18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe testy na prawo jazdy

kuba1181 • 2013-12-14, 12:02
Jako że w poniedziałek idę na egzamin teoretyczny na prawo jazdy rozwiązuje sobie testy (nowe przepisy+testy w Kłodzku od 2 grudnia 2013) Po 4 miesiącach olewania prawa jazdy czas to zrobić. Oto jedno z wielu głupich pytań w testach.


I tak pewnie wyląduje w sucharach szkoda.

radzio050

2013-12-14, 18:14
Takie pie**olenie, takie durne pytania sa dla idiotów którzy zaznaczyli by "nie" . Zeby wyeliminować debili którzy chcą zdać prawko .
Zdawałem 2 tyg. temu po zabraniu prawka na dwa lata, i całe zdanie prawka zajęło mi 1 tydz. Jeżeli przeczyta sie książkę z przepisami (i ja k***a zrozumie) którą dostaje się na kursie można byc w 90% pewnym ze zda sie ten egzamin. 10% to stres chociaż k***a pamietam jak zdawałem za pierwszym razem to na teorie sie kładło lache i uczyło na pamięć i widać jak sie jezdzi po warszawie to ludzie sie boja bo nie znaja znaków i jest panika . Pozdrawiam

op...........ve

2013-12-14, 18:32
te testy to jest kwestia 2 dni poklikania w te pytania, wystarczy 2x naukę tam zrobić i można zdać...wystarczy pomyśleć, ale nie k***a ból dupy o to że trzeba myśleć bo na starych się każdy na pamięć uczył...zdawałem teorię jakoś w kwietniu tą nową i zdałem za 1 razem jakoś bezproblemowo a na 30 osób zdało łącznie ze mną 4 osoby :idzwch*j:

borokefeler

2013-12-14, 18:32
Pytania są rzeczywiście fajne np. "Czy podczas otwierania drzwi w samochodzie trzeba zachować ostrożność?" odpowiedź brzmi NIE, albo co jest obowiązkowym wyposażeniem - gaśnica, trójkąt czy apteczka? Można zaznaczyć tylko jedno...
Do tego są pytania z mechaniki np. w jakiej temp. gotuje się płyn hamulcowy, jakie wymiary mają tablice i ogólnie o podzespoły i pierdoły. Ja zdałem ale współczuję tym co mają to przed sobą

MCL

2013-12-14, 18:35
Przestać jęczęć pytanie jest debilne ale logiczne i dostaniesz za nie kolejne punkty do zdania. Uważam że obecna forma prawa jazdy jest dobra, bo eliminuje debili i łosiów, którzy uczą się pytań na pamięć, a potem na drodze nie wiedzą co się dzieje ;)

mateuszmatel

2013-12-14, 18:41
radzio050 napisał/a:

Takie pie**olenie, takie durne pytania sa dla idiotów którzy zaznaczyli by "nie" . Zeby wyeliminować debili którzy chcą zdać prawko .
Zdawałem 2 tyg. temu po zabraniu prawka na dwa lata, i całe zdanie prawka zajęło mi 1 tydz. Jeżeli przeczyta sie książkę z przepisami (i ja k***a zrozumie) którą dostaje się na kursie można byc w 90% pewnym ze zda sie ten egzamin. 10% to stres chociaż k***a pamietam jak zdawałem za pierwszym razem to na teorie sie kładło lache i uczyło na pamięć i widać jak sie jezdzi po warszawie to ludzie sie boja bo nie znaja znaków i jest panika . Pozdrawiam



Powiedział koleś któremu zabrali prawo jazdy na 2 lata (pewnie za jazde po pijaku)

is...........ay

2013-12-14, 18:44
@sqnk. Policzyłem Twoje posty i nie masz ich 16777214, tylko 99. Pozdrawiam,
kuamco! :D

rksrobert

2013-12-14, 18:57
BongMan napisał/a:

Jak mi kiedykolwiek zabiorą prawko, to na pewno nie będę zdawał w tym zj***nym kraju i nabijał kabzy j***nym cwaniaczkom, kolesiom i krętaczom. Odradzam to też każdemu. Prawo jazdy - wszędzie, tylko nie w Polsce. Jak ch*jki stracą możliwość rypania całych stad jeleni, to może zmienią system na normalny, bardziej przyjazny dla człowieka i sensowny, jak w każdym cywilizowanym kraju.



