokos_123 napisał/a:

Jak się mają przepisy do próby zatrzymania przez nieumundurowanego policjanta ( lub w niekompletnym mundurze, bez lizaka, latarki ), gdy mamy podejrzenie że nie jest policjantem ?



Nie zatrzymujesz się i jedziesz na najbliższa komendę.

eunstachy

2017-01-15, 13:44
kokos_123 napisał/a:

Jak się mają przepisy do próby zatrzymania przez nieumundurowanego policjanta ( lub w niekompletnym mundurze, bez lizaka, latarki ), gdy mamy podejrzenie że nie jest policjantem ?



W terenie niezabudowanym nie masz obowiązku się zatrzymać w takiej sytuacji. W terenie zabudowanym... Niezatrzymanie się jest tylko wykroczeniem więc...

~Velture

2017-01-15, 15:34
Dziwią mnie ludzie zatrzymujący się w takiej sytuacji. Wyskakuje ci jakiś frajer i macha ch*jwieczym żądając zjazdu i zatrzymania.

pie**olę takiego cwe*a co mi wyskakuje z damą caro. Jadę Asem pik i mam go w dupie.

Równie dobrze może ci wyskoczyć k***a jakiś bandzior chcący ciebie skroić z auta.
p*zduś łamie przepisy i wyprzedza na przejściu a potem zatrzymuje ruch.

A taka odznakę to ja sobie w sklepie z zabawkami mogę kupić.


kosioraldo

2017-01-15, 15:50
Za Szczecin piwko :D Moje miasto pełne cyganów, perfumiki dywany i tarabany :D

tranzystor

2017-01-15, 17:32
Normalny policjant, nie jest pewien, to chce wyjaśnić. Wylegitymował się.

vagatiosoul

2017-01-15, 19:08
tranzystor napisał/a:

Normalny policjant, nie jest pewien, to chce wyjaśnić. Wylegitymował się.



Niestety, ten pałkarz nie chce niczego wyjaśniać, tylko chciał się dopie**olić. Gdyby był na służbie, to byłaby to jego robota, a tak zagrał cwaniaka. Ot dla mnie taka różnica.

tarcer123

2017-01-15, 19:44
Stworzenie zagrożenia, wyprzedzanie przed przejściem i zatrzymanie na samym przejściu dla pieszych tylko dlatego że jegomość nie był czegoś pewien. Jeżeli chciał coś wyjaśnić to trzeba było wybrać dogodny moment i spokojnie wysiąść, pokazać z bliska blachę, przedstawić się i powiedzieć o co chodzi. Tym bardziej że jechał prywatnym samochodem a nie oznaczonym radiowozem.

gabriel0

2017-01-15, 19:50
Patrzie jaki dobrobyt. Policjant i Atu Pluem się wozi.
To już samo przez się winno być podejrzane.

mazga50

2017-01-15, 19:55
mam nadzieję, że nagranie trafi do odpowiedniego działu w KG i (jeśli to naprawdę tylko nadgorliwy policjant) potraktują jego zachowanie adekwatnie do winy. k***a szeryf, a nie zna swojego miasta? z miejsca telefonuję na policję i gościa sprawdzam, wcześniej blokując mu możliwość ucieczki tym poldkiem. dla mnie kretyn próbował wymusić łapówkę za złamanie przepisów, którego nie było. brawo dla pana kierowcy, za zgaszenie dziada:
- wydaje mi się... (...)
- ma pan rację, wydaje się panu...

tej mendy bym do auta nie wpuścił, bo mi wszy na fotelu zostawi. i kazałbym mu dymać na piechotę, żeby sprawdził jak wyglądają pasy w tym miejscu...

GTi

2017-01-15, 19:59
@up, we Włocławku mieli albo nadal mają Poloneza nieoznakowanego.

A ten policjant to albo nie doj***ny albo ślepy (albo to i to). Kierowca jechał swoim pasem do jazdy na wprost i nie zmieniał kierunku jazdy, czyli żadnego wykroczenia nie popełnił.

donkapusta

2017-01-15, 20:07
Burakowi rurka mu zmiękła, kiedy dowiedział się o nagraniu.