18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe testy na prawo jazdy

kuba1181 • 2013-12-14, 12:02
Jako że w poniedziałek idę na egzamin teoretyczny na prawo jazdy rozwiązuje sobie testy (nowe przepisy+testy w Kłodzku od 2 grudnia 2013) Po 4 miesiącach olewania prawa jazdy czas to zrobić. Oto jedno z wielu głupich pytań w testach.


I tak pewnie wyląduje w sucharach szkoda.

benzedrine

2013-12-14, 20:12
ja zdałam teorię za pierwszym razem idąc z przekonaniem, że obleję na idiotycznych pytaniach, ale ch*j z tym, można wykuć takie coś, gorsze są filmiki. pamiętam jak przerabiałam płytkę i było pytanie czy można jakiśtam manewr wykonać. okazało się, że pytanie dotyczyło nagrania z samego początku filmiku czyli ledwie widocznego rozmazanego znaku i kawałka jezdni widocznego przez czas krótszy niż pół sekundy- reszta filmiku dotyczyła zupełnie innej drogi, która była pokazana już przez cały czas

atha

2013-12-14, 21:06
@las84500 Niedługo mnie to czeka ciekawe jak pójdzie. Na A,B,C nie było problemu z C+E podobno ostatnio mocno się pogorszyło bo mają mniej kursantów i nadrabiają oblewkami. U nas w Wordzie podobno nigdy nie smarują sworznia i wchodzi jak zwisły ch*j do piczy.

Black Snake

2013-12-14, 22:22
Marudzicie, marudzicie, a ja na nowych zasadach zdawałem na motocykl i samochód. Na samochód za pierwszym razem 72pkt, na motor 67 niestety, a za drugim razem 74pkt. Niektóre pytania są jebnięte, ale trzeba pomyśleć przy nich. Odpowiedź na pytanie z tematu: TAK (na 99% takiego pytania na egzaminie nie dostaniesz). Poza tym 3x test pisałem, a łącznie około 10 pytań mi się powtórzyło. Jedyny mankament to to, że na motocykl miałem pytania z samochodu.

100PROcentZmC

2013-12-15, 16:49
k***a mam to samo i te same testy,ja egzamin zdaje po świętach...To jest parodia te pytania,mnie bardziej wk***iło pytanie o rozmiar nalepki z numerem rejestracyjnym na przedniej szybie...

akvir

2013-12-15, 23:32
ja mialem idiotyczne pytanie o wielkosc napleki rejestracyjnej na szybie ;p dzieki bogu mam to za soba :)

qw...........09

2013-12-16, 01:49
W Kłodzku od zawsze była większa maniana ze zdaniem prawka, niż w Warszaffce tudzież innych dużych miastach. :)

Leori

2013-12-17, 16:23
Ja zdałem teorię za pierwszym a praktykę za drugim razem. Na zrobienie prawka wydałem 1300zł razem z kursem. Było warto. Jak ktoś nie jest w stanie zdać do 6 razu nie powinien dostać prawa jazdy.