Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    


Wędrująca guma

Pomurnik666 • 2016-10-28, 20:24
1092
kapki gumą 8-)

mygyry • 2016-10-28, 23:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (120 piw)
Lepiej gra gumą, niż legia piłką :trollencjusz:

Nie ma takiego biegania

LegendarnyZiom • 2016-10-28, 23:45
1073
Do widzenia. :hitler:

mygyry • 2016-10-28, 23:49  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
A mówią, że kot ci łapy nie poda

Przy dźwiękach gitary...

krzyks • 2016-10-28, 14:05
640
Pięknie się wkomponowała, nie tylko akustycznie :mrgreen:

Jak to robią w UK...

Despe • 2016-10-28, 09:52
595
Też mnie wk***ia ten czerwony błysk



z fb
bloodwar • 2016-10-28, 11:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
Styl ubioru sugerowaby raczej krainę nad Wisłą z której wywodzi się kwiat rycerstwa ortalionu

Walenie gruchy.... nogą

krzyks • 2016-10-28, 12:28
429
Czapki z głów :mrgreen:

wormgoro • 2016-10-28, 12:47  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (99 piw)
Ja pie**olę myślałem że sam zrobi sobie footjoba.
Czas na przerwę od harda.

Spóźnialski

noszekalosze • 2016-10-28, 20:03
325
Do odjeżdżającego pociągu wbija pasażer i krzyczy "k***a!"
Jakiś typ się go pyta o ch*j mu chodzi, przecież zdążył itp.
-Byłem pewny, że nie zdążę i nie wziąłem z domu bagaży.

Szczupak to jest król wód!

remi1982 • 2016-10-28, 17:09
307
Cytat:

Jesteście ciekawi jak Piotr Cyrwus prezentuje się w roli „Starego-wędkarza” z kultowej pasty? Jest pierwsze nagranie! „Szczupak to jest król wód!”





Moim zdaniem, pasuje mu ta rola :D
elslimomexicano • 2016-10-28, 17:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (74 piw)
Łeeeee. Stary Maćka, aka. Piotr Cyrwus.

W tej roli widziałem tylko i wyłącznie Mariana Dziędziela. A może by tak zrobić ściepę na sadolu na gażę Dziędziela?
No k***a, każdy pieniądz jest wart tego, żeby zobaczyć jak Marian dostaje k***icy w takiej roli :d

Lekarstwo

Ratoshi • 2016-10-28, 12:44
206
Nieco zdziwiłem się, gdy lekarz na zatwardzenie przypisał mi LSD.

Ale wkrótce odwiedził mnie smok i z miejsca się posrałem.

:ok***a:

Iza oraz prezes spółdzielni mieszkaniowej.

xRay0n • 2016-10-28, 16:52
184
Opowiem Wam historie z mojej Wsi, w której to prezes spółdzielni zrobił coś czego nikt by się nie spodziewał. Możecie wierzyć lub nie ale to autentyk :D A więc do rzeczy:

Prezes Spółdzielni mieszkaniowej (wysokiej rangi osoba jak to na Wis bywa, która byle komu nie podaje ręki, żonaty 5 starszych już dzieci i nie skalana opinia.)

Iza (alkoholiczka ze stwierdzonym uwstecznieniem umysłowym, ogólnie ohyda której nikt nigdy by nie ruszył)

Akcja dzieje się plus minus 5 lat wstecz, wiejska remiza organizuje balety które kończą się zawsze mordobiciem . Wszystkie niunie odj***ne w miniówy, a chłopaki "Jinsy" i do tego cwe*ki. Ogólnie wiejska przytupówa z obficie zaopatrzonym bufetem. Zabawa trwa, ok godziny 1 w nocy znika prezes spółdzielni (jego żona wypytywała się czy ktoś go nie widział). Zabawa trwa do rana i kaszty zwija się do domu ok godziny 6 rano.

2 miesiące pózniej okazuje się że nasz wiejski oblech zaszedł w ciąże i tu trochę zdz**ko (bo kto by chciał r*chać tego kaszalota z niedoj***niem mózgowym).

Dziecko się urodziło zdrowe, odrazu wychowaniem zajęła się babka Izy i nie było by nic w tym dziwnego gdyby po kilku dniach od narodzin okazało się że ojcem dziecka jest nikt inny jak prezes spółdzielni, który felernego dnia ukradkiem uciekł z zabawy w remizie. Jak by tego było mało okazało się że "uprawiali seks" w kotłowni. No i sensacja gotowa, odrazy przeciwnicy prezesa zdecydowali się namówić matkę Izy do wniesienia sprawy o gwałt( z racji tego że ma stwierdzony stopień niepełnosprawności oraz jest ubezwłasnowolniona).

Matka dała się namówić no i gotowe, termin rozprawy wyznaczony. Świadkowie gotowi zeznawać i ja jako postronna osoba powołana na świadka szykuję się do rozprawy. Na początku chciałem odmówić prezesowi ale mówię ch*j tam, mam 19 lat może mi jakiś stażyk odpali i do roboty daleko nie będę miał. Zaczyna się rozprawa, kto był wie jak jest, Iza zapłakana Matka Izy płacze ogólnie zj***na atmosfera wyzwiska przed salą i takie tam. Z początku żałowałem że się zgodziłem ale to się zmieniło po zadanym pytaniu przez sędzinę a raczej po uzyskanej odpowiedzi.

Sędzina do Izy:
-Czy opierała się Pani panu xyz
Iza:
-Tak, o piec.

Tutaj nie powstrzymany śmiech synów prezesa. Ale zaraz spokój i kolejne pytanie

Sędzina do Izy:
-Czy Pan xyz zabezpieczył się przed stosunkiem:
Iza:
-Tak Pan xyz zamknął drzwi o kotłowni

Wszyscy się zaczęli śmiać, sędzina nie mogła wytrzymać i odroczyła sprawę.

Na zakończenie Historii powiem Wam że dziecki Izy i prezesa jest zdrowe, chowa się dobrze i asymiluję się z dzieciakami. Prezes wychodzi bez konsekwencji poza alimentami i wiejskie życie płynie dalej. ELO !