Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    


Bo go obrażała

TT4 • 2016-10-30, 23:39
899
Czy ch*j wie co tam mu nawijała. Akcja od 0:50.

kaczakaka • 2016-10-30, 23:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (125 piw)
Wyskoczyła z łapami i dostała równouprawnieniem w ryj. No ch*j, nie wyszło.

Jedź za mną...

krzyks • 2016-10-30, 17:54
843
.. i rób to co ja :mrgreen:
saves • 2016-10-30, 18:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
Ależ piękny peeling twarzy.

Zabawa na rosyjskim weselu

FrasQs • 2016-10-30, 21:02
725


Co by o ruskich nie mówić to kobiety mają naprawdę ładne.
~Moby_Dick • 2016-10-30, 21:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (140 piw)
Ta pierwsza bez r*chania z tej imprezy nie wyszła na bank. Dobre suczki :wali:

To jest prawdziwy strach

djted • 2016-10-30, 22:15
707


To znalazla przebranie :shock:
kaczakaka • 2016-10-30, 23:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (132 piw)
@up przypomniała mi się taka historyjka:

Jakiś czas temu zadzwonił do mnie mój serdeczny koleżka Maciek. Brał ślub i chciał zaprosić mnie na wieczór kawalerski. Maciek to człowiek z innej branży. Nie ma nic wspólnego z ciężarówką. Ucieszyłem się, bo to zawsze okazja do popijawy. Gdy nadszedł ten dzień, odj***łem się jak szczur na otwarcie kanału i poszedłem do Maćka. Przed pójściem do klubu, Maciek zaprosił jeszcze nas do siebie do domu aby zapoznać nas ze swoją narzeczoną. ch*j - pomyślałem sobie - mogę iść, w końcu ciekaw byłem, jaką panienkę koleś wyrwał. Maciek to koleżka starej daty, bez ślubu nie pójdzie do łóżka, a do tego oczytany i naprawdę inteligentny. Chwalił się, że poznał wreszcie kobietę z marzeń, o takim samym jak On światopoglądzie. Ponoć Ona także, bez ślubu żadnego bara-bara. Szacun - pomyślałem - dziś spotkać dziewczynę, która byłaby dziewicą to naprawdę sztuka. Dupy zazwyczaj zaczynają pieprzyć się już w gimnazjach. A mając dwadzieścia-kilka lat, to są już zużyte i poprzedziurawiane jak stare prześcieradło. No więc z olbrzymią ciekawością poszliśmy do Maćka. Drzwi otworzyła nam jego siostra i zachęcającym gestem zaprosiła do środka. Weszło nas chyba z piętnaście chłopa, sami kierowcy cieżarówek. Maciek uśmiechnął się i powiedział: A to jest moja narzeczona Jolanta. Spojrzeliśmy i... k***a oniemieliśmy. Jolanta gdy nas zobaczyła także oniemiała. I nagle usłyszałem gdzieś z tyłu głos Wieśka: O ja pie**olę... Algida!

No cóż, Jolanta to była nasza tirówa, nazywaliśmy ją Algida, bo nikt tak jak Ona nie potrafił zrobić loda. Wieczór kawalerski nie odbył się, a Maciek zerwał wszelkie kontakty z nami. Z tego co wiem przełożył ślub z Algidą. Mam nadzieję, że wykopie tą szmatę z domu. A swoją drogą, ilu z nas żeni się ze zwykłymi k***ami, wcale o tym nie wiedząc?

Rowerem przez Walię

SRASZKA_G • 2016-10-30, 15:56
679
Z cyklu Red Bull Hardline.
Donkapi • 2016-10-30, 16:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (57 piw)
Zajebista sprawa.Szacunekczek.

Kolega go ostrzegał...

krzyks • 2016-10-30, 13:41
473
... czy raczej dawał "dobre" rady? 8-)
saves • 2016-10-30, 13:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
Co za debil. Trochę amatorsko tnę drzewa. Gdy zaczyna trzeszczeć, to sygnał do sp***alania, a nie czekania co się stanie.

Samobójstwo w Wodzisławiu

blitzkriegFURu • 2016-10-30, 13:48
329
Nieźle przyj***ł :-D :lodowka: :samoboj: :dead: :banany:

Jak było to wyje*ać, po tagach nie znalazłem. Fejk, hehe
~Velture • 2016-10-30, 14:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (102 piw)
Za takie ch*jowe 'heheszkowate filmiki" powinien być ban z automatu na sadolu i 3 czarne ku*asy w dupsko.

Brazylijski śpiewak amator

LegendarnyZiom • 2016-10-30, 20:54
283
Akcja właściwa od 0:50.



Można powiedzieć, że ten filmik stał się jego furtką do sławy. :anegdotka:

Karmienie szczeniaczka.

Gizmolka • 2016-10-30, 11:52
246
Mleczko prosto z cycka



Nie, to nie ja

John Deere Commercial