18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe prawo jazdy

Brutal90 • 2013-01-23, 19:01
Chciałem wam pokazać ludziska jak wyglądają nowe testy na prawko, które weszły w życie... k***a wszyscy się podniecali że taki trudny i ch*j, a tu naprawdę nie widzę przeszkód by spokojnie go zdać. Strach ma wielkie oczy to wszystko :) Polecam

Poza tym jak dla mnie osoby zdające mają łatwiej bo poprawna odpowiedź jest tylko JEDNA ! A nie jak było 1,2 bądź nawet 3.

Aby zaliczyć egzamin trzeba zdobyć minimum 68 pkt na 74 możliwych. Czasu jest naprawdę w miarę sporo, a to że nie można cofnąć pytania jest dla mnie wskazane, bo czy jadąc autem możesz cofnąć czas ? :D


jzs44

2013-01-24, 10:21
korinogaro napisał/a:

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego w tym pytaniu czy można jechać w dowolnym kierunku prawo/lewo/prosto odpowiedź była nie skoro znaki informacyjne pokazywały w lewo/prosto/prawo lub prosto?


tez się zastanawiałem.
z tego pasa może jechać tylko prosto lub w prawo. a pasa nie może zmienić bo chyba zaczęła się linia ciągła przed skrzyżowaniem.

edit
a jednak nie, dalej jest przerywana. to nie mam pojęcia.

prof. Matolewicz

2013-01-24, 10:24
Ten test jest trudny dla tych geniuszy, co matury z matmy zdać nie potrafią.

stahkh

2013-01-24, 10:38
Ja pie**olę. Zamiast utrudnić to zrobili tak że już każdy idiota to zda...

Naprawdę zaczynam się bać jeździć.

drizzt666

2013-01-24, 10:40
gatun0 napisał/a:

Wystarczy że ktoś myśli logicznie i test jest do zdania.



Ale to są te same pytania co były wcześniej. Więc egzamin jest łatwiejszy. Wiele z nich jest właśnie nie do końca logiczna lub wręcz nielogiczna np z olejem: jak nie ma wyboru to leje się dowolny silnikowy ale trzeba go jak najszybciej wymienić. Obecnie wszystkie oleje silnikowe są ze sobą mieszalne ale mogą nie trzymać norm wymaganych przez producenta. Więc ściśle (w sensie logicznym) rzecz biorąc A i B są poprawne.

ert

2013-01-24, 10:52
seven napisał/a:

Ktoś kto raz nie zaliczył tego testu powinien być dożywotnio pozbawiony możliwości robienia prawa jazdy.



Daj test 5-letniemu dziecku. Jeśli nie zda, tzn., że nigdy nie powinno mieć prawa jazdy? aha.

chetek

2013-01-24, 10:58
Popełniłem jeden błąd - tylko dlatego, że nie załadował mi się filmik dla danego pytania. Banał.

dedrex

2013-01-24, 10:59
banalne, w swojej prostocie łatwiejsze napewno od wcześniejszych

Sz...........jk

2013-01-24, 11:22
Test banał, ale mnie bardziej wk***ili zmianami przepisów na kat. C. WKU wysłało mnie na to prawko, stwierdzili, że jak zdam do kwietnia to mnie biorą do jednostki. No to sobie myśle, ok, wyłoże te 2500-3000zł i będę miał już kontrakt, ale nie k***a. Zmieniły się przepisy, teraz muszę mieć albo 21 lat żeby zrobić C, albo zrobić kwalifikację wstępną (280 godzin zajęć) i zapłacić za nią około 5000zł, plus kurs, psychotesty, okulista i standardowo badania lekarskie. ch*j w dupę ustawodawcom.

Br...........ki

2013-01-24, 11:23
W poprzednim też były podobne pytania. Tylko tu jest ile tych pytań 4k? 2K? Wyobraźcie sobie że połowa jest taka łatwa ale reszta może być trudna.

heinzzz

2013-01-24, 11:23
Ja po 9 latach od zdania prawka zrobiłem sobie ten test i 1 błąd. Teściu co ma prawko 20 lat zrobił 2. a na starych testach dziś ja mam 6 błędów, teściu 11.
Stare testy na egzaminie rozwiązałem w niecałe 2 minuty tam się nie zastanowiło nad pytaniem
widziałeś obrazek i obkuty bez czytania treści zaznaczałeś odpowiedź. Jak myślałeś logicznie to zaraz błąd.

oozyxak0o

2013-01-24, 11:32
i tak wiekszosc z was jest p*zdami bo w zime gaz do dechy sprzeglo szybko puszczacie i hamulec do oporu,znawcy j***ni k***a

Sz...........jk

2013-01-24, 11:37
@oozyxak0o

No, już już, spokojnie bo zawału dostaniesz. Ty oczywiście jesteś mistrzem kierownicy i wiesz jak inni prowadzą pojazdy. Idź się baw dalej resorakami.

Hampelek

2013-01-24, 11:44
nawet w miarę łatwy, dużo pytań jeszcze ze starych testów, dziwne, że jest aż tak mała zdawalność tych testów

filipsworks

2013-01-24, 11:53
Starą teorie zdałem bez stresu, a to bym upie**olił aż miło. Filmiki są niejasne. Wyraźnie widać jeden znak, a przy odpowiedzi brany jest znak z samego końca filmiku. I tak - zdając na szybko można - nawet przy poprawnej interpretacji sytuacji uj***ć, tak jak ja był to zrobił mając 61 p z nowego.

beowulf111

2013-01-24, 12:05
myślę że duża liczba fotoradarów też jest dobra