18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocna akcja ofiar prałata

Halman • 2019-02-21, 06:38


A ja bym go tam własnie zostawił ale z odpowiednią inskrypcją na cokole...

( sory za kulejący film.. był w tak dziwnym formacje jak narodowa mentalność polaka - zrobiłem co mogłem)

fabiothethird

2019-02-21, 10:57
No nie wiem czy tak bardzo się wam spodobają:

Najbardziej znany z trzech aktywistów jest Rafał Suszek, fizyk matematyczny Uniwersytetu Warszawskiego, 40-latek związany z ruchem Obywateli RP. Uczestniczył m.in. w blokadach antyfaszystowskich, próbach powstrzymaniaekshumacji smoleńskich ofiar wbrew woli rodzin, wielokrotnie nękany, bity i zatrzymywany przez policję. Jest jednym z bohaterów filmu dokumentalnego Roberta Kowalskiego z OKO.press „6…5…4…3…Na ulicy” (tu jego wypowiedź). W wywiadzie dla OKO.press tłumaczył, na czym – jego zdaniem – polega obywatelskie prawo do obrony koniecznej. 7 grudnia 2018 Suszek i Michał Wojcieszuk przerwali koncert Chóru Aleksandrowa w Bydgoszczy wbiegając na scenę z transparentem „Kremlowski raszyzm won za Don” i okrzykiem „Łapy precz od Ukrainy”. Konrad Korzeniowski był m.in. uczestnikiem protestu 7 kwietnia 2018 przed I posiedzeniem upolitycznionej KRS.

BubaBuba

2019-02-21, 11:10
Okej.
Gdzie są dowody? Coś więcej niż zeznania ofiar?
Bo powiedzmy, że ja dziś pójdę do sądu i powiem, że Tusk mnie dotykał. Może byłem w młodzieżówce PO, może nie byłem, ale załóżmy, że byłem i faktycznie go spotykałem. I co dalej? Tusk powie, że nie ja będę się upierał że mi wsadzał palucha w majtki. Kto będzie miał rację?
No wlaśnie.
Księdza pilnowało SB. Odkryto kwity na niego? Czy gdyby SB wiedziało o nim tak dużo, to nie wiedziałoby, że molestuje? Nie wykorzystało tego?
Przy czym - dowody.
I nie odmawiam pamięci ofiarom. Jeśli pojawią się dowody, pierwszy powiem ze ksiądz jest niegodny miejsca w historii. Ale na razie jest domiemanie niewinnosci.

ziajos

2019-02-21, 11:35
Widzę że ostatnio kwejtistic staje się kolejnym polem dla galopujących licbazo-ateistów :)

makabrax

2019-02-21, 11:35
jacek44 napisał/a:

pomijając kwestię tego pomnika, to patrząc na chłopa grubo po trzydziestce (tego w okularach) w takich k***a pedalskich spodniach z dziurami i w łatki to się nóż w kieszeni otwiera. Widac z daleka ze cwe*, ch*j i menda spoleczna.



uuu, boli dupka bo z gówno pensji nie stać na modne ciuchy :facepalm3:

emperorzbigniew

2019-02-21, 11:39
Film kulejący, fakt, ale kręcony z gimbala. Akcja przygotowana dobrze.

Mr.Diesel

2019-02-21, 11:43
Ilu tu nagle obrońców kolejnego księdza pedofila.
Ktoś tu płacze, że nie ma dowodów, że nie ma wyroku sądu.
Prawda jest taka, że kościół sumiennie prze lata zasłużył na to co się teraz dzieje. Zamiataniem wszystkiego pod dywan, wyciszaniem, nie informowaniem organów ścigania.
Ktoś tu śmie mówić i pytać czemu ofiary dopiero dziś opowiadają tragiczną historię swojego życia?
Otóż, dopiero dziś mają taką możliwość. 20-30-40 lat temu wszyscy byli głusi na takie rzeczy, kościół z ofiar robił oprawców biednego księdza.
Życzę każdej z osób, która tutaj szydzi i wyśmiewa ofiary pedofilów w sukienkach, aby spotkało to samo ich dziec.
Wtedy oczywiście niech powiedzą swojemu dziecku, żeby nie zmyślało i nie robiło księdzu pod górę.

Justynka99

2019-02-21, 11:47
Dopóki nie ma dowodów na winę Jankowskiego to jest to po prostu wandalizm. Nie będę się bawić w spekulacje, czy zgwałcił, czy nie zgwałcił, ale mimo wszystko warto to ustalić przed zniszczeniem czyjejś własności (w tym przypadku publicznej).

Wiewór

2019-02-21, 12:02
Jakie dowody? O czym wy pie**olicie. Zadnego pedofila w kościele nie da się skazać bo wszystkie dowody giną sprawy są zamiatane pod dywan policja prokuratura umarza nie chce się za to brać.
Bardzo dobrze że rozpie**oli ten pomnik.
To jest początek rewolucji.
W Irlandii kościół upadł przez afery pedofilskie w Polsce też tak się skończy.
Jankowski miał takie wpływy że za życia był nie do ruszenia dlatego się k***ie pie**olonej upiekło. Teraz nie żyje nie będzie mógł się bronić wpływami i kolegami więc wszystko wyjdzie na jaw

~mg_schutze

2019-02-21, 12:02
Gimboateizm na całego. Nie bronie tego klechy, bo dla mnie reprezentował to co w KK najbardziej mnie wkur...ło. ALE
Istnieje jednak coś takiego jak domniemanie niewinności, a "zeznania" po śmierci obwinianego są lekko mówiąc mało wiarygodne.
Idąc tym tokiem rozumowania, to spalanie tęczy było aktem obywatelskiego nieposłuszeństwa. Tak jak niszczenie nagrobków Marksa, czy innych komuchów.
BTW pomnik został postawiony za prywatne pieniądze, dodatkowo nieżyjący prezydent Adamowicz wybecalował na niego 3k polskiego papiera.
Ciekawe co na to Bolek, a i co śmieszne filmował to grubas Siekielski, który na tym filmiku robi kasę na TT.

motorcycleman

2019-02-21, 12:15
"Zadnego pedofila w kościele nie da się skazać "?

to skąd wyroki?

modoc

2019-02-21, 12:44
Jedna wielka kpina, niby wszyscy wiedzieli ale była niby zmowa milczenia. To w takim razie KTO wiedząc o tym zgodził się na pomnik po jego śmierci ?? sam się nie postawił.
Zwykłe oczernianie po śmierci. Brak jakichkolwiek dowodów.

lysout

2019-02-21, 13:39
mevotep napisał/a:

Jakie nie były?



S_P_O_L_E_G_L_I_W_E nie były.

Jak za trudne słowo to sjp jbc.
Nmzc

shoe5maker

2019-02-21, 13:40
Ciekawe jakie dowody można mieć na pedofila z przed wielu lat? Donosy do biskupa - brak dostępu, bądź dawno zniszczone.

robsonx79

2019-02-21, 14:07
Ależ tam musiał być lokalnie gruby układ grany.