18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norweska flaga bez krzyza w dzien uchwalenia konstytucji

Faen • 2013-11-05, 20:15
Wrzucam w absurdy dnia codziennego, bo to k***a jeden wielki absurd. Moge zrozumiec tolerancje, to przeciez nic dziwnego miec w dupie poglady innego czlowieka. Niestety, NRK, czyli norweski, publiczny nadawca radiowo-telewizyjny ma zamiar w przyszlorocznych obchodach 17. maja, dnia ustalenia konstytucji, wyretuszowac bialo-niebieski krzyz ze swojego symbolu narodowego. Krzyz nie bedzie widoczny podczas nadawania relacji, poniewaz, tutaj uwaga, to nic innego, jak tylko LOKOWANIE ZNAKU RELIGIJNEGO, ktory moze obrazac inne grupy kulturowe.



Stacja tlumaczy sie, ze to nie moralne, aby publiczny nadawca telewizyjny bawil sie w propagande. NRK uwaza, ze obchody 17. maja maja na celu integrowac obywateli, a nie ich dzielic. Nooo, tak k***a, polecam sie przejechac do Oslo. Murzyneiro na kazdym kroku, a personalnie uwazam, ze od dluzszego czasu zaczelo tam po prostu jebac.

Dziwi mnie tylko, ze tak bardzo nacjonalistyczny kraj - swieto ustalenia kontytucji jest traktowane na serio - daje sie tak dymac. 17. maja obywatele wychodza na ulice, uczestnicza w obchodach ubrani w stroje ludowe, dlatego ciezko mi jest zrozumiec, jak i kto mial taki zajebisty pomysl. Ocene zostawiam Wam, powodzenia.

Bez polskich znakow, niestety, przepraszam.

Dobrutro

2013-11-06, 08:29
A najlepsze w tym jest to, że symbol krzyża nie jest wynalazkiem chrześcijan. :D

Nóż

2013-11-06, 08:42
Tak k***a, "krzyż" z flagi norwegii usunęli. A czytaliście już artykuł o tym, że unia europejska ma zapewnić gejom prawo do gwałtu? A o tym, że w niemczech zabroniono jeść mięsa? A o nekrofilii Palikota? Miałem linki, ale gdzieś mi zginęły.

SebaD

2013-11-06, 08:44
Podać źródło albo GTFO...

~Vladimir

2013-11-06, 11:41
Księżyc dla księży :jezdziec:

pi...........ja

2013-11-06, 12:22
Skandynawia upada.Rysuje się tragiczna przyszłość, gdzie emirat północny i kalifaty zachodnie będą napierać na wschód.

Isami

2013-11-06, 14:15
A myślicie, że dlaczego orzeł w naszym godle nie dostał na powrót korony z krzyżem?
Dlaczego konstytucja nie zaczyna się tak jak kiedyś?
Dlaczego w telewizji państwowej co krok atakuje się chrześcijaństwo, kiedy to ono uczy człowieka miłości, przyjaźni, prawości? Nie mówię tutaj, że ludzie niewierzący są tego pozbawieni, ale chodząc do Kościoła nie usłyszysz nawoływań do mordowania, dyskryminacji, pogardy, a wręcz przeciwnie.
Dyskryminowani są w większości Ci którzy chcą być dyskryminowani bo im to na rękę.
żydów nikt nie atakuje za to, że są żydami, islamistów za to, że są islamistami. Jedynie Chrześcijanie obrywają za to, że są Chrześcijanami. I krzywdą Chrześcijan nikt się nie przejmie. Bo to rasiści i wszystkofoby. Tak to wygląda w dzisiejszym cywilizowanym świecie. Dlatego cieszę się, że tylu Polaków jest staroświeckich.
Sam ostatnio zderzyłem się z lewackim myśleniem, brak argumentów uzupełniał (bo to był chłop) wmawianiem mi, że jestem nazistą, bo! nie popieram zawalania kraju ludźmi z innych kręgów kulturowych. I co drugie zdanie uświadamiał mi wyższość całej UE nad Polakami.
Oby takie parszywce jak najprędzej zginęły i potomstwa nie wydały.

kurczak94

2013-11-06, 16:42
Ronoaro napisał/a:

O kuźwa za niedługo będą likwidować sKRZYŻowania, bo to też lokowanie produktu chrześcijan.



No w Częstochowie powstaje już kilka nowych rond

Co prawda rondo jest skrzyżowaniem o ruchu okrężnym, ale to pojęcie rzadko używane.

ellsworth

2013-11-06, 18:17
Uważacie, że to absurd? Tak? Chyba nie pamiętacie co się stało u nas, więc łapcie to: komuniści ukradli Orłu Białemu koronę ponieważ "lokował" arystokratyczno-monarchistowski ustrój. Nie trzeba aż do Norwegii się wybierać by takie absurdy znaleźć.

Nóż

2013-11-13, 10:08
Ale nie mogę zaprzeczyć, że dzisiejsze czasy są cięższe dla bogobojnych konserwatystów :) tylko niepokojące, że na razie po każdym oświeceniu był romantyzm...