18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocna akcja ofiar prałata

Halman • 2019-02-21, 06:38


A ja bym go tam własnie zostawił ale z odpowiednią inskrypcją na cokole...

( sory za kulejący film.. był w tak dziwnym formacje jak narodowa mentalność polaka - zrobiłem co mogłem)

Justynka99

2019-02-21, 14:08
To, że dowody są trudne do zdobycia to nie znaczy, że można w 100% zaufać rzekomej ofierze. Było już mnóstwo przypadków, gdy ktoś został zmieszany z błotem po oskarżeniach o jakiś gwałt, po czym się okazało, że był niewinny. Chociażby bardzo głośna sprawa Dominiki Wielowieyjskiej jakiś czas temu. 3 osoby zostały zwolnione za rzekomy mobbing i molestowanie, wdeptane medialnie w ziemię, a po ogłoszeniu uniewinnienia przez sąd już nikt o tym nie pamięta i nikt z przeprosinami się do nich nie spieszy.

kolosasz

2019-02-21, 14:09
a za 50 lat będzie należeć do księży wyklętych. Gwałcił prawem wilka - auuuuu

Gerwazy Waligóra

2019-02-21, 14:22
Panowie, panowie....

Po co te opony..... trzeba było jak Lenina i Stalina pomniki..... młoty i do roboty z tym pedofilem j***nym...
Szkoda, że za życia mu to uszło....

mygyry

2019-02-21, 14:29
Misiek_KRK napisał/a:

A teraz idź powiedz tatusiowi, żeby wstawał bo trzeba mszę odprawić.



Ty zrozumiałeś cokolwiek z mojej wypowiedzi?

polakwrocek

2019-02-21, 15:32
Tusk wraca do polityki ?

To ja słyszałem że kolega kolegi powiedział że koleżanka koleżanki powiedziała że Tusk ją dotykał.
Nie wiem kto, gdzie, jak i dlaczego. Nie mam faktów i nie będę zeznawał.
Ale to wystarczy żeby Tuska pogrążyć prawda ?

Kawon296

2019-02-21, 15:39
Aż sie musiałem zarejestrować. Wiekszosc z was pie**oli kocopoly....
Gosc umarl i nagle pojawiaja sie wielcy pokrzywdzeni przez jankowskiego.... Wczesniej mordy nie mogli otworzyc ?
A moze przez tych cwokow , za to , ze sie nie odzywali byli gwałcone inne dzieci....
Dla mnie to zwykla akcja lewactwa.
A gdyby twoj ojciec umarl, i ktos by mu grob rozj***ł, bo niby kogos molestowal, uwierzył bys takiej osobie ?

techon

2019-02-21, 15:50
świetnie, mój prowadzący znów daje pokaz....

janlew

2019-02-21, 17:10
Cytat:

Teraz tacy mądrzy, ale przez 30 lat mogli dochodzić swoich praw jak facet żył a teraz nagle pamięć im wróciła, tak samo jak hamerykańskim celebrytokom.
Nie wiem czy ten klecha ich macał czy r*chał, ale w ostatnim czasie ten sposób dyskredytowania kogoś stał się strasznie modny.
A już najlepszym przykładem był ten kandydat od Trumpa na jakiegoś tam gościa do sądu najwyższego, jak mimo to wygrał to laska się przyznała, że nigdy go nie spotkała.



Oczywiście że to taka akcja. Ten gość z pomnika był wywalony przez jakiegoś wyższego klechę, bo agresywnie domagała się tego gazeta wyborcza. Posądzony został o antysemityzm, czyli mówienie prawdy o żydach. Od tego czasu ekipa Szechtera, czerwoni, byłe służby rzucały w niego swoimi k***ami, a te się przyznawały na wyprzódki jak te amerykański. Teraz że są k***y w desperacji, bo tracą po woli wszystko, to i na takie czyny się zdobędą jak niszczeni grobów czy pomników.
Złapać, kazać zbudować 2 razy większy, a i tak zamknąć na profilaktycznie na parę miesięcy, niech im tam pokażą gdzie jest miejsce k***y w pierdlu.

mesjans

2019-02-21, 17:24
mygyry napisał/a:

Teraz tacy mądrzy, ale przez 30 lat mogli dochodzić swoich praw jak facet żył a teraz nagle pamięć im wróciła, tak samo jak hamerykańskim celebrytokom.
Nie wiem czy ten klecha ich macał czy r*chał, ale w ostatnim czasie ten sposób dyskredytowania kogoś stał się strasznie modny.
A już najlepszym przykładem był ten kandydat od Trumpa na jakiegoś tam gościa do sądu najwyższego, jak mimo to wygrał to laska się przyznała, że nigdy go nie spotkała.



