18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noś odblaski! Daj się zobaczyć! Nie daj się zabić!

Tutrop453 • 2017-10-31, 12:44


Kampania Społeczna portalu Bielskie Drogi i Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej

Mors_Nigra

2017-10-31, 16:06
Plecak tej dziewczynki na początku... co on, ma raka, że ma tyle guzów?

acetylosalicylowy

2017-10-31, 16:13
Nieważne jakie wykonanie, ważny szczytny cel i przekaz tego filmu.

lakeroll

2017-10-31, 17:01
ratownicy od razu na oddział zamknięty pakują babę

ellsworth

2017-10-31, 17:04
Szkoda tylko, że nawet gdyby założył odblask na rękę tak jak ta dziewczyna to i tak by go zasłonił tułowiem gmyrając przy komórce. Generalnie uważam, że piesi po jezdni/poboczu powinni mieć obowiązek chodzenia po zmroku w KAMIZELKACH ODBLASKOWYCH, a nie jakiś tam malutki odblask w jednym miejscu i myślą że ich widać.

Olek129

2017-10-31, 17:39
Jaaa pie**ole co tutaj policja robi :mrgreen: Chodź w sumie pasują do sadistica

chrucik

2017-10-31, 17:56
przecież miał odblaski.


Mom and Death

2017-10-31, 18:04
- Oto ten pokemon.
- Jak się nazywa?
- To Pikachu, co ty k***a głównego pokomona nie znasz? W piwnicy mieszkasz? sp***alaj!.


józekdeluxe

2017-10-31, 18:26
Mnie pierwsze co uderzyło w tym filmie, to fakt że takie małe dzieciaki same zapie**alają z buta po ciemku przez jakieś wygwizdowo, a matka to wcale nie żadna menelka ani styrana sprzątaczka na trzeciej zmianie tylko zadbana milfetka, która zamiast czekać w suviku pod szkołą, ze stoickim spokojem miesza zupę w swojej nowoczesnej kuchni.

kokos_123

2017-10-31, 18:29
mp0011 napisał/a:

To się nie trzyma kupy. Albo widziałeś odblaski, albo go nie widziałeś.


Widziałem 2 punkciki tuz nad asfaltem, nie skojarzyłem że to rowerzysta, dopiero z bliska jak go reflektory doświetliły, to się połapałem, że to odblaski pedałów.

swoją drogą właśnie zobaczyłem, że mu się awaryjne włączyły, od hamowania, nie prawy kierunek.

Anonimowyja

2017-10-31, 19:07
Wielu leży w grobach bo myśleli, że jeśli oni widzą samochód, to kierowca też ich widzi.
Nie ma dnia, kiedy w drodze do pracy nie mijam rowerzysty, który nie ma najmniejszego odblasku, o lampce nie wspominając. Ludzie wolą wydać 20zł na jakieś duperele niż zainwestować w swoje bezpieczeństwo i kupić ten zasrany komplet lampek do roweru. Zdarzyło się nawet, że jakaś ledwo trzymająca pion kobieta jechała poboczem pod prąd, no bo przecież pieszy idzie lewym poboczem, to czemu ona też nie może?
Idąc w drugą skrajność, to strasznie denerwują pedaliści, którzy mają lampki o dużej mocy (które nie oświetlają samej jezdni, ale też "walą po oczach", które w połączeniu z efektem stroboskopowym powodują rozkojarzenie u kierowcy - mimowolnie skupia się na tym migającym, denerwującym punkcie, przez co doznaje olśnienia.

nectovelius

2017-10-31, 19:10
acetylosalicylowy napisał/a:

Nieważne jakie wykonanie, ważny szczytny cel i przekaz tego filmu.


Taaa... jak nie ważne :?: Nie pie**ol :!: Po minucie od pie**olnięcia kilka zastępów straży pożarnej, policja, oddział ratunkowy, a matka zdążyła dobiegnąć na miejsce, gówniak dalej leżał tak, jak go auto uj***ło, nikt mu pomocy nie udzielał, trupa nie przykryli (pewnie jeszcze dychał), tylko słychać było w tle jak maszyny pracują i rozcinają auto, żeby kierowce wydostać.... wykonanie zajebiste, ukazuje jak na prawdę pracują "ratownicy" ;)

bodzio667

2017-10-31, 19:23
Następnym razem będzie szedł lewą stroną.

mp0011

2017-10-31, 19:27
kokos_123 napisał/a:


Widziałem 2 punkciki tuz nad asfaltem, nie skojarzyłem że to rowerzysta, dopiero z bliska jak go reflektory doświetliły, to się połapałem, że to odblaski pedałów.



W myśl zasady - nie wiem co to tak świeci, to rozjadę ;)

ho...........zo

2017-10-31, 19:37
Ja nie noszę odblasków, bo nie chcę wyglądać jak przygłup.

Dżizas_kurde

2017-10-31, 19:43
Wieśniaki tak mają... lezie tą drogą..... bo przecież k***a.. księdzu na tacę trzeba dać... ale zrzutę na chodnik sobie we wsi zrobić to już ch*j.....

W ogóle powinien być zakaz poruszania się pieszych drogą lub poboczem.

Cytat:


Ja nie noszę odblasków, bo nie chcę wyglądać jak przygłup.




Na nagrobku sobie tak każ napisać.


Bo głupota błyszczysz na kilometr... tylko tego z daleka i w nocy nie widać.

Cytat:


A tak na poważnie - jechałem ostatnio DW po 18 rowerem, Sporo odblasków + mocna tylna lampka (mogę w jej świetle czytać tablice z nazwami miejscowości pół kilometra za mną, odblaski słupków jeszcze dalej) a i tak TIR hamował awaryjnie metr ode mnie. (Uskoczyłem do rowu, więc na materiał na Harda musicie jeszcze poczekać). Prosta droga, brak pobocza.


A wiesz dlaczego pedalarzu ? czy nie dociera to do ciebie ?
Bo k***a się rowerem w nocy po DW nie jeździ k***a patafianie....
Powinien cię rozj***ć i pojechać dalej.. fajnie by wyglądało to twoje migające na kolorowo ścierwo...