18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe prawo jazdy

Brutal90 • 2013-01-23, 19:01
Chciałem wam pokazać ludziska jak wyglądają nowe testy na prawko, które weszły w życie... k***a wszyscy się podniecali że taki trudny i ch*j, a tu naprawdę nie widzę przeszkód by spokojnie go zdać. Strach ma wielkie oczy to wszystko :) Polecam

Poza tym jak dla mnie osoby zdające mają łatwiej bo poprawna odpowiedź jest tylko JEDNA ! A nie jak było 1,2 bądź nawet 3.

Aby zaliczyć egzamin trzeba zdobyć minimum 68 pkt na 74 możliwych. Czasu jest naprawdę w miarę sporo, a to że nie można cofnąć pytania jest dla mnie wskazane, bo czy jadąc autem możesz cofnąć czas ? :D


Dża

2013-01-24, 19:06

Aley_23

2013-01-24, 19:27
Co za bzdura. Koles pokazuje testy 2013 a nie jak wyglada egzamin teoretyczny po zmianach. Tak sie k***a sklada ze egzamin na nowych zasadach jest znacznie inny od tego co znajduje sie w testach 2013. Przyklady sa w wiekszosci proste i wydawac by sie moglo, ze caly egzamin jest indentyczny. Szkoda tylko, ze egzamin jest tak doj***ny pytaniami, ze ostatnio bodajze zdalo 2 z 12 w 1 grupie a bylo takich. Juz nie chce podawac nieprawdziwych danych, ale filmik jest po prostu jawna prowokacja. I jebac kazdego kto napisze, ze tylko idioci nie zdali tego egzaminu. Zaloze, ze sie, ze wiekszosc nawet jestem wstanie napisac, ze 80% osob ktorzy maja juz prawko by oj***li ten egzamin. Wiec przestancie pie**olic

kalosz90

2013-01-24, 19:43
Większość ludzi do chyba w dupe tym twórcom wchodzi twierdząc, że to jest jak w prawdziwym życiu. W życiu masz k***a sytuację, a nie pauza i wyskakuje ci napis. Założę się, że jest tam parę pytań, które są tak zajebiście ułożone, że samo ich przekminienie zajmuje te 15 sekund. Jednak zgadzam się, że banał.

seven

2013-01-25, 13:55
Aley_23 napisał/a:

Co za bzdura. Koles pokazuje testy 2013 a nie jak wyglada egzamin teoretyczny po zmianach. Tak sie k***a sklada ze egzamin na nowych zasadach jest znacznie inny od tego co znajduje sie w testach 2013. Przyklady sa w wiekszosci proste i wydawac by sie moglo, ze caly egzamin jest indentyczny. Szkoda tylko, ze egzamin jest tak doj***ny pytaniami, ze ostatnio bodajze zdalo 2 z 12 w 1 grupie a bylo takich. Juz nie chce podawac nieprawdziwych danych, ale filmik jest po prostu jawna prowokacja. I jebac kazdego kto napisze, ze tylko idioci nie zdali tego egzaminu. Zaloze, ze sie, ze wiekszosc nawet jestem wstanie napisac, ze 80% osob ktorzy maja juz prawko by oj***li ten egzamin. Wiec przestancie pie**olic



Uspokój się, kiedyś zdasz teorię. :glasku:

Nutaharion

2013-01-28, 20:26
"Czy ta linia zatrzymania określa miejsce zatrzymania pojazdu?"
:samoboj: