18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owsiak spada z krzesła

Nazir80 • 2017-01-15, 17:15
Jurek Oswiak nie trafia w krzesło i ....


markop4321

2017-01-15, 17:23
WOŚP? A choooj mnie to obchodzi

maderfakermen

2017-01-15, 17:25
z założenia to cel szczytny. szkoda tylko, że płynność finansowa szemrana...

ProVVe

2017-01-15, 17:27
A więc przeżył, a mój zamachowiec zawiódł... Wiedziałem, żeby nie powierzać tej roboty ck***olowi... Teraz pewnie już go złapali i pod groźba przymusowego zbierania pieniędzy do puszek wydał im moje dane. Co za tym idzie też mnie... No nic żegnam was... To jest już koniec (pium laserem w łeb)

Tekst należy czytać jak z Kapitana bomby ^^

Aw3s0m3

2017-01-15, 17:35
Dowiedział się że cena uranu spadła, a miał przecież czeczenom sprzedać stąd ten na pozór przypadkowy upadek.

Sushy

2017-01-15, 17:47
k***a wszędzie ten WOŚP: w radiu, telewizji, chodzisz sobie spokojnie po mieście - jeb już ktoś leci z puchą i nawet na sadolu tego pełno... Akcja szczytna OK. ale k***a za chwilę będę się bał otworzyć lodówkę, bo może mi z niej wyskoczyć Owsiak nalepiając serduszko na koszulkę :roll:

tarcer123

2017-01-15, 18:03
Niech se tam zbierają. A co mnie to gówno obchodzi.

pieprzeadmia

2017-01-15, 18:06
ten dzień jest najbardziej upierdliwym dniem roku, UPIERDLIWCY latają z puszkami i wk***iają bardziej niż stada komarów nad śmierdziejówką

Przyczajonykangur

2017-01-15, 18:12
Temat: "Owsiak spada z krzesła"

[quote:1]z założenia to cel szczytny. szkoda tylko, że płynność finansowa szemrana... [/quote:1]

"dżizaz" Przecież masz sprawozdania finansowe, poszukaj ich, sprawdź, wejdź w temat, nie słuchaj mediów.
Każda organizacja charytatywna ma swoje koszta, pracowników organizację itp. to wszystko kosztuje.
Nawet nie wiesz jakie wały idą na takich rzekomych organizacjach, które pokazują się tylko wtedy gdy nadchodzi czas rozliczania się z fiskusem, i proszą o przekazanie jednego procenta z PIT-u. WOŚP zrobił więcej niż Ci wszyscy politycy którzy krytykują tą zbiórkę. Niejednej osobie sprzęt zakupiony za owe zebranie pieniądze uratował życie. Efekty tych zbiórek widać.
Miesiąc w miesiąc napychamy nienasycone mordy polityków naszymi podatkami, ( bo nikt nie powie tego że oprócz, diet otrzymują liczne dodatki, między innymi na prowadzenie biur poselskich a co za tym idzie, zwroty za paliwo itp) więc raz do roku można wrzucić tego zeta do tej puszki i niech się gonią na drzewo. Bo już mi się rzygać chce kiedy widzę że tłamszą każdego który nie chce przepuścić, chociaż części pieniędzy przez ich chciwe łapska, gdzie nie mogą wprowadzić swojego bratanka od strony wujka stryjka żeby brał kasę za nic. Mógłbym tak długo ale obawiam się że tusz w monitorze mi się skończy taki żarcik kosmonaucik na koniec.

Kosmodysk

2017-01-15, 19:36
Sushy, Ja to sobie "serducho" wydrukowałem na drukarce i mam spokój chodząc po mieście pokazując że już dałem....