18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe, nigdy nie publikowane nagranie z zawalenia się WTC

maksymilian45 • 2016-07-27, 16:33
W sieci na liveleaku pojawilo sie nagranie z kontrolowanego wyburzania.

Jestem ciekaw kiedy pojawią sie kolejne nagrania i kiedy cala prawda wyjdzie na jaw.

Novik

2016-07-27, 18:13
prawda już dawno wyszła na jaw :3

Kosmodysk

2016-07-27, 18:14
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Akurat wtedy chodziłem z taką Karolinką z gimnazium- nie umiała jeszcze dobrze robić loda.

botspam

2016-07-27, 18:15
Zaj***li kilka tysięcy ludzi po to żeby mieć pretekst do zaj***nia większej ilości ludzi i nikt im nic nie zrobi.

morderuk

2016-07-27, 18:16
Kretynem to trzeba byc zeby lykac wszystko co podaje tv i nie zadawac sobie zadnych pytan tylko zyc jak osiol i sprzedawac sie na wyborach za 500 zł miesiecznie, ale nie chce mi sie tutaj dyskutowac na temat 9/11, bo to zbyt szeroki temat i kazdy kto jest zainteresowany moze sobie opinie wyrobic.

quraaq

2016-07-27, 18:20
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



To był początek trzeciego roku funkcjonowania gimnazjów.

gibgibgibon

2016-07-27, 18:27
Widziałem ten film kilka lat temu i znam ten kanał.

Zadajcie sobie pytanie dlaczego w KAŻDYM FILMIE na tym kanale nie ma ani jednego momentu w którym któraś z wież zaczyna się walić ?
W każdym filmie jest jakaś kombinacja, jakieś cięcie.. w ŻADNYM nie widać najważniejszego momentu.

Niech mi ktoś to wytłumaczy.

Cheeki

2016-07-27, 18:30
W.S.N.R. napisał/a:

Wieżowce w ścisłej zabudowie są projektowane tak, by było jak największe prawdopodobieństwo, że zawalą się właśnie w taki sposób. Spytajcie dowolnego architekta. Tyle w temacie.

Chodzi o to, żeby uniknąć efektu domina, bo to by dopiero była katastrofa.


Dlatego warto też nadmienić, że wszelkie firmy zajmujące się wyburzaniem budynków to pic na wodę i wyłudzanie kasy. Wystarczy jebnąć kilka lasek dynamitu (lub wpie**olić się samolotem pod byle jakim kątem) w dowolnym punkcie budynku i sukces gwarantowany - budynek zawali się idealnie prostopadle w kierunku ziemi nie niszcząc infrastruktury znajdujące się w jego okolicy (no, może oprócz maksymalnie jednego przypadkowego budynku, który również zawali się w sposób perfekcyjny). :ok:

Giepson

2016-07-27, 18:34
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Nie dość, że pie**olnięty to jeszcze bezczelny. Nie wypowiadaj się na temat na który nie masz bladego pojęcia.

Zacytuję tutaj wikipedię bo widać, że Twój ograniczony umysł nie jest w stanie zapamiętać instrukcji obsługi Google. Tym osobom które postawiły piwo tamtemu osobnikowi mogę przy okazji również pogratulować braku samodzielnego myślenia. Co za banda lemmingów ...

Cytat:

Gimnazja w polskim systemie oświaty pojawiły się ponownie 1 września 1999 roku



Bez pozdrowień.

3-buch

2016-07-27, 18:44
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Nie było gimbazy? no chyba k***a komuś się j**ie.
Jestem 85 rocznik i gimbaza mnie ominęła bo byłem ostatnią ósmą klasą. skoro ja w 2001 roku byłem w 2 liceum to jak nie było gimbazy? Gimbazowa zaraza pojawiła się 1999/2000 bucu.

I do tego ja to pamiętam jak do liceum się wybierałem to o ok 7 rano puszczali to już w wiadomościach a nie po szkole drugi bucu..

Elmah

2016-07-27, 18:44
Ładnie to Bush rozj***ł.

KarolND

2016-07-27, 18:54
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Było.

maly-boy

2016-07-27, 19:01
Oszuście zamach był przed 9 rano. O tej porze to Ty mogleś dopiero iść do tej gimbazy a nie z niej wracać ^^

meier

2016-07-27, 19:07
było gimbazjum, bylem drugim rocznikiem. Pamietam, ze ogladalem akurat dragonbula zet, jak sei skonczyl to popatrzalem na wtc:)

bialy9923

2016-07-27, 19:09
rafalemilian napisał/a:

Pamiętam ten dzień, wróciłem z gimbazy i zacząłem jeść pomidorową akurat to leciało w tv, później poszedłem z ziomem pograć w piłkę i jak wróciłem do domu to wk***iony byłem że zamiast puścić McGyvera bo akurat pora była to dalej napie**alali o wyburzeniu jakiś klocków w Chamburgeryce.



boss. napisał/a:

Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



"Gimnazja w polskim systemie oświaty pojawiły się ponownie 1 września 1999 roku"

"Zamach z 11 września 2001"

j***ny kłamco :P ażeby Cię te ciapaki r*chały jak kozy :)