W jakich ty realiach żyjesz, dochodzić swoich praw? W Polsce może za jakiś czas będzie można ich sądzić i odpowiednio karać. Teraz to wygląda tak, zabierają dla duchownego prawko bo jechał naj***ny w trzy dupy, trzeźwieje na drugi dzień dzwoni do najwyższego zwierzchnika kościoła w Polsce i w ten sam dzień przynosi prawko policjant w zębach i jeszcze przeprasza za ten incydent (z życia znam taką akcję i wiele innych). Często nawet sprawę trudno założyć bo sędzia i prokuratura nie widzi podstaw a jak już nawet do sprawy dojdzie to sędzia już będzie wybrany i opłacony i znający jej wynik już przed sprawą.

mygyry

2019-02-21, 17:37
mesjans napisał/a:

W jakich ty realiach żyjesz, dochodzić swoich praw? W Polsce może za jakiś czas będzie można ich sądzić i odpowiednio karać. Teraz to wygląda tak, zabierają dla duchownego prawko bo jechał naj***ny w trzy dupy, trzeźwieje na drugi dzień dzwoni do najwyższego zwierzchnika kościoła w Polsce i w ten sam dzień przynosi prawko policjant w zębach i jeszcze przeprasza za ten incydent (z życia znam taką akcję i wiele innych). Często nawet sprawę trudno założyć bo sędzia i prokuratura nie widzi podstaw a jak już nawet do sprawy dojdzie to sędzia już będzie wybrany i opłacony i znający jej wynik już przed sprawą.



Skoro znasz wiele takich akcji, byłeś świadkiem, lub znasz świadków zdarzenia, to publikuj takie sytuacje z imienia i nazwiska kto i gdzie jak również którzy policjanci.
Chyba, że odpowiada ci taki stan rzeczy i wolisz przymknąć oko i tylko bezosobowo ponarzekać na system, który tym przyzwoleniem budujesz tak samo jak ci, którzy nagle pomnik przewracają, ale zanim go postawili to wszystko było ok.

weltmajster

2019-02-21, 17:46
Nie wszystkie dzieci w Gdańsku wiedzą ale na brzuszku to ulubiona pozycja prałata. Więcej pomników pedało-pedofili. Oby wszystkie tak kończyły.

Pupgo

2019-02-21, 21:13
kajko071 napisał/a:

p*zdy z nich i tyle. Czemu nie poszli z tym do odpowiednich organów dopóki żył? Czemu nic z tym wcześniej nie zrobili? Zero faktów, zero dowodów. Zera z nich i tyle.



Chcesz snickersa?

skywalker75

2019-02-21, 21:38
naczytali się Gazety W to potem pielęgnują w sobie tę nienawiść, bo myślą, że to prawda. Czy myślicie, że tylko w Izraelu preparują perfidne fake newsy?

Mendaszek

2019-02-21, 21:48
mygyry napisał/a:

Teraz tacy mądrzy, ale przez 30 lat mogli dochodzić swoich praw jak facet żył a teraz nagle pamięć im wróciła



Moze po prostu chcieli o tym zapomniec, ale jak gosc byl gloryfikowany i mial swoj pomnik, to stwierdzili, ze warto go usunac (zwlaszcza, ze prawda w koncu wyszla na jaw). W Polsce ciezko walczyc z takimi ludzmi - ksieza, policjanci, sedziowie, lekarze, politycy - 'elita', a jeszcze jak broni siebie nawzajem jest praktycznie nietykalna (z wlasnego doswiadczanie - probowalem walczyc z policjantami, ktorzy pobili mnie za przejscie na czerwonym swietle, po calej akcji moje podejscie do polskiej 'wladzy' zmienilo sie o 155 stopni)). Latwo powiedziec, ale stawiajac sie w ich skorze, walka z kims takim jest cholernie ciezka. Zwlaszcza nie wiedzac, ze sa inni tacy. Lepiej poznio niz wcale. Troche teoretyzuje, ale oskarzanie ich w taki sposob, patrzac na sytuacje z tylko jednej perspektywy jest w ch*j slabe.

Cormor

2019-02-22, 00:51
Szabes-goje jakie chwackie