18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norweska flaga bez krzyza w dzien uchwalenia konstytucji

Faen • 2013-11-05, 20:15
Wrzucam w absurdy dnia codziennego, bo to k***a jeden wielki absurd. Moge zrozumiec tolerancje, to przeciez nic dziwnego miec w dupie poglady innego czlowieka. Niestety, NRK, czyli norweski, publiczny nadawca radiowo-telewizyjny ma zamiar w przyszlorocznych obchodach 17. maja, dnia ustalenia konstytucji, wyretuszowac bialo-niebieski krzyz ze swojego symbolu narodowego. Krzyz nie bedzie widoczny podczas nadawania relacji, poniewaz, tutaj uwaga, to nic innego, jak tylko LOKOWANIE ZNAKU RELIGIJNEGO, ktory moze obrazac inne grupy kulturowe.



Stacja tlumaczy sie, ze to nie moralne, aby publiczny nadawca telewizyjny bawil sie w propagande. NRK uwaza, ze obchody 17. maja maja na celu integrowac obywateli, a nie ich dzielic. Nooo, tak k***a, polecam sie przejechac do Oslo. Murzyneiro na kazdym kroku, a personalnie uwazam, ze od dluzszego czasu zaczelo tam po prostu jebac.

Dziwi mnie tylko, ze tak bardzo nacjonalistyczny kraj - swieto ustalenia kontytucji jest traktowane na serio - daje sie tak dymac. 17. maja obywatele wychodza na ulice, uczestnicza w obchodach ubrani w stroje ludowe, dlatego ciezko mi jest zrozumiec, jak i kto mial taki zajebisty pomysl. Ocene zostawiam Wam, powodzenia.

Bez polskich znakow, niestety, przepraszam.

Mr.Diesel

2013-11-05, 23:11
@ Dorquba

Zachód jest be, ale i tak jadę na Zachód, do Zachodniego Pana, płaszczyć się przed nim...bo idę na łatwiznę i tak niewiele wymagam od samego siebie.

Trzyszcz

2013-11-05, 23:12
Łatwo was wkręcić. Jak można wierzyć w taką bzdurę?

Soxic

2013-11-05, 23:13
No ich chyba k***a konkretnie poj***ło!
Nie dość że te ciapate sk***ysyny pchają się jak rudy na impreze to jeszcze k***a to....

DrAres

2013-11-05, 23:13
Ta cała poprawność polityczna skończy się na tym, że niedobitki europejczyków będą musiały sp***alać do Rosji przed ciapatą zarazą. Jak nie lubię ruskich i Putina, tak muszę przyznać, że potrafi zadbać o interesy swojego kraju. k***a, Rosja nowym edenem, wolnym od ciapaków i pedałów.
\\Edit: fejk czy nie, wcale się nie zdziwiłem. ktoś tu wspomniał o wikingach, niestety obecnie Skandynawowie to w większości zniewieściałe cioty w rurkach.

Rafixo

2013-11-05, 23:15
Nie no, zakładam że autor sobie zrobił jaja po temacie że kazali prezenterce zdjąć krzyżyk.

D-Rose

2013-11-05, 23:15
Ja jednak poczekam na zródlo, bo akurat to tak abstrakcyjnie brzmi, ze az nie chce mi sie w to wierzyc.

PatrixOK

2013-11-05, 23:16
pie**olenie, mieszkam w norwegii, ogladam ich telewizje a i zdarzy sie gazete przeczytac i pierwsze slysze o czyms takim.

jaciefanzole

2013-11-05, 23:16
j***ne lewackie pomioty, a ty rudy ku*asie podał byś źródło ...

Nu...........ma

2013-11-05, 23:18
Ja pie**olę, i to są potomkowie nieustraszonych wikingów którzy podbili kawał Europy i pierwsi w Europie mieli kolonie w Ameryce. :homer: Ich przodkowie muszą napie**alać po 100 obrotów na sekundę w grobach.

EdmundKemper

2013-11-05, 23:18
Norwegia jest stracona. Walczmy jeszcze o Szwecję, Francję, Niemcy, Anglię, Belgię i Holandię!

PatrixOK

2013-11-05, 23:20
Aczkolwiek wcale bym sie nie zdziwil gdyby tak bylo - w komitetem organizacyjnym najwiekszego, narodowego, najwazniejszego swieta norwegii dowodzi uwaga....!!!! Shoaib Sultan

Lordzik92

2013-11-05, 23:24
E tam pie**olenie maluczkich... Nierozumeim czemu Polacy krzycza w obronie innych krajow, jak sami wlasnych rodakow dymaja jak sie da... Zreszta sa wieksze problemy niz wybryki jakies tam stacyjki. Np. dzisiaj masa jelopow potracilo kase na spadku BTC...a za kilka dni/tygodni nastapi jego krach o ktorym zapewne dowiecie sie z onetu.

konował

2013-11-05, 23:26
@up sami sobie tną gałąź na której siedzią. Teraz pozostaje nic innego jak rozsiąść się z piwem i oglądać jak cały ten fałszywy zachód spada w ręce i ku*asy islamu. Mi tam niemcow nie szkoda.

Dezeus

2013-11-05, 23:33
Okazuje się że Breivik miał racje...