18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocna akcja ofiar prałata

Halman • 2019-02-21, 06:38


A ja bym go tam własnie zostawił ale z odpowiednią inskrypcją na cokole...

( sory za kulejący film.. był w tak dziwnym formacje jak narodowa mentalność polaka - zrobiłem co mogłem)

Wiewór

2019-02-22, 01:45
Jak ktoś robi prowokacje to polactwo gościa podejrzanego o pedofilie by na ulicy zlinczowalo i nawet jednego slowa na obronę nie mógł powiedzieć.
Jak chodzi o księdza to nagle wszyscy chcą dowodów i sobie przypominaja o domniemaniu niewinności.
No jaja k***a.
Za co wy te k***y w sukienkach tak szanujecie bronicie i dazycie fanatycznym zaufaniem?
Jankowski był pedofilem i to było wiadomo od dawna i za jego życia.
Dobieraja mu się do dupy bo Polacy oczy otwierają na zbrodnie kk.

nowynick

2019-02-22, 08:28
:roll:

ja pierdziele jaki wysyp obrońców pedofilów w sutannach. Oskarżenia nie pojawiły się teraz tylko jak to u kleru się zamiatało pod dywan, przenosiło z parafii do parafii etc itd. Jankowskiemu pośmiertnie powinno się wsadzić ten pomnik w dupę i zrobić street body art przed siedzibą episkopatu ku przestrodze :D Najpierw Irlandia, teraz Polska, w końcu Malta i Watykan. To nie laicyzacja wykończy kościół tylko sami sobie na to księża latami zasłużyli r*chając dzieci.

poligon6

2019-02-22, 09:36
Ci co obalili pomnik pedofila, sami dra ryja jak likwiduje sie pomniki armii czerwonej, czyli morderców, gwałcicieli i złodzieji.

Żeby było zabawnie to sam adamowicz, który zanim dał sie wkrecić w hucpe Owsika czyli teczowego kalesona, na której nie było żadnej ochrony. Sam był w komitecie stawiajacym pomnik pedofilowi, nawet był ministrantem u św Brygidy.

Wszystko jest robione ku uciesze gawiedzi, a jak podobnie chroniono pedofila w słupsku to tez lewactwo forumowe stwało w obronie robercika. a tu Hurr durr że ktos broni pedofila w kolratce.

TB303

2019-02-22, 15:18
Ktoś rozj***ł kawał j***nego kamienia, a wszyscy płaczą jakby im matki zgwałcili. Ten naród nawet nie jest żenujący. Bo to ksiundz! A on jest święty nawet wtedy, kiedy r*cha dzieci, kradnie i morduje(to tylko przykład) :lol:
@poligon6
Weź kredki, porysuj sobie i wyluzuj. Zaprawdę, smutny z ciebie człowiek :kawa:

poligon6

2019-02-22, 15:27
TB303 napisał/a:

Weź kredki, porysuj sobie i wyluzuj. Zaprawdę, smutny z ciebie człowiek



Znowu smecisz, wiedze że tak chodzisz po sadisticu i sie dopie**alaz do ludzi, bolca szujkasz czy co? Niech ci ktoś obciagnie chłopak albo tata zejdzie z ciebie ciśnienie.

TB303

2019-02-22, 15:30
Bo jesteś smutny i tacy jak ty sprawiają, że w tym kraju jest tak, a nie inaczej. A twoje pragnienie bolca w dupie i gardle mnie nie interesuje, więc nie - nie jestem zainteresowany randką :kawa:

poligon6

2019-02-22, 15:34
TB303 napisał/a:

Bo jesteś zj***ny i smutny. A twoje pragnienie bolca w dupie i gardle mnie nie interesuje, więc nie - nie jestem zainteresowany



Nie ma bardziej zj***nego osobnika co włazi na sadistic i połowa wpisów to czepianie sie innych osób. Weź zrób cos ze soba np wejdzna parapet 10 pietra.

mygyry

2019-02-22, 16:30
nowynick napisał/a:

To nie laicyzacja wykończy kościół tylko sami sobie na to księża latami zasłużyli r*chając dzieci.



Zgadzam się tyle, że nie chodzi o samą pedofilię, ale ogólne podejście do ludzi, traktowanie w góry, bogacenie się z równoczesnym pie**oleniem z ambony o skromności, wpieprzanie się w politykę i tym podobne.

Wiewór

2019-02-23, 18:00
Partyjna przybudowka pisu solidarność podniosła pomnik, osadzila na cokole i pełnia przy nim straż.
Duda (ten od złotych misek dla kacperka) położył kwiatki i się modlił do pedofila.
Związek zawodowy objął opieka pedofila. Czy ten kraj może upaść jeszcze niżej? :D
Bardzo mnie raduje polityka kościoła wobec pedofili którą prowadzą czyli zamiatamy problem pod dywan i Udajemy że go nie ma bo Przez takie podejście do sprawy upadł kościół w Irlandii.
Nic nie nauczyli się po Irlandii Więc taki sam upadek czeka ich tutaj.
Od tak przej***nej i hipokryzji pęka nawet najcięższy kato beton

SolAr

2019-02-27, 19:29
Po jaki ch*j te opony?
jak pomnik upadł, posypać ferrytem i zapalić było