18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe testy na prawo jazdy

kuba1181 • 2013-12-14, 12:02
Jako że w poniedziałek idę na egzamin teoretyczny na prawo jazdy rozwiązuje sobie testy (nowe przepisy+testy w Kłodzku od 2 grudnia 2013) Po 4 miesiącach olewania prawa jazdy czas to zrobić. Oto jedno z wielu głupich pytań w testach.


I tak pewnie wyląduje w sucharach szkoda.

en...........an

2013-12-14, 12:05
Współczuje. Te testy to parodia. Zamiast sprawdzać faktyczną wiedzę i umiejętności praktyczne to oni się k***a o perfumy pytają.

A skąd ja mam to k***a wiedzieć??? Czy jeżeli koleżanka siedzącą obok ma akurat ciotę to czy mam jej nie wpuszczać do auta bo rozproszy moją uwagę? :lodowka:

BongMan

2013-12-14, 12:07
Jak mi kiedykolwiek zabiorą prawko, to na pewno nie będę zdawał w tym zj***nym kraju i nabijał kabzy j***nym cwaniaczkom, kolesiom i krętaczom. Odradzam to też każdemu. Prawo jazdy - wszędzie, tylko nie w Polsce. Jak ch*jki stracą możliwość rypania całych stad jeleni, to może zmienią system na normalny, bardziej przyjazny dla człowieka i sensowny, jak w każdym cywilizowanym kraju.

RockyWood

2013-12-14, 12:12
@up

polecam UK - tydzień zachodu MAX bez tępych formalności
ew. polecam niektóre stany USA - tam to jest (lub była parę lat temu) kwestia 15 minut :D tak tam kuzyn zdawał.

Takeda

2013-12-14, 12:15
@up to ja dodam do tego Szwajcarię. Sam zdałem bez problemu u nas, ale moja ciotka chyba z 5 razy została oblana, wyjechała do Szwajcarii do pracy i tam zrobiła na luzie.

pakicito

2013-12-14, 12:22
Cytat:

Jak mi kiedykolwiek zabiorą prawko, to na pewno nie będę zdawał w tym zj***nym kraju i nabijał kabzy j***nym cwaniaczkom, kolesiom i krętaczom.


tylko na B są problemy, na C i CE jest luzik

raf-ret

2013-12-14, 13:00
i co pewnie odpowiedziałeś że nie :P

kuba1181

2013-12-14, 13:25
raf-ret napisał/a:

i co pewnie odpowiedziałeś że nie :P



nie widzisz zaznaczonego "TAK"?

McMenel

2013-12-14, 13:57
Dobra rada czekaj z odpowiedzią do samego końca. Przeczytaj 3 x pytanie. Bo czasami są tak debilnie sformułowane że człowiek się staje się pewny iż możliwe jest minusowe IQ.

sqnk

2013-12-14, 14:47
robia z ludzi idiotow.. ja na motor nie zdalem praktyki bo debile wymyslili takie sztuczki co doswiadczony motocyklista by nie zrobil ,, trzepia kase zlodzieje a rzad sie zgadza bo ma z tego dobry procent wiec zabic sk***ysyow

en...........an

2013-12-14, 15:05
sqnk napisał/a:

Posty: 16777214



O k***a. Ale naj***łeś. :shock:

A co do prawka i fotoradarów. Wiadomo że chodzi tylko o kasę.

sqnk

2013-12-14, 15:45
enjoypoznan, hehe to jakis blad ale ch z tym niech sobie jest raczej niemozliwe walnac tyle postow

re...........ka

2013-12-14, 17:57
pie**olenie, ja też myślałem, że egzamin jest debilny, szczególnie pytania ogólne. Jak robiłem w domu na wiele prób chyba raz zdałem, pytania były tak głupie, że tylko się wk***iałem. Byłem pewny porażki więc do egzaminu podszedłem bez stresu, na egzaminie pytania były proste i nie takie głupie jak na tym obrazku i zdałem bez problemu.

sqnk, Zmiany dotyczące motocykla są akurat dobre i jest tam wszystko co umieć powinieneś, chcąc jeździć po drogach. Z czym masz problem wyprowadzenie motocykla :mrgreen:

edit: Zwróćcie uwagę za ile pkt jest to pytanie, 3! Za 3 pkt są pytani z przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy, a nie tego typu.

Marshal

2013-12-14, 18:10
@sqnk
Gowno prawda ze nie do zrobienia...
W UK o ktorym tak mowicie ze latwo, wlasnie sa takie "sztuczki" i co? i ludzie zdaja i lepiej to oddaje to co dzieje sie na drodze niz krecenie 8 po 30 razy. I nie motor a motocykl

negant

2013-12-14, 18:13
skąd wziąć te pytania do ćwiczeń?