18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezrównoważony właściciel Jaguara powoduje zagrożenie

Ha...........ng • 2017-04-25, 16:27
Ostre hamowanie na autostradzie frustrata drogowego.



PS Filmik warto rozpocząć od 9 sekundy

Ziom2003

2017-04-27, 13:47
Autor fnagrania to jest p*zda przez takich cwe*i jak on nie da sie jeździć , bo on widzi ze tir jest za 2 km i nie zjedzie nie puści np jaguara tylko bd typowy Polak nie puszczę ! Ja bym zwiększył kary np z 1000 zł i z 10 PTK za zajmowanie lewego moze by to cos nauczyło cwe*uchow .

mr-dupa

2017-04-27, 14:41
Stary jeżeli jade 140km.h i mijam Tira to gdzie mam zjechać? na barierki?
Jeżeli zapieprzasz 200km.h i widzisz że droga jest zablokowana to chyba logiczne że nie dodasz gazu tylko przeczekasz grzecznie i jedziesz dalej.....

Nigdzie nie łamię prawa- bo gdy dołączasz się na autostradę to masz takie patyczki przy drodze informujące ile masz jechać.

Loaloa

2017-04-27, 15:13
Szczerze mówiąc to trochę żałuję, że broń palna nie jest u was bardziej rozpowszechniona. Wy jesteście tak zdziczali, że byłoby mnóstwo dobrego materiału na sadolu. Codziennie!

kakaraka

2017-04-27, 15:44
Velture napisał/a:

Przepraszam bardzo ale jeździ się prawym a lewym wyprzedzamy. 0:25-0:35 to aż 10 sekund kiedy mógł zjechać na prawy przepuszczając szybszych i potem kontynuować jazdę 100km/h wyprzedzając tiry jadące 90km/h.

To nie droga osiedlowa tylko autostrada do ch*ja pana... a kierowca jaguara debil też.



Nie no nie popadajmy w skrajonść ile on tam jechał? 9 sekund żeby sp***alać na prawy pomiędzy autobus a ciężarówkę? :D ja też bym nie zjeżdżał :D nie wiesz czy z tyłu nie jechało 8 aut i on później musiałby zwalniać za ciężarówką... a ten z jaguara? jak taki nerwowy to niech się lepiej zajmie zbieraniem znaczków, a nie prowadzeniem :D idiota, cham pie**olec zaj***ny :D karma wróci do niego szybciej niż myśli :lodowka:

zbfazuvfuai

2017-04-27, 15:58
józekdeluxe napisał/a:






Czegoś jeszcze nie pojmujesz? Chętnie wytłumaczę.


Swoją drogą nie dziwi mnie poziom jazdy na polskich drogach skoro nawet połowa tego forum to kaleki umysłowe niezdolne do zrozumienia najprostszych zasad ruchu drogowego:

"Bo ja już jadę 140 i nie zjadę na lewy, bo jemu i tak więcej nie wolno."
:trzesieee: k***a jak żyć?



Tak k***a. Nie pojmuje twojej głupoty. Jetix napisał, że nikt nie ma prawa ograniczać prędkości innych bo to jest łamanie prawa więc interesuje mnie ten przepis a ty mi tu wyskakujesz z ruchem przy prawej krawędzi jezdni. Jeżeli byłby przepis że nie można ograniczać prędkości innych to na jednopasmówce każdy by musiał sp***alać do rowu bo ten z tyłu jest szybszy a j***nie długimi na ludzi którzy wolniej wyprzedzają tira niż zjeb z tyłu miałoby uzasadnienie.

Józekdeluxe jak k***a żyć wśród tylu kalek umysłowych które nie opanowały nawet umiejętności czytania ze zrozumieniem?


Vendetti napisał/a:

@zbfazuvfuai

Zacytuj mi według jakiego przepisu droga jednokierunkowa w mieście traktowana jest tak samo jak autostrada...



A jak się to ma do mojej wypowiedzi żebym musiał ci szukać jakiegoś nieistniejącego przepisu? Moja wypowiedź dotyczyła tylko tego, że na tej i na tej drodze możesz jechać wolniej niż ktoś za tobą i ograniczać jego prędkość.

józekdeluxe

2017-04-27, 17:00
Nie ma takiego przepisu, ale ten który przytoczylem doskonale reguluje ruch drogowy. Gdyby każdy j***ny janusz zrozumiał, że manewr wyprzedzania na autostradzie kończy się na pierwszym wolnym 100-200 metrowym odcinku na prawym pasie, nie byłoby żadnych piratów, frustratow ani w ogóle chamstwa na drogach. I w ch*ju mam to, że chciałbyś cała autostradę przejechać na tempomacie 110 kmh, żeby przycebulic na paliwie. Czasem trzeba dopasować się do tempa innych kierowców i zjechać kulturalnie na prawo, a nawet przyhamowac czy przyspieszyć zamiast zgrywac buraczanego szeryfa. Wszyscy to rozumieją Niemcy, Francuzi, Włosi a nawet Czesi, tylko dla polskiego wąsatego operatora paserati zrobienie komuś miejsca na drodze to ujma na honorze.

W............R.

2017-04-27, 19:13
Od lat powtarzam, że w Niemczech zrywa się właśnie autostrady 2-pasmowe i zamienia na 3-pasmowe, bo 2-pasmowe autostrady opracowano na podstawie wiedzy o motoryzacji z początku XX wieku i w XXI wieku po prostu nie przystają do stanu techniki. Tymczasem w Polsce...

Tak, piję do debili z PO, którym wydaje się, że są k***a ich mać wielkimi specjalistami, bo wzięli pieniądze i umieli je wydać, przy okazji chapiąc "górki".

nsf

2017-04-28, 00:40
Wcześniej był krótszy urywek z samym zajechaniem. Teraz widać że typ się wk***ił nie bez powodu. Co nie zmienia faktu...

Typ w Jagularze pewnie bierze testosteron bo mu nie staje, spróbujmy go zrozumieć. Tak czy inaczej, jedno oko trzeba zawsze mieć na lusterko. Co ci po tym że masz rację, jeśli przez takiego zjeba wylądujesz w rowie. Zwłaszcza jak jedziesz z rodziną.