18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noś odblaski! Daj się zobaczyć! Nie daj się zabić!

Tutrop453 • 2017-10-31, 12:44


Kampania Społeczna portalu Bielskie Drogi i Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej

TPaury

2017-10-31, 19:53
Też bym się rzucił pod samochód gdyby mi matka makaronu nie odcedzała.

mp0011

2017-10-31, 20:57
Dżizas_kurde napisał/a:

A wiesz dlaczego pedalarzu ? czy nie dociera to do ciebie ?
Bo k***a się rowerem w nocy po DW nie jeździ k***a patafianie....
Powinien cię rozj***ć i pojechać dalej.. fajnie by wyglądało to twoje migające na kolorowo ścierwo...



Nawet mi się nie chce komentować Twojego sp***olenia umysłowego.

mateuszsadoltzr

2017-10-31, 22:15
Oj za dużo sadola czas zrobic chyba odwyk,oglądałem razem z rodzicami i w momencie potrącenia chłopca oni zrobili reakcje w stylu:"O Jezus Maria!" a ja zacząłem sie smiać...brak mi słów...

Matzdorf

2017-10-31, 22:33
Najlepsze jest że ten cały portal Bielskie Drogi cały czas pisał coś typu "Już w krótce", "Tylko 10 dni" itp. haha aż troche wstyd że to o to chodziło...

Hyberius

2017-10-31, 22:56
Może ważniejszy przekaz jest taki by nie kazać dzieciom wracać samym po z mroku szczególnie gdy nie ma chodników.

Ogórasek

2017-11-01, 13:47
hmmmm a może wpierw lepiej nauczyć dzieci by nie chodziły środkiem ulicy ... kiedyś nie było chodników odblasków ale za to dziecko wiedziało, że musi iść poboczem bo go nie widać ...

Jorgen88

2017-11-01, 16:49
ej ale k***a pośmiałem się

zairland

2017-11-01, 20:06
Ogórasek napisał/a:

hmmmm a może wpierw lepiej nauczyć dzieci by nie chodziły środkiem ulicy ... kiedyś nie było chodników odblasków ale za to dziecko wiedziało, że musi iść poboczem bo go nie widać ...



Ale gdzież tam! pieszy widząc dziś samochód musi zapie**alać asfaltem, a to że kiedyś uczono że widzisz samochód, nawet w dzień, to sp***alaj na trawę najlepiej minimum te 0.5 metra żeby cię nie zaczepił, to prymitywne prawo przetrwania. Dziś mamy innowacyjne chińskie odblaski ratujące życie...

Vioorovsky

2017-11-01, 23:05
Bielecki napisał/a:

Gdzie ona chce się dodzwonić? :amused:
Obrazek


Skończ czepiać się takich gówien tylko noś te pieprzone odblaski lub nigdy nie zakładaj rodziny.

Nemayu

2017-11-02, 16:59
Młody miał jebitnie wielki odblask na plecaku.
Kierowca miał go w dupie i go nie minął w bezpiecznej odległości tylko celował żeby zaj***ć lusterkiem w cymbał.
Wniosek: Odblask gówno daje jak kierowca dupa. Jak ogarnia i nie ma kurzej ślepoty to i bez odblasku cię zobaczy.

Powiem ze swojego doświadczenia w Niemczech.
Szedłem w kamizelce odblaskowej w nocy. 50% kierowców zaczynało zjeżdżać na bok żeby mnie ominąć już z 200m wcześniej, 20% 50-100m, 30% miało mnie w dupie i nak***iało prosto na mnie. Królują w tym kierowcy wszelkiej maści samochodów ciężarowych, dostawczych, robotniczych(blisko 90%), te cwe*e jeszcze zjeżdżają bliżej krawędzi i w dzień i w nocy, a może uda się przyj***ć (nasrane we łbie to mało powiedziane, jak j***ne zwierzęta widzi światło to napie**ala na czołówkę w amoku).

Druga sprawa, że jeżdżę na rolkach po drogach osiedlowych(to już w PL) z opaską święcącą własnym światłem (ta z biedronki). Przyczepiałem ją w różnych miejscach, przy jakimkolwiek manewrze kierowcy auta: skręcania, parkowania, wyjazdu z parkingu, czegokolwiek napie**alają prosto na mnie, a nawet zapalają kierunkowskaz na ostatnią chwilę jak gdyby nie mieli wcześniej zamiaru go użyć i jeb przede mnie w poprzek drogi. No ja nie wiem, jakieś dodatkowe punkty są za potrącenie rolkarza/skate'a? Potrafią się też zatrzymać jakby dawali znak, że mnie przepuszczają (gdy mam pierwszeństwo) by jak wystartuje, będę przed ich maską ruszyć prosto we mnie.