Idź ty już w ch*j. Cały czas narzekasz na kraj, w którym nie mieszkasz. Nie odprowadzasz tu podatków, nie wiem czy głosujesz, nie żyjesz tutaj. Zapie**alasz u araba na obczyźnie i jeszcze masz czelność ciągle zrzędzić. Jeśli wszystko w Polsce ci nie pasuje to proszę cie przestań wchodzić na polskie strony internetowe, a zacznij narzekać na holenderskich serwerach. Dlaczego uważasz, że w Polsce jest ch*jowo? Bo nie było pracy dla ciebie? Skoro nie masz żadnego zawodu ani fachu to nic dziwnego. I nie pie**ol, że skończyłeś Harvardy i inne ch*jozy, bo gdyby tak było to za granicą miałbyś lepszą pracę niż gotowanie krabów we mgle jak to ostatnio napisałeś.
PS. Kiedyś tu wrócisz i pierwszy będziesz stał w kolejce po zwrot podatku za pracę za granicą.

wickedSo

2013-12-14, 19:07
Nowe testy zdałem szybciej niż te stare :) A co do Kłodzka to się zgodzę , kiedyś się ktoś tam naprawdę wk***i i będzie nie za ciekawie . Jak się stoi i patrzy ile ludzi zdaje to średnio wychodzi 1/15 osób :)

Radysh

2013-12-14, 19:13
Na (bo zjeżdżasz w lewo) skrzyżowaniu bez świateł:

A: PrzePuszczasz pieszego
B: Czekasz, aż pieszy zrezygnuje z wystawiania macki na drogę.
C: Zwalniasz i obserwujesz trasę.
D: Rozjeżdżasz idiotę, który widząc sieć komunikacji nie potrafi się zdecydować.


Zakładam, że jedziesz 50 Km/h przy ładnej pogodzie

mietek997

2013-12-14, 19:14
Zdawąłem kilka dni temu na Ciężarówki teorię i mialem pytanie czy kierowca jest zoobligowanyy do zachowywania ciaglej ostrożności ja jako przyszly kierowca wielkiego ciężkiego auta zaznczyłem ze TAK dpowiedz mnie nieco zaskoczylo. Autentyczne pytanie dostępne na płytce z testami grupy image.

las84500

2013-12-14, 19:15
pakicito napisał/a:


tylko na B są problemy, na C i CE jest luzik



Chyba że na Odlewniczej w Warszawie jest -15 stopni i nie chce im się odpalać dwóch DAFów. Wtedy dają pod przyczepę solówkowego z podgiętym sworzniem od przypie**olenia w przyczepę w pierwszym miesiącu eksploatacji i całe zastępy kursantów oblewają na niewyskakującym zabezpieczeniu przy podpinaniu przyczepy.
:idzwch*j:

JabbaRider

2013-12-14, 19:27
Ale wy pie**olicie farmazony, 2miesiące temu zdałem obydwa egzaminy za pierwszym razem bez większego kłopotu.
Jeśli nie znacie przepisów i nie potraficie myśleć to ch*j do dupy a nie prawo jazdy.

pi...........ja

2013-12-14, 19:43
Ojej nie da się już wykuć pytań, tylko trzeba pomyśleć, więc płacz?

gin

2013-12-14, 19:48
Prawda jest taka, że wiele z tych nowych pytań jest z dupy. Ja się ciesze, że zrobiłem prawo jazdy kilka lat temu.


P.S Powiedzcie mi czy teraz też są bezterminowe prawa jazdy czy na czas określony?

maciak

2013-12-14, 19:55
@UP, już nie ma czegoś takiego jak prawo jazdy bezterminowe.