Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    


Bokser cwaniak

ControlYourMind • 2016-10-20, 07:45
2131
Taki kozak był :amused:

nowynick • 2016-10-20, 08:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (184 piw)
za wpojenie muzułmaninowi odrobiny pokory i kultury zawsze piwo :piwo:

Coś mi wpadło do butelki!

crossdressphyxia • 2016-10-20, 22:27
1311
Zobacz, co tam jest!

~PowerBoBass • 2016-10-20, 22:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (88 piw)
Ale Mu przyk***iła, aż mnie echo po grzejniku poszło :ubawdolez:

Walka ciemności z jasnością

fantastico • 2016-10-20, 12:12
874
Starcie odwiecznych sił zła i dobra przedstawione w przeciwstawnej kolorystyce. Agresor z wiadomym odcieniem zderza się z brutalną rzeczywistością, karzącą za podnoszenie ręki na siły jasności.

dertaz • 2016-10-20, 12:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (99 piw)
dobro w końcu zawsze musi zwyciężyć

Salto w tył

TT4 • 2016-10-20, 14:36
787
Oczywiście jak najbardziej udane. :)

KrisCFC • 2016-10-20, 15:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (28 piw)
Świetne salto, było blisko,
By paraliż wygrał wszystko.
Mimo, że się tak nie stało,
Ja piwerko daję śmiało.

;)

Mamo jestem głodny!

crossdressphyxia • 2016-10-20, 21:42
532
-Zjadłbym coś!

-Jadłeś już!

-O k***a, to masz naszczane!

Zawulon • 2016-10-20, 21:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
Umarł z głodu i puściły mu zwieracze

Ujezdzanie dobrej lochy

Kithiru • 2016-10-20, 22:16
488
No to jazda ! :banany:






jak bylo to wiadomo co

Huragan

Dzyzys • 2016-10-20, 19:00
463


Huragan nie straszny rudemu metalowi :metalhead:
mygyry • 2016-10-20, 20:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
karoldeicide, No to musisz mieć naprawdę ciężko :amused:

Udaremniona próba kradzieży.

JohnDeliver • 2016-10-20, 01:07
388
Akcja dzieje się w UK.

Trzech czekoladowych nastolatków napada 15-letniego chłopaka. Próba pobicia oraz kradzieży , ale jeden z kierowców postanowił wkroczyć do akcji.



po tagach nie było , świeżo zabujane z jm.
Jod123 • 2016-10-20, 02:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (74 piw)
johnedeliver napisał/a:

...Trzech czekoladowych ....




chmurny jak noc, cmentarny, grobowy, karawaniarski, pochmurny, pogrzebowy, pomarkotniały, ponuracki, ponury jak chmura gradowa, posępny, zgasły, zgaszony, żałosny, żałośliwy, brudny, czarny jak święta ziemia, czarny od kurzu, liszajowaty,
nie grzeszący czystością, nie pierwszej czystości, niedomyty, pobrudzony, podejrzanej czystości, poplamiony, powalany, przybrudzony, splamiony, ubabrany, ubłocony, ubrudzony, ufajdany, umorusany, upaćkany, upaprany, usmarowany, uświniony, utytłany, w plamach, wątpliwej czystości, wybrudzony, wyplamiony, wyświniony, zababrany, zabłocony, zabrudzony, zafajdany, zanieczyszczony, zapaćkany, zapaprany, zapaskudzony, zaplamiony, zapuszczony, zapyziały, zaświniony, alarmistyczny, alarmujący, apokaliptyczny, fatalistyczny, kapitulancki, katastroficzny, niedobry, niefortunny, niepokojący, niepomyślny, ponury, przygnębiający, złowieszczy, złowrogi, złowróżbny, zły, żałobny, dramatyczny, hiobowy, koszmarny, makabryczny, okropny, panikarski, pesymistyczny, potworny, rozpaczliwy, upiorny, nieciekawy, nieprzyjemny, przygniatający, przykry, tragiczny, werterowski, osyfiony, posmolony, usmolony, uszlajany, wysmarowany, zapluty, ostrzegawczy, chmurny, depresyjny, pechowy, bajroniczny, elegijny, mroczny, bezwyjściowy, czarny z brudu, niechlujny, nieczysty, skalany, szary, uwalany, zasmarowany, kiepski, defetystyczny, beznadziejny, fatalny, godny pożałowania, opłakany, feralny, katastrofalny, niefartowny, niekorzystny, zgubny, hiobowa, tragiczne, tchórzowski, ciemnoszary ciemna chmury, ciemny, czarny ciemny okres w życiu, przydymiony, ciemnawy, mrocznawy, nieoświetlony, pogrążony w mroku, przyciemniony, szarawy, atramentowy, czarniawy, czarniusieńki, czarniutki, hebanowy, kirowy, kruczoczarny, kruczy, smolisty, bez wyjścia, nieszczęsny, nieudany, niegodziwy, nieuczciwy, podejrzany, występny, niepocieszający, zasmucający, cienisty, zacieniony, ciemny jak noc, nielegalny, nieoficjalny, potajemny, amoralny, nieetyczny, niemoralny, wisielczy, ciemnoszary, brudzący, ciężki, męczący, pociemniały, poczerniały, przyczerniały, sczerniały, pełnoziarnisty, razowy, podły, zjadliwy, złośliwy, kary, wrony, najciemniejszy, prawie czarny, mało jasny, koloru czarnego, ciemnoskóry, czarnoskóry, czerń, kir,
brązowy, brunatny, kasztanowaty, kasztanowy, korkowy, migdałowy, miniowy, rdzawy, rudawy, sepiowy,

Bądź człowiekiem... Nie obrzydzaj czekolady.

Chromowanie - jak to się robi?

JohnDeliver • 2016-10-20, 01:19
376
Jak wiadomo Sadistic i bawi i uczy, zatem mam dla was materiał o chromowaniu.



Cytat:

Prezentacja firmy Galvano Osiński z Piaseczna. Film o firmie jest swego rodzaju instruktarzem - jak prawidłowo przeprowadzić renowacje chromu?

Film promocyjny pokazuje proces renowacji zderzaka pochodzącego z zabytkowego Mercedesa. Galwanizacja, niklowanie, miedziowanie, chromowanie detali.
Materiał został zrealizowany przez Portal biznesowy - BIZNES VIDEO w firmie GALVANO z Piaseczna (województwo mazowieckie)

Jak wygląda proces renowacji? Renowacje starych samochodów, renowacje części motocykli, proces galwanotechniczny.