Sierpień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      


Harry Potter

slimmite • 2016-09-04, 23:41
1323


Żarty się skończyły :lodowka: :lodowka: :lodowka: :lodowka:

Malowanie

szpon2 • 2016-09-04, 18:04
532
– Fiodor, źle ty te ściany malujesz. Kolor ch*jowy, a i farba silnie toksyczna.
– O Boże! Gadający kot!
– No toż mówię – toksyczna ta farba.

czołowe

TT4 • 2016-09-04, 04:20
477
3 ofiary śmiertelne. Przysnęło mu się. 0:15
krzyks • 2016-09-04, 12:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (165 piw)
Baba nie darła by ryja, to by się minęli. Za wcześnie go obudziła. :kawa:

nokaut po strzyżeniu

TT4 • 2016-09-04, 23:29
408
Pewnie go rozśmieszał...

bardzo niebezpieczny człowiek

TT4 • 2016-09-04, 04:31
354
twardy sk***ysyn...
Tafariel • 2016-09-04, 08:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (87 piw)
Daniel01 napisał/a:

, a tak po za tym wyr*chałem w piździe finałem swoją żonę!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Patrzcie co dzieje się z ludźmi po ślubie, r*cha raz na rok i to jest święto :amused:

lodzik po narkozie

TT4 • 2016-09-04, 19:32
326
Nie połyka - nie nadaje się... 8-)
wulfgarval • 2016-09-04, 19:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (104 piw)
Nie tego się spodziewałem odpalając filmik. Ni ma piwa.

Przejażdżka w Kolumbii

TT4 • 2016-09-04, 12:47
307

W chwili wypadku policja zajmowała się pijanym kierowcą. Dwie ofiary śmiertelne, pięć osób rannych.
Dwa-Palce-W--Natalce • 2016-09-04, 18:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
I ta klimatyczna muzyczka niczym za czasów Pabla Emilio Escobara Gaviri :D
ehh.. stare dobre czasy karteli narkotykowych, hawajskich koszul i prawdziwej białej damy
a nie jakies tam pedalskie mefedrony jak teraz

Polaczek zostanie polaczkiem.

fabiothethird • 2016-09-04, 11:02
182
Poznaniaki doniosły na 8-letnią dziewczynkę, która zbierała pieniądze na leczenie swojej mamy.

Cytat:



Setki osób przyjechały na kiermasz zorganizowany przez ośmioletnią Asię z Poznania. Dziewczynka zbiera pieniądze na leczenie i rehabilitację swojej mamy.

Kilka dni temu na klatkach schodowych jednego z poznańskich osiedli rozwiesiła ogłoszenia o akcji. A dziś, w sobotę 3 września, kiermasz przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Była m.in. loteria z nagrodami. W zamian za datek można było zrobić sobie zdjęcie w małym fiacie, przejechać się harleyem, pomalować sobie twarz, zjeść loda lub ciasto. Do skarbonek często trafiały banknoty o najwyższych nominałach.

Na kiermaszu pojawiła się też zaskoczona mama Asi. - Kochana córeczko, chciałam ci powiedzieć, że bardzo cię przepraszam za moją pierwszą reakcję. Będąc jeszcze w szpitalu powiedziałam, że bardzo narozrabiałaś. Teraz chcę powiedzieć, żeby wszyscy słyszeli, że pięknie narozrabiałaś - mówiła na konferencji matka dziewczynki.

Akcja charytatywna na poznańskim osiedlu Batorego mogła się nie odbyć, ponieważ znaleźli się tacy, którzy… złożyli donosy. Zdaniem złośliwych, loteria Asi była nielegalną grą hazardową.

Urzędnicy po otrzymaniu pism z donosami - jak podaje Głos Wielkopolski - łapali się za głowy. Procedurę kontrolną musieli jednak uruchomić. Na szczęście, sytuację uratowała Fundacja Dar Szpiku, która dopełniła za Asię formalności.

Radio ZET/ŁS



Bo polaczek cebulę opuści, cebula polaczka nigdy. [/quote]