18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noś odblaski! Daj się zobaczyć! Nie daj się zabić!

Tutrop453 • 2017-10-31, 12:44


Kampania Społeczna portalu Bielskie Drogi i Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej

TytanowyRosomak

2017-10-31, 12:55
Ten odgłos pie**olnięcia :P Jakby w bongosa zapie**olił :)

Darex

2017-10-31, 12:58
Fake, jak można pytać jak nazywa się Pikachu

Noside

2017-10-31, 12:59
Faktycznie jakiś sadysta to robił. Te dialogi, ten kierunkowskaz na łuku..

Bielecki

2017-10-31, 13:00
Gdzie ona chce się dodzwonić? :amused:

Halman

2017-10-31, 13:01
Adam Aljovich

b0r000

2017-10-31, 13:04
Co do wykonania to się powstrzymam od komentarza :amused:
Ale przekaz zrozumiały
Pamiętam jak kiedyś wracałem z Przystanku Woodstock po 20 kilku idących zauważyłem dopiero kilka metrów przed maską (czarne ciuchy) ale jedni pomyśleli i mieli włączoną latarkę w telefonie i ten mały świecący punkt już powodował że wiem ze ktoś tam idzie.

nowynick

2017-10-31, 13:07
akcja spoko, ale ten spot jest po prostu tak ch*jowy, że bardziej się sp***olić nie dało :D I ten k***a drewniany dialog:
-podobno złapałeś pokemona pokażesz mi? Fajny jak się nazywa?
-pikachu...
:homer:

@ramzes co to ma wspólnego z tą nawaloną ruską pielęgniarką , że dubla zgłosiłeś?

krzyks

2017-10-31, 13:18
nowynick napisał/a:

akcja spoko, ale ten spot jest po prostu tak ch*jowy, że bardziej się sp***olić nie dało :D I ten k***a drewniany dialog:
-podobno złapałeś pokemona pokażesz mi? Fajny jak się nazywa?
-pikachu...
:homer:

@ramzes co to ma wspólnego z tą nawaloną ruską pielęgniarką , że dubla zgłosiłeś?



Akcja potrzebna, ale w ch*j źle zrobiona. Sam byłem raz po jednej stronie wiele lat temu, potem po drugiej wielokrotnie, choć udawało mi się uniknąć najgorszego.

Ramzes pewnie sprawdza czujność Velture : 8-)

kokos_123

2017-10-31, 13:21
Najlepsze jest to, że jedno dziecko miało odblaski, tylko przymocowane w niewidocznym miejscu...
Jezu ten film ma tylko 3 minuty, jakim cudem udało im się tyle rzeczy sp***olić, np gość włącza kierunek lewy, a świeci się prawy!? (inna sprawa to czemu włącza ale mniejsza)

Swoją drogą raz jechałem busem (jako pasażer, na szybie), droga nieoświetlona poza miastem, nagle w oddali widzę 2 punkciki co się ruszają góra dół, góra dół. Kierowca nagle odbija w prawo, okazało się że to rowerzysta, a te punkciki to odblaski od pedałów, chłopa by o mało co nie zabił, kompletnie go widać nie było nawet z 5 metrów (oczywiście cały na czarno ubrany).

27czerwiec2017

2017-10-31, 14:28
krzyks czy ty znowu zacząłeś pić ? bo jakoś inaczej piszesz tak jakby nie ty

mp0011

2017-10-31, 15:07
kokos_123 napisał/a:

...nagle w oddali widzę 2 punkciki co się ruszają góra dół, góra dół. (...) kompletnie go widać nie było nawet z 5 metrów



To się nie trzyma kupy. Albo widziałeś odblaski, albo go nie widziałeś.

A tak na poważnie - jechałem ostatnio DW po 18 rowerem, Sporo odblasków + mocna tylna lampka (mogę w jej świetle czytać tablice z nazwami miejscowości pół kilometra za mną, odblaski słupków jeszcze dalej) a i tak TIR hamował awaryjnie metr ode mnie. (Uskoczyłem do rowu, więc na materiał na Harda musicie jeszcze poczekać). Prosta droga, brak pobocza.

Dlatego uważam, że takie akcje służą jedynie daniu pretekstu kierowcy, który takiego pieszego potrąci.
Od odblasków sporo ważniejsze jest poruszanie się właściwą stroną, a odblask i tak staje się niewidoczny gdy zza pieszego jedzie cokolwiek i oślepia kierowcę. Niestety, pieszy wtedy myśli że jest widoczny, co daje mu złudne poczucie bezpieczeństwa.

A w razie potrącenia, starczy wyj***ć odblaski i udawać, że pieszy ich nie miał...

biala20

2017-10-31, 15:35
k***a, to był seba! Wszystko w porządku!

Kocur28

2017-10-31, 15:44
Przynajmniej nie będzie musiała tyrać z obiadkami w kuchni