18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norweska flaga bez krzyza w dzien uchwalenia konstytucji

Faen • 2013-11-05, 20:15
Wrzucam w absurdy dnia codziennego, bo to k***a jeden wielki absurd. Moge zrozumiec tolerancje, to przeciez nic dziwnego miec w dupie poglady innego czlowieka. Niestety, NRK, czyli norweski, publiczny nadawca radiowo-telewizyjny ma zamiar w przyszlorocznych obchodach 17. maja, dnia ustalenia konstytucji, wyretuszowac bialo-niebieski krzyz ze swojego symbolu narodowego. Krzyz nie bedzie widoczny podczas nadawania relacji, poniewaz, tutaj uwaga, to nic innego, jak tylko LOKOWANIE ZNAKU RELIGIJNEGO, ktory moze obrazac inne grupy kulturowe.



Stacja tlumaczy sie, ze to nie moralne, aby publiczny nadawca telewizyjny bawil sie w propagande. NRK uwaza, ze obchody 17. maja maja na celu integrowac obywateli, a nie ich dzielic. Nooo, tak k***a, polecam sie przejechac do Oslo. Murzyneiro na kazdym kroku, a personalnie uwazam, ze od dluzszego czasu zaczelo tam po prostu jebac.

Dziwi mnie tylko, ze tak bardzo nacjonalistyczny kraj - swieto ustalenia kontytucji jest traktowane na serio - daje sie tak dymac. 17. maja obywatele wychodza na ulice, uczestnicza w obchodach ubrani w stroje ludowe, dlatego ciezko mi jest zrozumiec, jak i kto mial taki zajebisty pomysl. Ocene zostawiam Wam, powodzenia.

Bez polskich znakow, niestety, przepraszam.

poetanapalmu

2013-11-05, 23:52
Høyre wygralo i wszystko sie pie**oli, ale ja nie wieze ze do tego dojdzie... Noraski nie pozwola na to mimo wszystko.

HowAbout

2013-11-06, 00:01
Też mi się nie chce wierzyć, że na to pozwolą. Prędzej czy później pojawi się nowy lepszy Breivik v 2.0 i rozniesie ten brud a za nim wtedy już pójdą inni.

bartek6166

2013-11-06, 00:04
Obskoczyłem już wszystkie norweskie strony informacyjne jakie znam i na żadnej nie było ani jednej informacji usunięciu krzyża z flagi, nawet nic o 17 maja nie pisali. Wyssałeś to z palca czy z czegoś grubszego?

Enerfaues

2013-11-06, 00:08
jak sobie dali wejść w dupę, tak znowu ich nie wysrają.

hogg

2013-11-06, 00:20
Możesz podać źródło?

sc33

2013-11-06, 00:37
Mam nadzieje, ze Norwedzy oraz inne kraje Europy wkoncu sie obudza i zaczna tepic to gowno, a pozniej wypie**alac ze swojego kraju bo sie poprostu to kurestwo nie chce dopasowac do zadnego systemu i kultury poza swoja co prowadzi do rozpie**alania danego panstwa od srodka i jak tak dalej pojdzie to faktycznie jak obiecali podbija Europe bez wojny. A wracajac do Norwegii to z racji tego, ze Norwegowie lubia stawiac pomniki i figurki w roznych parkach i rynkach to postawia kiedys pomnik Breivik'owi. Ktory moze w drastyczny sposob, ale chyba jedyny sluszny daje do zrozumienia co trzeba z tym gownem robic tak na prawde. STOP islamizacji Europy!

WalniętyKnur

2013-11-06, 00:55
no nie. powiem krótko

k***A JEGO ZAj***nA MAĆ BYŁA,

co się z tym światem dzieje.

Niech popełnią te debile zbiorowe samobójstwo, w ramach politpoprawnosci, bo zyjąc zabierają pracę i zasiłki imigrantom z ciapaciakowa.

Zarammoth

2013-11-06, 01:06
Nie ma żadnego źródła a wy łykacie "państwo nie dający się manipulacji".
Same głąby na tej stronie?

premium122

2013-11-06, 01:55
Ja uznaje ryj każdego ciapatego za lokowanie ich poronionej religii i domagam sie wyretuszowania calej ich nacji np za pomoca napalmu.

tepad.no

2013-11-06, 01:56
Jestem po 2 piwie i oto moje nie do końca trzeźwe przemyślenie na ten temat: "a ch*j mnie to obchodzi".

Po pierwsze ważne, żeby to mój kraj i moja społeczność lokalna trzymała się w kupie, była ambitna, pracowita i rozsądna. ch*j obchodzą mnie jakieś lewaki z Norwegii. Komuś tam ostro odpie**ala? No cóż, nie on pierwszy nie ostatni.

Po drugie... elity rządzą. Rozwijajcie się, kończcie studia, zakładajcie biznesy. Myślicie, że taki ciapaty kierowany zwierzęcym instynktem przetrwania, nierzadko nienawiści i zawiści, jest w stanie odnieść sukces w Europie? Wątpię. Jeśli ich ambicja kończy się na budce z kebabem czy recyclingu niech nasza kończy się, a raczej nie kończy się, na fabrykach, przemyśle i handlu. Fakt, ich poczucie jedności to wielka zaleta aczkolwiek nie mają tego co mamy my, inteligencji, chęci do pracy, ambicji. Zorganizować się w grupy, te grupy w większe itd. Robić coś razem. I żaden kozoj nam nie zagrozi.

Po trzecie, nie bójcie się tych, którzy wyglądają na wrogów a tych, którzy udają przyjaciół.

wrobel242424

2013-11-06, 02:22
robią miejsce na półksiężyc...

mietkoff

2013-11-06, 03:22
to ja proponuje dodać krzyżyk do naszej flagi a tak choćby upamiętnić Sobieskiego. Nie jestem żarliwym katolem ani nawet nie chodzę do kościoła ale Tradycja I kultura jest nasza i je**ć ciiapatych !!!!!!!!!!!

ra...........el

2013-11-06, 04:12
podaj żródło

towelie

2013-11-06, 05:44
To prawda, w Oslo jebie. Zwłaszcza w dzielnicach zamieszkałych przez czarnych i ciapatych imigrantów. Wali gównem po prostu.

contowsky

2013-11-06, 08:07
k***a, zablokować wszystkie granice